Zamknij
REKLAMA

Finalista "Must Be The Music" oraz uczestnik "The Voice of Poland" gościem WSGiZ

14:34, 01.07.2021 | Artykuł sponsorowany

Michał Matuszewski - finalista 11. edycji  „Must Be The Music. Tylko Muzyka” oraz uczestnik 11. edycji „The Voice of Poland” swoim występem uświetnił spotkanie integracyjne studentów Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania.

W  Wyższej Szkole Gospodarki i Zarządzania Wydział Ekonomii w Mielcu rok akademicki  2020/2021 dobiega końca. Sesja egzaminacyjna trwa, jednak nieodzownym elementem życia studenckiego  są  imprezy integracyjne, które stały się już tradycją. W związku z pandemią koronawirusa była to pierwsza impreza zorganizowana przez Samorząd Studencki w tym roku akademickim. Odbyła się 25 czerwca 2021 roku  w Restauracji Hotelu Atena. WSGiZ jest jedyną uczelnią wyższą kształcącą studentów w Mielcu a jej mury opuściło już ponad 2800 absolwentów studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie dotychczasowe imprezy w dwudziestodwuletniej historii WSGiZ były doskonałą okazją, aby odpocząć od trudów nauki  a także zintegrować się w środowisku akademickim.  Studenckie życie to nie tylko nauka i „zakuwanie” do sesji. To także nowi znajomi i dobra zabawa.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał  Przewodniczący Samorządu Studenckiego p. Bartłomiej Pezda w asyście pozostałych członków samorządu. Spotkanie było okazją do wręczenia przez Rektora dr Tadeusza Matuszkiewicza listów gratulacyjnych studentkom i studentom za dobre wyniki w nauce i wyróżniającą działalność na różnych płaszczyznach życia akademickiego Spotkania takie zawsze niosą ze sobą ładunek pozytywnej energii i wspaniałej zabawy. Tak było i tym razem.

Gościem specjalnym koncertu  był  Michał Matuszewski  finalista 11. edycji „Must Be The Music. Tylko Muzyka” oraz uczestnik 11. edycji „The Voice of Poland”, gdzie zasłynął z niebywałego wykonania „Ajde Jano”, a także „Zacznij od Bacha”. Jego występy osiągnęły ponad milion wyświetleń w sieci.

Pan  Michał przyjechał do nas, do Mielca bezpośrednio po swoich występach na  Gali 11. urodzin portalu w Polityce.pl oraz Gali TechnoBiznes Gazeta Bankowa w Warszawie. Pokazał nam piękno swojej muzyki śpiewając „Ajde Jano” i wiele innych utworów. Jego wyjątkowy falset był prawdziwą ucztą dla ucha.

Na zakończenie  swojego koncertu do  wspólnego śpiewania wokalista zaprosił uczestników spotkania. Dużymi zdolnościami wokalnymi wykazały się studentki WSGiZ, które wraz z Michałem Matuszewskim zaśpiewały przebój  Marka Grechuty „Dni których nie znamy”.

Dalszą część imprezy poprowadził DJ a studenci i kadra wykładowców w rytmach tanecznej muzyki  bawili się świetnie do białego rana.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%