Zamknij
REKLAMA

Zainwestuj BEZPIECZNIE PIENIĄDZE w mieszkanie na osiedlu Stara Cegielnia w Mielcu! Dlaczego?

18.19, 25.09.2022 Ogłoszenie Aktualizacja: 20.08, 29.09.2022

CHCESZ OCHRONIĆ SWÓJ KAPITAŁ PRZED INFLACJĄ?

Zakup nieruchomości jest najlepszym sposobem na ochronę własnego kapitału w czasach wysokiej inflacji.

Dlaczego warto właśnie teraz kupić mieszkanie?

Ceny mieszkań będą nadal rosły ze względu na coraz wyższe koszty materiałów budowlanych i robocizny oraz ograniczenia w podaży gruntów.

Wartość mieszkań rośnie szybciej niż stopa inflacji. Według ostatnich danych NBP jest to wzrost aż o 19% w ciągu ostatniego roku. Kupując mieszkanie na wczesnym etapie realizacji inwestycji masz zagwarantowaną cenę, która już nie wzrośnie. Wartość mieszkania będzie zdecydowanie wyższa w momencie odbioru kluczy.

Zakup mieszkania jest atrakcyjniejszą alternatywą od wynajmu. Koszty najmu rosną i są wyższe od rat kredytów hipotecznych. Ponadto, po spłaceniu kredytu w naszym posiadaniu zostaje mieszkanie bez obciążeń, podczas gdy po wielu latach wynajmu lokal nadal nie należy do nas.

Wzrost cen mieszkań postępuje szybciej niż wzrost wynagrodzeń, więc zwlekanie z zakupem będzie skutkować gorszymi parametrami lokalu (mniejszy metraż, w gorszej lokalizacji). Na zakup nieruchomości w tej chwili będziemy musieli przeznaczyć znacznie mniej środków niż w przyszłości. Warto także zauważyć, że nowe mieszkania ciągle zyskują na wartości, a wartość ta będzie zawsze wyższa niż mieszkania z rynku wtórnego.

• Inwestowanie na rynku nieruchomości jest znakomitym sposobem na ochronę kapitału przed spadkiem wartości związanym z postępującą inflacją. Wartość mieszkania rośnie, w przeciwieństwie do realnego oprocentowania lokat bankowych. Kupujący mieszkanie liczą oczywiście nie tylko na wzrost jego wartości, ale również na przychody z najmu.

Notarialna gwarancja stałej ceny - dzięki zapisom w umowie deweloperskiej gwarantujemy niezmienność ceny mieszkania od momentu zakupu lokalu aż do jego odbioru, a rosnące koszty budowy bierzemy na siebie.

Płatność w ratach - płatność za zakupiony lokal następuje w korzystnie rozłożonych ratach.

Kompleksowość obsługi - oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupu, począwszy od znalezienia mieszkania dopasowanego do potrzeb klienta, poprzez dokonywanie zmian lokatorskich i aranżację wnętrz, a na realizacji rękojmi skończywszy. 

Lokalny inwestor z silną pozycją finansową - stan środków własnych, doświadczenie biznesowe i znajomość rodzimego rynku nieruchomości wspierają nasz rozwój i wzrost.

Wieloletnie doświadczenie - w ciągu ostatnich dziesięciu lat działalności uczestniczyliśmy w oddaniu do użytku około 500 lokali.

Doświadczony generalny wykonawca - realizacja inwestycji przez Agrobaza gwarantuje terminowość i wysoką jakość wykonania prac budowlanych.

5-letnia rękojmia - od momentu odbioru lokalu przez okres 5 lat zapewniamy sprawną i skuteczną obsługę zgłoszeń gwarancyjnych.

Projekt wieloetapowy, kompleksowy - tworzymy w pełni funkcjonalne i samowystarczalne osiedle mieszkaniowe z częścią usługową, dysponujące dużym terenem zielony do rekreacji oraz placem zabaw, doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Ekologia - inwestycja wyposażona jest w ekologiczne rozwiązania, np. panele fotowoltaiczne, windy z odzyskiem energii, lampy ledowe, które pozwalają na obniżenie rachunków za energię elektryczną w częściach wspólnych. 

Nowoczesna architektura, ponadczasowa estetyka - elegancka, niebanalna architektura, łączy nowoczesne rozwiązania i ponadczasowy design jednocześnie spełniając najnowsze normy w zakresie izolacyjności budynków. 

Pośrednictwo kredytowe - służymy pomocą w uzyskaniu kredytu na preferencyjnych warunkach i załatwieniu niezbędnych formalności, ułatwiając przejście przez bankowe procedury.

Wykończenie mieszkań pod klucz - we współpracy z doświadczonymi architektami i sprawdzonymi wykonawcami pomagamy zrealizować funkcjonalne i komfortowe mieszkania, oszczędzając czas i nerwy Klienta.

Ofertę lokali można poznać na stronie internetowej www.staracegielnia.com.pl,
pod numerem tel. 608 549 162
oraz w Biurze Sprzedaży przy ul. Wojsławska 1 (teren inwestycji).

ZOBACZ WIZUALIZACJE [FOTORELACJA]9032[/FOTORELACJA]

ZOBACZ WIDEO 


 

(Ogłoszenie)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%