Zamknij

Firma Tarapata sp. z o.o. poszukuje pracowników

20:48, 24.09.2018 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 22:11, 26.09.2018

Firma Tarapata sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska:

Operator – Programista maszyn CNC
oraz pracownik produkcji (ślusarz produkcyjny)

Obowiązki dla Operatora – Programisty:
•    obsługa i programowanie pras mechanicznych wraz z robotami
•    ustawianie maszyny i detali do obróbki,
•    dokonywanie pomiarów kontrolnych,
•    samodzielna zmiana parametrów pracy maszyny,
•    dobór narzędzi oraz oprzyrządowania,

Wymagania:
•    doświadczenie w zakresie samodzielnego programowania maszyn CNC,
•    wykształcenie minimum średnie,
•    dobrej znajomości rysunku technicznego,
•    znajomości zagadnień i procesów technologicznych związanych z obróbką,
•    umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
•    Chęć poznawania nowych rozwiązań technicznych

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie
•    Wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom
     (płaca podstawowa + nagroda+ premia za efektywność)
•    Nagroda za frekwencje
•    Pakiet świadczeń socjalnych
•    Praca przy nowoczesnej maszynie
•    Możliwość rozwoju i szkolenia

Wyślij CV na adres email: [email protected] lub na adres: „Firma Tarapata” sp. z o.o. Mielec, ul. Wojska Polskiego 3. Informacje telefoniczne: 17 788 15 15

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych".

Ogłoszenie płatne.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%