Zamknij
REKLAMA

Dzień Ratownictwa Medycznego. Uhonorowali byłych pracowników [FOTO]

14:17, 13.10.2021 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Wiele podziękowań i życzeń w kierunku ratowników medycznych mieleckiego pogotowia popłynęło w trakcie uroczystości z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego w Mielcu.

Dyrektor pogotowia Grzegorz Gałuszka mówił o zmianach w systemie ratownictwa medycznych na przestrzeni ostatnich lat - w szczególności w ostatnich dwóch latach - w dobie pandemii. - Musieliśmy zmierzyć się z wyzwaniami, do których na początku nie byliśmy przygotowani - przyznał.

Uroczystość była okazją do wyróżnienia emerytowanych pracowników mieleckiego pogotowia - otrzymali okolicznościowe statuetki.

[FOTORELACJA]8899[/FOTORELACJA]

Mieleckie pogotowie ratunkowe zaprosiło przedstawicieli lokalnych instytucji, samorządów, a także byłych pracowników na uroczystość Dnia Ratownictwa Medycznego. Spotkanie było okazją do uhonorowania zasłużonych, byłych pracowników pogotowia. 

- Musieliśmy zmierzyć się z wyzwaniami, do których nie byliśmy przygotowani. Posiadaliśmy ugruntowaną wiedzę medyczną, ale w organizacji musieliśmy ewaluować. Na początku szybko skończyły się środki ochrony osobistej. To nakładało się także na pojawianie się dodatkowego stresu wynikającego z kontaktu z pacjentem i chorobą - mówił Grzegorz Gałuszka, dyrektor mieleckiego pogotowia ratunkowego w kontekście ostatniego półtora roku walki z pandemią.

- Było nerwowo - przyznał Gałuszka. - Nerwowo i niepewnie. Wyjeżdżając do pacjenta nie wiedzieliśmy, z czym możemy się zetknąć, jaka będzie reakcja, ale i co zrobimy dalej z tym pacjentem. System dopiero tworzył miejsca, oddziały covidowe, system informowania - dodawał.

Gałuszka zwracał uwagę na ogromną pomoc, jaka popłynęła do medyków od samorządów, instytucji i prywatnych firm. Dzięki temu ratownicy mogli nieprzerwanie i sprawnie realizować swoje zadania.

Dyrekcja mieleckiego pogotowia postanowiła wyróżnić emerytowanych pracowników - to: Stanisław Zimny, Edward Plizga, Adam Bochenek oraz Barbara Kopecka.

- Wszyscy na ogół jesteście młodzi i nie macie takiego pełnego przeglądu, co się stało w ratownictwie przez taki czas, jaki tutaj spędziłem. Jak przyszedłem do pogotowia w 1978 roku to proszę sobie wyobrazić, że do dyspozycji były tylko bardzo zdezelowane nyski i warszawy. Dwie warszawy były już w takim stanie, że błotniki odpadały przy większych prędkościach - powiedział Stanisław Zimny, jeden z wyróżnionych emerytowanych ratowników.
 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

................................

14 5

i prosze ratownicy daja przykład bez maseczek a co tam 19:03, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MazMaz

7 6

Zrodziła się kolejna kasta uprzywilejowanych 22:56, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SUSAN BENSONSUSAN BENSON

2 2

Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%.
* Wysokie wskaźniki aprobaty - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki
* Elastyczna spłata - Musisz wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres od 1 do 30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem
E-mail: [email protected]
WhatsApp/Telegram: +447903159998

Pośrednicy/konsultanci/brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.. 03:45, 14.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dobrzedobrze

6 5

się bawią ? i tylko się odznaczają i lans a reszta na stadiony i dlugi dla miasta i podatki ceny pge w górę ? tak się bawi czerwony mielec 03:50, 14.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bydlenta z SORBydlenta z SOR

1 0

https://myregion.pl/masz-zawal-a-nie-jestes-zaszczepiony-przyloz-sobie-lisc-kapusty-radzi-lekarz-na-sor-ze/ 17:34, 14.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pacjentkapacjentka

0 0

Miło czytać że są wśród nas osoby które zasługują na wyróżnienie i słowa uznania za swoją pracę.Napewno wyróżnili się empatią, kulturą osobistą, życzliwym traktowaniem każdeo człowieka, szczególnie tego potrzebującego pomocy jak również wśród współpracowników.
To wszystko ma duży wpływ na atmosferę w pracy jak i obsłudze pacjentów.
Gratuluję szczególnie Pani Barbarze i Panu Edwardowi 👍👍👍 22:15, 16.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%