Zamknij
REKLAMA

Spółka Euro-Eko na dłużej ze Stalą Mielec!

12:13, 04.05.2021 | Materiał partnera

Spółka Euro-Eko nadal będzie wspierać klub FKS Stal Mielec. W piątek (30 kwietnia) w siedzibie klubu doszło do podpisania umowy sponsorskiej, dzięki której wsparcie otrzyma pierwszy zespół występujący w PKO BP Ekstraklasie, jak i Akademia PGE FKS Stal Mielec.

- Spółka Euro-Eko jest naszym wiernym Partnerem od 2019 roku. Nie wycofała się nawet w trudnym dla wszystkich momencie pandemii koronawirusa. Teraz po raz kolejny potwierdziła swoje wsparcie dla klubu, przedłużając umowę sponsorską na kolejny rok. Umowę parafowali prezes zarządu spółki Euro-Eko dr Radosław Swół oraz prezes FKS Stal Mielec S.A. Jacek Klimek. W spotkaniu (za pomocą łączy internetowych) uczestniczył również europoseł Tomasz Poręba - przekazuje mieleckim klub piłkarski. 

Europoseł Tomasz Poręba podkreślił, że Euro-Eko to wciąż jedna z niewielu firm z mieleckiej strefy ekonomicznej, która konkretnie zaangażowała się we wsparcie mieleckiego sportu.

– Bardzo się cieszę, że firma Euro-Eko świadcząca usługi z zakresu ochrony środowiska nadal będzie sponsorem Stali Mielec i pozostaje z nami na kolejny rok. To bardzo ważne, że mieleckie firmy mające swoją siedzibę na SSE tak rozumieją zasadę społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierają lokalny sport - zaznaczył. 

– Mam nadzieję, że za tym przykładem pójdzie coraz więcej podmiotów z mieleckiej strefy, dzięki czemu Stal będzie mogła dalej się rozwijać i budować sportowy sukces miasta i regionu. Chciałbym bardzo podziękować prezesowi Euro-Eko Radosławowi Swół oraz prezesowi Jackowi Klimkowi za szybkie i konstruktywne rozmowy, których efektem jest ta umowa o dalszej współpracy – powiedział europoseł Tomasz Poręba.

– Ta umowa to część naszego podejścia do społecznej odpowiedzialności spółki Euro-Eko – podkreślił z kolei prezes Radosław Swół. – To dla nas ważne, aby wspierać lokalne inicjatywy, lokalne wydarzenia i lokalny sport – dodał.

– Myślę również, że w tym trudnym czasie dla klubu, walki o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie, jest właśnie najlepszy moment, by okazać wsparcie. By pokazać, że sponsorzy byli, będą i są z klubem. I tak będzie w przypadku Euro-Eko. Wspieraliśmy, wspieramy i będziemy wspierać naszą FKS Stal Mielec – zaznaczył Radosław Swół.

Prezes Jacek Klimek podkreślił korzyści dla firm, które współpracują i sponsorują klub występujący w PKO BP Ekstraklasie. – Bardzo cieszymy się, że spółka Euro-Eko doceniła korzyści płynące ze współpracy z naszym klubem.

– PGE FKS Stal Mielec to marka znana w całej Polsce, a jej wartość marketingowa i reklamowa cały czas rośnie. Za tym idą również cały czas rosnące ekwiwalenty medialne i marketingowe dla naszych sponsorów. Naszym sponsorom jesteśmy dziś w stanie zapewnić reklamę docierającą do ogromnej liczby odbiorców – zakończył Jacek Klimek, prezes FKS Stal Mielec S.A.

Spółka Euro-Eko jest liderem w produkcji paliwa alternatywnego, do której wykorzystuje odpady. Oferuje usługi gospodarką odpadami z firm. 
 

[ZT]62155[/ZT]

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%