Zamknij

Praca w EURO-EKO - KOORDYNATOR PRODUKCJI

13:03, 14.10.2020 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 13:04, 14.10.2020

W związku z dynamicznym rozwojem firma Euro-Eko Sp. z o.o., lider w produkcji paliw alternatywnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR PRODUKCJI

  • OPIS STANOWISKA:

• Nadzór nad funkcjonowaniem zakładów produkcyjnych w wybranych aspektach działalności,
• Wsparcie w procesie planowania i realizowania produkcji,
• Monitorowanie i raportowanie wyników zakładów produkcyjnych, obszarów i linii,
• Przygotowywanie raportów i prognoz z zakresu produkcji i stanów magazynowych,
• Wdrażanie i monitorowanie systemu ciągłego doskonalenia,
• Weryfikacja i aktualizacja danych w systemach informatycznych,
• Współpraca i wsparcie kierowników zakładów produkcyjnych w zakresie zadań wyznaczonych przez Dyrektora Produkcji

  • WYMAGANIA:

• Doświadczenie w branży lub na podobnym stanowisku,
• Znajomość systemów ciągłego doskonalenia (mile widziane doświadczenie wdrożeniowe),
• Zaangażowanie z nastawieniem na realizację celów,
• Wysoki poziom kultury osobistej,
• Wykształcenie wyższe (mile widziane wyższe techniczne),
• Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
• Znajomości obsługi komputera w środowisku Windows, MS Office i innych,
• Samodzielność i chęć do pracy.

  • OFERUJEMY:

• Umowę o pracę wraz z dodatkami motywacyjnymi (m.in. pakiet medyczny),
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Pełny pakiet narzędzi niezbędnych do pracy (telefon, komputer, możliwość korzystania z samochodu służbowego),
• Bardzo dobrą atmosferę i pomoc w realizacji zadań,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji (studia, szkolenia, itp.)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i LM
na adres [email protected] wraz z odpowiednią klauzulą RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%