Siatkarki Stali pokonały KSZO Ostrowiec [FOTO]

17:26, 24.11.2019 M.B Aktualizacja: 23:22, 24.11.2019

W meczu 1 ligi siatkowej kobiet, SPS Stal Mielec wygrała domowe spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Siatkówka, 1 liga
SPS Stal Mielec - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:15, 25:16, 25:10)

Zacięta rywalizacja w tym meczu trwała tylko do połowy pierwszego seta, gdy wynik zbliżony był do remisu. Nagle mielczanki zanotowały serię punktów i szybko rozstrzygnęły tego seta na swoją korzyść.

Druga partia zaczęła się również od punktowej serii Stali i KSZO zmuszone było do pościgu. Przyjezdne ambitnie próbowały jeszcze przeciwstawić się Stali, ale przewaga gospodyń była zbyt duża by mogły utracić kontrolę nad setem.

Ostatnia odsłona tego spotkania do absolutna dominacja mielczanek.

KSZO Ostrowiec po spadku z LSK przechodzi potężne problemy finansowe, zespół został uzupełniony juniorkami, mocno odbija się to na poziomie sportowym tej drużyny.

MVP meczu: Martyna Gorzkiewicz (Stal).

(M.B)

komentarz(11)

KazekKazek

13 0

Dlaczego Hej Mielec nie zapowiadalo tego meczu? Czy mecze odbywaja sie potajemnie i w konspiracji tak zeby jak najmniej ludzi o tym wiedzialo? Klub bez strony,żadnych informacji o tym co sie dzieje w klubie. Jedno WIELKIE DZIADOSTWO! 18:20, 24.11.2019

aspasp

9 2

jak na trybuny wejdzie 80 osób znajomych, to po co ogłaszać. Jak nie wybudują hali sportowej to tak będzie 19:08, 24.11.2019

Do Kazek Do Kazek

4 9

Jedno wielkie dziadostwo to jestes ty głąbie potrafisz tylko krytykować fakt ze strony brak ale na profilu Facebook są wszystkie informacje a prawdziwy kibic jak chce to bez problemu wie kiedy siatkarki grają 23:21, 24.11.2019

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.

KazekKazek

5 2

Troglodyto dzieki takim twoim wymiocinom dalej bedzie DZIADOSTWO 05:26, 25.11.2019

jojojojo

8 1

Bo ten Zarząd się do niczego nie nadaje. V-ce Pawełek zawsze tylko potrafił wodę lać , a prezes - jemu wszystko jedno, luzik. A trener się juz wypalił.... 07:33, 25.11.2019

HeheHehe

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.

KIBIC  KIBIC

5 1

ja też chętnie przyjechałbym na mecz siatkarek do Mielca , mam już swoje lata i nie mam fejsbuka 14:42, 25.11.2019

KazekKazek

5 0

Niestety istoty bezrozumne nie moga tego pojąć. Chcialem dodac ze nie tylko osoby starsze nie posiadaja facboka! Pozdrawiam 19:09, 25.11.2019

daundaun

2 0

Zdjęcie 49 - tak działa Zarząd -wszystko na ucho i pod stołem. Zero transparentności. 07:51, 29.11.2019