Zamknij

Husqvarna przyjmie do pracy: Operator wózka widłowego

00:00, 11.12.2021 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14:03, 14.12.2021

Grupa Husqvarna® - największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe. Jest również europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających pod marką Gardena, a także wiodącym producentem narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego.

Do naszego zakładu w Mielcu poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Główne zadania i odpowiedzialność:
•    Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (reach truck),
•    Przyjęcie, rozładunek towaru na magazynie,
•    Rozmieszczanie towaru na magazynie, załadunek gotowych produktów,
•    Obsługa wózka akumulatorowego, wymiana baterii akumulatorowych
      w wózku, ręczne prace transportowe,
•    Dbanie o poprawne stany magazynowe na wydzielonym obszarze,
•    Odpowiednie prowadzenie dokumentacji magazynowej,
•    Dbanie o porządek na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP

Wymagania i kwalifikacje kandydatów:
•    Aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe,
•    Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (reach truck) - wymagane
•    Znajomość gospodarki magazynowej,
•    Praca w systemie zmianowym,
•    Zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność,
•    Umiejętność pracy w zespole

Husqvarna oferuje interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku. Dajemy możliwości rozwoju zawodowego oraz wynagrodzenie adekwatne do zadań i odpowiedzialności.

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

[email protected]

W tytule prosimy zamieszczać nazwę stanowiska.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Husqvarna Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wysockiego 15B, Oddział w Mielcu, na potrzeby przeprowadzenia procesu niniejszej rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Husqvarna Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wysockiego 15B, Oddział w Mielcu, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji w ciągu 1 roku od zakończenia obecnego procesu rekrutacyjnego.

INFORMUJEMY:
W związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) od 25 maja 2018 obowiązują nas nowe przepisy w zakresie przetwarzanie danych w procesach rekrutacji.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%