Zamknij
REKLAMA

MARR tworzy „Strefę Pomysłodawcy” dla młodych mielczan. Będzie konferencja

12.32, 15.09.2022 ks
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne.
REKLAMA

- Z myślą o rozpoczynającym się roku szkolnym organizujemy dla uczniów szkół średnich "Strefę Pomysłodawcy” - przekazuje Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu. Konferencja odbędzie się 22 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

„Strefa Pomysłodawcy” to ogólnopolski pilotażowy program Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, wspierający innowacyjność w Polsce. „Strefa Pomysłodawcy” to miejsce upowszechniania innowacji, tworzenia nowych idei i pomysłów, skupiających zespoły i ludzi gotowych do eksperymentowania i poszerzania swoich horyzontów.

- W ramach wydarzenia przygotowaliśmy część wykładową i warsztatową. Organizujemy „wewnętrzną rekrutację” na konferencję. Czyli dyrekcja szkoły będzie zgłaszać uczniów na nasze wydarzenie - przekazuje MARR.

- Dodatkowo dla zainteresowanych szkół organizujemy wizytę studyjną na temat „automatyzacji produkcji” w firmie Sure Solutions - dodają organizatorzy.

Konferencja odbędzie się 22 września o godz. 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mielcu.

Część wykładowa to trzy spotkania:

• Możliwe scenariusze wsparcia pomysłodawcy i startupu w drodze ku komercjalizacji - Jan Raczyński

• Innowacje w komunikacji i marketingu - Iza Mysiura

• Inwestycje w startupy - skąd się wzięły, jak przebiegają, do czego prowadzą? - Tomasz Kowalczyk

Część warsztatowa to dwa zajęcia:

• Planowanie kariery - Izabela Augustyn - psycholog, terapeuta, coach z Fundacji Auxilium w Tarnowie.

• Podstawy ekonomii i przedsiębiorczości - dr Andrzej Skowron - wykładowca akademicki z Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Mielcu.

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (9)

jasnejasne

4 0

Młodzi uciekają z tego miasta bo już maja świadomość co ich tu czeka 12:51, 16.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZxcZxc

1 0

Kastracja?. 16:25, 17.09.2022


pytankopytanko

4 1

Dostana za każdego zwerbowanego pieniądze ? 12:52, 16.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PATOLANDO M-cPATOLANDO M-c

3 2

Wpierw to trzeba zlikwidować MOPS i zmienić prawo w Polsce!
Wszystko stoi na głowie od wielu lat i takie inicjatywy nic nie zmienią bo mamy PATOLANDO

Darmowe pieniądze za nic powodują patologie i alkoholizm bo z nudów właśnie się PIJE. Rodzice za dodatki na dzieci i z nudów nadużywają a potem jeszcze kolejne dzieci rodzą się z padaczkami i innymi schorzeniami i mamy społeczeństwo „rencistów”.

Potem renta na takie dziecko i w ten sposób państwo płaci nagrodę za to że rodzice byli żulami i urodziło im się przez to chore dziecko (oczywiście nie generalizujmy). Potem renta a rodzic bierze zasiłek przedemerytalny w wieku 30 paru lat i siedzi taki tatuś, mamusia na mopsie i ma na przelew nigdzie latami nie pracując!!! A na koniec nawet jak takie dziecko jakimkolwiek cudem się ożeni (znajdzie frajera/frajerkę) i ma swoje dzieci to taki PATOLANDO dziadek poda wnuczkowi cygary, wódkę, wprowadzi w nałogi, narobi masę nie potrzebnego syfu bo całe życie miał 40% za darmo i nie musiało to się starać, jeszcze wnuczkę sprzeda za transporter wódki byle mieć dodatkowy transporter i będzie nawet wnuczki demoralizował bo co taki się w życiu nauczył po za dziadostwem (w d... było i g.. widziało po za 40% i TV)? Potem nawet takie wnuczki nie są w stanie założyć rodziny bo podburzone do PATOLANDU a wszystko zaczęło się od tego że - MOPs dał?

PRACA USZLACHETNIA A JAK SIĘ POZWALA LUDZIOM NIE PRACOWAĆ TO NISZCZY CAŁE RODZINY

WNIOSEK
MOPs w ten sposób tworzy rodziny patologiczne które oddziaływują dużo szerzej niż tylko na te chore dzieci ponieważ nie tylko dzieci ale i wnuki, zięcie i synowe męczą się latami przez PATOLANDO.
Tylko rozwiązanie tej szkodliwej instytucji jaką jest MOPs któa na wiwle sposobów niszczy rodziny jak też uzależnienie dodatków na dzieci od tego czy ktoś pracuje może być POZYTYWNE DLA KRAJU i rodzin. Pracujesz to masz DODATEK DO WYPŁATY na rodzinę 1200+ dla każdego rodzica i tyle!!!

PS;
Zasiłek opiekuńczy dla rodzica (ok. 2200-2300zł/mies nie pracując) plus renta dla dziecka (900-1200zł/mies bez pracy) plus inne zasiłki „na biednych” z MOPSu bo się należy powinny być dla rodzica;

który albo ma tak chore dziecko że to dziecko musi mieć opiekę 24h na dobę i nie może chodzić (leży) i wtedy rodzic nie może faktycznie pracować
albo
kiedy rodzic pracuje a zarazem ma chore dziecko ale nie tak ciężko by nie móc pracować (przy pomocy opiekunki medycznej, pielęgniarki doglądającej, dps) i potrzebuje wsparcia na opiekunkę lub pielęgniarkę medyczną, jako wsparcie i zasiłek jest na pokrycie tych kosztów 1 do 1

A TERAZ PATOLANDO;
Sami chlejąc rodzą chore dzieci z padaczkami, autyzmami itp...
Potem MOPsy doradzają jak brać kasę i się ustawić i siedzą tacy bez pracy BO PO CO IM PRACA POTRZEBNA? A czasem jeszcze kasa nie idzie na dziecko tylko na wieloletni przelewy i mamy EMERTÓW po 30-stce ( ZDROWYCH, SPRAWNYCH EMERYTÓW) Emerytów którzy jeszcze demoralizują rodziny i mamy z tego rozwody, kłótnie rodzinne, mniejsze szanse dla dzieci w tych rodzinach itd....

PATOLANDO M-c ? 08:41, 17.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


EMIGRACJAEMIGRACJA

1 0

przy tej inflacji nie ma co szukać w polce
SZYKUJE SIĘ POTĘŻNA EMIGRACJA 00:43, 26.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

prawo pl prawo pl

1 0

https://www.youtube.com/watch?v=d8GcN0zyQ7M

prawo pl 23:07, 28.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RupiRupi

1 0

No tak młodzi dadzą pomysła a *%#)!& czerwone podłapią pomysły i będą trzeoać kasę jak za komuny bywało !! 02:13, 02.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%