Zamknij
REKLAMA

Kalkulator OC - dlaczego warto z niego skorzystać?

13:19, 06.02.2019 | Materiał partera

Kalkulator OC to nowoczesne narzędzie, które błyskawicznie zdobyło uznanie wśród kierowców. Pozwala ono nie tylko na oszczędzenie pieniędzy, ale przede wszystkim na zyskanie czasu. W jaki sposób działa kalkulator OC i dlaczego warto z niego skorzystać?

Jak działa kalkulator OC?

Osoby, które dotychczas nie korzystały z porównywarki OC, powinny zacząć od zrozumienia mechanizmu jej działania. Kalkulator OC to narzędzie internetowe, które pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych - zarówno w zakresie OC, jak i AC czy NNW. Wystarczy podać kilka podstawowych danych, takich jak rok produkcji i marka ubezpieczanego samochodu, rok uzyskania prawa jazdy czy dodatkowe zabezpieczenia w aucie - czyli wszystkie te dane, które wymagane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe przed wyliczeniem składki. Po podaniu wszystkich informacji kalkulator OC analizuje je i znajduje najlepszego dla danego kierowcy oferty. Dzięki temu zyskuje on dostęp do najbardziej korzystnych ofert, a jednocześnie może szybko poznać różnice pomiędzy nimi oraz dodatkowe korzyści, oferowane przez poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki OC?

Porównywarka OC porowneo.pl to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod poszukiwania najtańszego OC, czyli przeglądania ofert poszczególnych ubezpieczycieli i czasochłonnych spotkań z agentami ubezpieczeniowymi. Każdy, kto kiedykolwiek poszukiwał taniego OC doskonale wie, że przeglądanie stron internetowych ubezpieczycieli może zająć nawet kilka godzin, a ostatecznie i tak trudno jest podjąć decyzję, która oferta jest najlepsza. Kalkulator OC pozwala szybko poznać najbardziej korzystne oferty, a także - co bardzo ważne - w kilka chwil kupić wybrane ubezpieczenie. Wygoda, oszczędność czasu i możliwość znalezienia najtańszego OC w kilka minut - korzystanie z kalkulatora OC naprawdę się opłaca!

Ważnym aspektem korzystania z kalkulatora OC porowneo.pl jest możliwość uzyskania pomocy eksperta, który doskonale zna oferty większości towarzystw ubezpieczeniowym. Nowoczesne porównywarki OC oferują bezpłatną konsultację z osobą, która może być nieocenioną pomocą w wyborze najlepszej oferty - i co najważniejsze, ekspert pomaga w obiektywny sposób porównywać oferty towarzystw ubezpieczeniowych. Osoby, które mają wątpliwości, jaka oferta jest dla nich najlepsza, mogą porozmawiać z profesjonalistą, który w kilka minut opowie o poszczególnych ofertach OC i pomoże wybrać tę najlepszą. Jednocześnie osoba taka doskonale orientuje się w dodatkowych korzyściach, które dają poszczególni ubezpieczyciele - a skoro zakres OC jest zawsze taki sam, warto w tej samej cenie otrzymać możliwość zachowania zniżek w przypadku stłuczki lub innych korzyści.

Nie tylko porównanie ofert, ale też wygodny zakup OC

Choć podstawową funkcją kalkulatora OC jest porównywanie ofert poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, oferują one również możliwość wygodnego - i przede wszystkim szybkiego - zakupu wybranego ubezpieczenia. Po otrzymaniu szczegółowych informacji na temat ceny OC u poszczególnych ubezpieczycieli wystarczy wybrać tę, która najbardziej odpowiada potrzebom kierowcy i gotowe - w kilka minut można nie tylko poznać mnóstwo ofert, ale też zyskać nowe, często wiele tańsze niż dotychczas, OC. Co bardzo ważne, kalkulator OC często umożliwia dostęp do wielu zniżek i dodatkowych promocji - ubezpieczyciele mają świadomość tego, jak wielka jest konkurencja, dlatego starają się zaoferować potencjalnemu klientowi jak najwięcej. W ten sposób kierowca może otrzymać nie tylko podstawowy zakres ubezpieczenia OC, ale też liczne dodatkowe benefity - a to wszystko w jednym miejscu i podczas kilku lub kilkunastu minut spędzonych w ulubionym fotelu przy komputerze.

Kalkulator OC - nowoczesny sposób na oszczędność czasu i pieniędzy

Nie bez powodu tak wielu kierowców błyskawicznie przekonało się do korzystania z porównywarki OC. Narzędzie to umożliwia zaoszczędzenie sporej kwoty na ubezpieczeniu, a jednocześnie pozwala na uniknięcie czasochłonnego porównywania ofert poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych. W połączeniu z możliwością skorzystania z bezpłatnej pomocy obiektywnego eksperta oraz zyskania sporej ilości dodatkowych korzyści kalkulator OC staje się najwygodniejszym obecnie sposobem na zakup taniego OC - a to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu.

POROWNEO.PL SP. Z O.O.
00-838 Warszawa, ul. Prosta 69
telefon: +48 22 563 25 60

(Materiał partera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA