Zamknij

Praca w EURO-EKO - LABORANT CHEMICZNY

17:16, 16.04.2021 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 17:16, 16.04.2021

W związku z dynamicznym rozwojem firma Euro-Eko Sp. z o.o., lider w produkcji paliw alternatywnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

LABORANT CHEMICZNY

Miejsce Pracy: Ostrów / Mielec
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

  • ZADANIA:

•    Praca w zakładowym laboratorium
•    Pobieranie próbek do badań laboratoryjnych
•    Prowadzenie pomiarów i badań fizykochemicznych
•    Monitoring parametrów jakościowych produkcji
•    Opracowywanie instrukcji, procedur, raportów z badań
•    Prowadzenie rejestru wyników
•    Bieżąca kontrola i kalibracja aparatury laboratoryjnej

  • WYMAGANIA:

•    Wykształcenie kierunkowe: chemiczne/pokrewne
•    Znajomość zasad pracy w laboratorium
•    Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
•    Umiejętność pracy zespołowej
•    Prawo jazdy kat. B
•    Znajomość pakietu MS Office

  • OFERUJEMY:

•    Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•    Możliwość rozwoju w zawodzie Laboranta
•    Szkolenia
•    Wsparcie merytoryczne
•    Prywatną opiekę medyczną w Grupie Luxmed oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
•    Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz bony świąteczne

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i LM
na adres [email protected] wraz z odpowiednią klauzulą RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%