WIDEO: [YT]https://youtu.be/dIgfl2i0Pcs[/YT]
Po zwycięskim meczu PGE FKS Stali Mielec z Zagłębiem Sosnowiec Biało-Niebiescy wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej - Ekstraklasy! Do wielki dzień, bo przerwa od występów mieleckiego zespołu w najwyższej lidze trwała bagatela 24 lata!
Świętowanie awansu do Ekstraklasy zaczęło na ul. Solskiego już przed godziną 23. Przed Stadionem Miejskim zgromadzili się kibice Biało-Niebieskich. Wspólna zabawa była wyczekiwaniem na przyjazd całego zespołu, który po zwycięstwie w Sosnowcu, zawitał do Mielca przed północą.
To wielkie święto dla wszystkim mieleckich kibiców piłki nożnej. Nic więc dziwnego, że na Solskiego lał się szampan, były wspólne przyśpiewki i sztuczne ognie. Prawdziwa feta rozpoczęła się jednak dopiero w momencie przyjazdu autobusu klubowego. Piłkarze wspólnie z kibicami długo się bawili, pozowali do zdjęć i świętowali historyczny awans.
::news{"type":"see-also","item":"57797"}
Mieszkaniec 02:39, 18.07.2020
Dziękuję wam kibicom za całą noc przy dziecku dzięki wam i petartom fajnie się bawiliście. Jeszcze raz dziękuję
Zlosnik05:39, 18.07.2020
wynajmujac lub kupujac mieszkanie kolo stadionu powinienes sie spodziewać ze czasami bedzie duzo glosniej. Teraz bedziesz mial to czesciej bo mecze beda pozno.
Mieszkaniec 06:32, 18.07.2020
Ja to rozumiem ale jest jakiś dystans a nie nawaloni ludzie tłuką butelki petarty mieszkam już troszkę tu ale nie było jeszcze tak że by petardami strzelać rozumiem awans i wg ale żeby tak się zachowywać.
Janek13:13, 18.07.2020
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Bez przesady13:34, 18.07.2020
Awans jest po 24 latach a Tobie jedna noc nic sie nie stalo
Solskiego14:09, 18.07.2020
Mieszkam tutaj od 1969 roku. Pamiętam najwieksze sukcesy Stali Mielec, kiedy ten klub sięgał nieba, był mistrzem kraju i grał w pucharach. Pamiętam też podróż do piekła w 1996 roku. TAKIEGO ZACHOWANIA KIBICÓW, NIE PAMIĘTAM. To było zwykłe chuligaństwo. Smutne...
Ja14:49, 18.07.2020
Wynajmując lub kupując nikt nie brał pod uwagę zebrań w środku nocy i takiego zachowania. Widać na filmiku jacy rozgarnięci ludzie tam byli.
Popaprańcy03:24, 18.07.2020
Tym kolesiom co skalali po dachu tego busa kazałbym glowa ta blache prostowac.wszystko spoko ale bez takich.ciekawe co by?zrobili jalby to ich auto bylo
prawda8306:08, 18.07.2020
To bus Stali więc chyba mieli pozwolenie...nie wierzę aby kibice niszczyli rzeczy wlasnego klubu...
Jaku10:16, 18.07.2020
Pozwolenie na dewastowanie samochodu ?? 🤣🤣
Wojtek11:44, 18.07.2020
To mogli te nowe Toyoty podstawić 🤣
Kuba05:07, 18.07.2020
Za rok spadną z wielkim hukiem
Hhh07:34, 18.07.2020
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Były MIelczanin10:48, 18.07.2020
No jest szansa, że nie, bo wyjątkowo spadnie tylko jeden zespół (powiększenie ligi do 18 drużyn)
Pany!11:03, 18.07.2020
Chyba twoja stara
Zawisza06:15, 18.07.2020
No cóż tyle się mówi a tu brak dystansu, brak maseczek, zakłócanie ciszy nocnej, używanie środków pirotechnicznych, pokaz fajerwerków gdzie zakaz
Ghg07:35, 18.07.2020
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Bibi08:01, 18.07.2020
Koronaparty 🥳
MSW06:22, 18.07.2020
Teraz pan Solarz i grupa Polsat na sponsora to zagramy gramy w lidze Mistrzów. Słoiki z warszawki wymiękają.
gość08:20, 18.07.2020
Wiesz, że określenie "słoiki warszawskie" dotyczy buraków z takich wsi jak Mielec, którzy przyjeżdżają pracować do Warszawy?
Drogi gościu...12:29, 18.07.2020
...Warszawiacy wyginęli podczas wojny i powstania (większość). To co dziś mieni się Warszawiakami, to napływowy lud spod Grójca, Siedlec i innych Wołominów. Pozdrawiam. Rdzenny podkarpacki człek z dziada i pradziada, który nikogo nie udaje.
Pucek18:55, 18.07.2020
Pamiętam jak słoiki z warszawki mówili że jadą grać za sodołą w Mielcu i z słoikami i michami wracali ja nie cierpię trzaskowskich ścieków i cwaniactwa
Użytkownik07:23, 18.07.2020
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Feta fetą07:42, 18.07.2020
...a teraz policja do roboty. Zabezpieczać monitoring i wyłuskiwać wandali, którzy niszczyli samochody mieszkanców. Trzeba wyeliminować element z kibicowskiej braci.
Fran08:13, 18.07.2020
Wpuścić dzicz na salony.. A mogło się to odbyć kultularnie ale po co promile z ludzi robią bydło.
Mietek 07:43, 18.07.2020
Pozdrawiam szczególnie kaczkadana z megafonem ja rozumiem że awans święto itp ale za każdym razem co drugie słowo kur.. Chyba jakiś Janusz pierwszy raz się dorwał do megafonu i dał upust swoim emocjom.. Mam nadzieję że dziś i przez trzy kolejne dni zabraknie co głosu
Drop07:53, 18.07.2020
No fakt, "wodzirej" do krasomówców nie należy. Prostota wypływała z jego ust.
Użytkownik08:13, 18.07.2020
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
prawda8309:51, 18.07.2020
Policja jest od zatrzymywania kierowcow ktorzy przkroczyli 10kmh, do tłumu sie nie zbliży bo broni nie moze uzyc a jakby wyciagneli palki to sami by nimi dostali...tłum jest silny, tłum panuje, tłum nie mysli, tłum nie czuje, tłum sie kłębi, tłum napiera tłum pochlania tłum pożera....
Akron08:15, 18.07.2020
A za rok będą ich wygwizdywać po spadku z wielkim hukiem
. Mmm.... 08:50, 18.07.2020
Dobry sponsor by sie przydal i wiekszy stadion Krono Arena
Użytkownik09:21, 18.07.2020
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
prawda8309:31, 18.07.2020
Nie widzisz ze to bus Stali Mielec? widocznie mieli pozwolenie wyjsc na dach, bo nie widze aby skakali lub niszczyli inne auta...
Grażyna09:47, 18.07.2020
prawda83 inne auta tez maja zniszczone dachy. Wątpię tez żeby klub pozwolił na skakanie po aucie. Dobrze, ze są zdjęcia, policja zna te umysłowe ameby.
prawda8309:54, 18.07.2020
O innych autach nie wiedzialem, to przykre....
dewastacje 09:23, 18.07.2020
Czas zacząć, jak to u kiboli.
Darcie ryja, rozbijanie butelek, niszczenie mienia, race....każdy pretekst dobry.
Użytkownik10:19, 18.07.2020
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Wisłokawywłoka11:12, 18.07.2020
Siarka Tarnobrzeg a co to k...a jest? A co to k...a jest?
Użytkownik11:00, 18.07.2020
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkownik11:06, 18.07.2020
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
prawda8311:53, 18.07.2020
Policja do tłumu nie przyjedzie, bo broni jej nie wolno używać a jakby wyciagneli pałki to sami tymi palkami by dostali...Policja jest od dawania mandatow kierowcą i ludziom pijacym piwo na skwerach... do tłumu policja nie podskoczy bo tłum jest silny, tłum panuje, tłum nie mysli, tlum nie czuje...tłum pochlania, tłum pozera...
Ktos13:27, 18.07.2020
Policja ....smieszne dzwonilam w nocy do dyzurnego policji i powiedzial ze nic nie moze z tym.zrobic bo jak.by zaczeli to byla by rozruba ,wieksza grupa i mogą wszystko powiedzial mi ze ma.15 funkcjonariuszy i musi nimi jakoś obstawiać i ze mimo wszystko zyczy mi spokojnej nocy.....
RICKI14:04, 18.07.2020
Na pielgrzymce
Kibic11:17, 18.07.2020
Skoczek dachowy namierzony, będzie to kosztowało gościa rok prac społecznych na rzecz miasta np koszenie trawy,zbieranie śmieci.
Kuba12:26, 18.07.2020
to nie rekompensuje strat mieszkańców
On13:59, 18.07.2020
Jak taki mądry to niech teraz publiczbie przeprosi skoczek skoro wczoraj go fantazja poniosła. *%#)!& z jego strony.
Taaak!!! 11:20, 18.07.2020
Gratulacje dla Kubu naprawdę osiągneli bardzo dużo tym awansem. Dobra robota!!!!
Za te petardy co latały wszędzie i pod autami i na autach, i te skoki po samochodach opieranie się obcieranie powinni was w klatkach za to trzymać.
Jjj12:28, 18.07.2020
Przyjedzie bydlo z wiekszych miast to ich uciszy .bedą kanalami chodzic
Na zdjęciach12:58, 18.07.2020
...widać zielone auto ze zgniecionym dachem, na którym leży megafon. Widać pięknie twarze. Gdzie była policja???
prawda83 13:42, 18.07.2020
Moze to auto tego wodzireja, co skakal po nim, a jak nie to nic sie nie martw policja napewno rano przyjedzie i spisze wlasciciela...
Ana14:38, 18.07.2020
Gdzie była policja? Patrzyła w kamery i czekała na koniec i mieli w d.... pilnowanie porządku. Zanim się to zaczęło wystarczyło się ruszyć i nie dopuścić do takiego zgromadzenia między blokami. Niech bydło bawi się na boisku stadionu i tam im petardy odpala i leje miedzy trybunami.
Stiff10:34, 19.07.2020
W dalszym ciągu proszę nie obrażać bydła.
Fgd15:30, 18.07.2020
Bydło
Planty16:29, 18.07.2020
Tak się bawią ludzie nowocześni,dobrze wykształceni,to wyborcy KO?
ricki17:45, 18.07.2020
Z tym ,że takowych w Mielcu jest znikomy procent.
małomiasteczkowy sno16:50, 18.07.2020
Tu jakby fala hejtu nie szła- bez względu na jaki temat artykuł napiszą to by było nienormalnie??!!
Brawo Stal Mielec- awans to jest to na co wiele osób w Mielcu czekało 24 lata!!!! to jest powód do świętowania - ale jak zwykle znajdą się wsioki co im wiecznie nie na rękę coś... ogranijcie się bo słoma z butów wyłazi- brawo kibice za zorganizowanie fety - raz na 24 lata wolno:)
nie każdy musi kochać futbol ale w tym mieście jest zdecydowana większość kibiców dla których to jest powód do fety...i są oni w różnym wieku - kilku maruderów nie odbierze radości z awansu
a jak się sąsiedztwo stadionu nie podoba- kto was trzyma???droga wolna można hacjendę na obrzeżach postawić i mieć wywalone...jak ja :P
raz na 24 lata da się nocy nie przespać zwłaszcza że w sobotę można odespać... a maluchy- cóż niech zapamiętają tę historyczną chwilę :))
Kuba17:02, 18.07.2020
twoim zdaniem demolowanie aut i mienia to świętowanie? Odkup teraz każdemu samochód jak jesteś taki mądry. Głównie za to jest ten hejt ludzie latami na to pracowali a banda dziukusów im to zdemolowała
Do małomiasteczkowy17:21, 18.07.2020
Ja się bardzo cieszę z awansu. Może nawet bardziej od Ciebie. Ale nikomu nie niszczę jego własności. Postaw tam swój samochód, to może doświadczysz na własnej skórze radości pijanej tłuszczy. Zobaczymy, co wtedy tu napiszesz.
ricki17:44, 18.07.2020
Co tam takie świętowanie, w czerwcu 1973 , to było świętowanie.A teraz troche wycia , huku i smrodu oraz co drugie słowo na k.ch.p.
nieżyczliwy pseudo m15:57, 20.07.2020
Jakim Ty musisz być "wieśniakiem" aby napisać takie dyrdymały - oczywiście przepraszam rolników, o których w życiu bym tak nie pomyślał a co dopiero napisał.
asd17:43, 18.07.2020
były prezes pedofil, a auta zdemolowane - Hej o tym nie napisze ;)
Terapeuta20:07, 18.07.2020
Ten z megafonem i część tej hołoty była przez niego wykorzystywana za młodu stąd takie przejawy zachowań dysocjacyjnych
Limbo18:46, 18.07.2020
Zmiana trenera trzeba wziosc Smolke
Dzielna policja19:27, 18.07.2020
Jak pan starosta mielecki, komendanta za to nie pociśnie i policja nie zacznie robić tego co do nich należy (jak z pijaństwem w Mielcu), to przed meczami trzeba będzie chować dobytek, jak w czasie wojny przed ruskim wojskiem kury i kobiety.
uhahany16:00, 20.07.2020
zostali zaskoczeni tak jak co roku zima zaskakuje drogowców
Dario 19:57, 18.07.2020
Legia wisla lech nauczy stal grac w pilke
Dario 19:59, 18.07.2020
Chwilowa podnieta nic wiecej tabela na koniec sezonu zweryfikuje wszystko
Brawo policja!!!20:03, 18.07.2020
"Pomagamy i chronimy" szczególnie wczoraj się popisaliście. Całe miasto wiedziało, że bydło będzie miało rykowisko a wy papcie na nóżki i cyk telewizorek z ciepłym kakałkiem. Także policji jeszcze raz szczerze dziękujemy za pomoc i ochronę, a stado bydło dopadnie karma i za rok będziecie płakać po spadku stali. Nie zasługujecie na nic więcej. Zapamiętajcie sobie te słowa!
Dziekujemy20:22, 18.07.2020
Za wulgaryzmy pod restauracją na ulicy Dworcowej. Piękny koncert dla ludzi pracujących i młodzieży.
Melek20:42, 18.07.2020
Mam nadzieję, że władze miasta wyciągną konsekwencje z tej nocy.
66621:01, 18.07.2020
Kibice - najwięksi patrioci jak się patriotyzm mierzy ilością głupoty. Czy u nas w Mielcu szanowna milicja i szanowna straż miejska wie co do nich należy. Chyba nie zresztą szkoda o tym mówić....
zaciekawiony15:45, 20.07.2020
czy nie za dużo wymagasz od "ćwierćmłotków"
Pola21:11, 18.07.2020
Nie przepadam za piłką nożną,ale gratulacje wielkie dla was.
Mieszkaniec solskieg22:11, 18.07.2020
Wszystko super. Pogratulować drużynie . Ale niszczenie aut, syf, kupa szkła i co 2 słowo k... Mogło to lepiej wygladac. Hej Mielec dostanie teraz srogi łomot za pominięcie całego syfu :)
miejscowy22:15, 18.07.2020
Jak w kościele dzwony nap....ją o 6 rano i całą niedzielę śpiewy no pół osiedla to jest dla beretów oky ale jak kibice czekali na awans 24 lata okazali radość to już się plują ot pisia mentalność .
Kibice nie zawiedli!22:26, 18.07.2020
Jak zwykle udowodnili, że są intelektualnym, kulturalnym i społecznym zerem mającymi problemy z wyrażaniem własnych emocji i preferencją stadną czyli coś jak chłopi pańszczyźniani ze sztachetami w ręku na weselu w sąsiedniej wsi jakieś pięć wieków temu.
Pinokio10:51, 19.07.2020
Nie dziw się takiemu zachowaniu, geny u niektórych zastały zachowane
bartino23:50, 18.07.2020
wieśniaki cała noc rzucali petardy na niepodległości, y**ać stal mielec
haha09:54, 19.07.2020
y**ać to wieśniaków berecie
Rikokoko00:46, 19.07.2020
Nie lubię Stali. Siara to mój klub.
d08:53, 19.07.2020
każdy ma swoje preferencje i tak ma być
haha09:53, 19.07.2020
A co to jest siara ?
Hej07:51, 19.07.2020
A dlaczego ten stronniczy PISowski portal nic nie pisze o dewastacji i niszczeniu samochodów przez bydło?? O każdej stłuczce i napisie na drzwiach kibla piszecie ale jak przyszło na cenzurę oczywiście - nic się nie stało!!!
stary były kibic08:51, 19.07.2020
Wielki sukces, gratulacje! Pamiętam lata świetności starej Stali.
Mieszkaniec Solskieg09:20, 19.07.2020
Ciekawy jest tylko czego ten koleś z megafonem skacze po prywatnych samochodach!!
Dlaczego nie podstawi własnego samochodu i po nim nie poskacze!!??
Dlaczego Stadion (organizatorzy) wiedząc, że kibice będą czekać na drużynę nie poinformowali właścicieli samochodów aby je przeparkować?
Gdzie jest policja i ktoś z miasta Mielec??
Generalnie bardzo nieprzyjemne i brak profesjonalizmu.
prawda8311:32, 19.07.2020
Skaczacy koles z megafonem sam zaparkowal pewnie kilka przecznic dalej...
Gienek13:56, 19.07.2020
BAnda *%#)!& stal miielec była ale 1993/94 dzisiaj to pedalskie kopanie.
..14:12, 20.07.2020
Na dzień dobry klub musi oddawać za zniszczone samochody. BRAWO! Nie dość, że kasy nie ma to jeszcze półgłówki zniszczyli samochody na parkingu i klub musi za to płacić. Prawdziwi kibice... nie ma co.
volt14:27, 20.07.2020
Poważnie się pytam. Naprawdę klub ponosi odpowiedzialność za szkody we własnym mieście? Myślałem że klub płaci tylko za szkody wyrządzone przez kibiców na obcym stadionie i w obcym mieście podczas wyjazdów.
..15:21, 20.07.2020
Za zniszczone auta będzie płacił klub. Pewne info
Kazimierz06:39, 21.07.2020
Radość, radością ale dlaczego oni zakłócali ciszę nocną po godzinie 22:00 ? W dodatku bez zachowania reżimu w czasie pandemii. Maseczek nie mięli. Wielu specjalistów musiało iść na drugi dzień do pracy niewyspanych.
xd05:41, 22.07.2020
Tam powinno być rondo
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz