Zamknij

Praca w Euro-Eko Media: KONSERWATOR INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH

03:13, 28.04.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 03:14, 28.04.2022

W związku z dynamicznym rozwojem firma Euro-Eko Media Sp. z o.o., lider gospodarki wodno - ściekowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR INSTALACJI WODNO -KANALIZACYJNYCH

OPIS STANOWISKA:
•    Eksploatacja i obsługa urządzeń i instalacji: sieci wod – kan, mechaniczno-biologicznych oczyszczalni ścieków, neutralizatorów ścieków,
•    Obsługa i utrzymanie w stałej sprawności do pracy instalacji i urządzeń związanych z gospodarką wodno-ściekową,
•    Prace montażowo-instalacyjne, modernizacyjne, remontowe, konserwacyjne wszelkiego typu instalacji zewnętrznych i wewnętrznych, wodno - kanalizacyjnych

WYMAGANIA:
•    Doświadczenie w firmie o podobnym profilu mile widziane,
•    Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
•    Wysoki poziom kultury osobistej,
•    Samodzielność i chęć do pracy,
•    Prawo jazdy kat. B,
•    Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. C

OFERUJEMY:
•    Umowę o pracę wraz z dodatkami motywacyjnymi (m.in. pakiet medyczny),
•    Bogaty pakiet socjalny,
•    Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•    Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa,
•    Możliwość podnoszenia kwalifikacji ( szkolenia, itp.)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i LM na adres [email protected] wraz z odpowiednią klauzulą RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%