Zamknij
REKLAMA

Król Mundiali w Sklepie Stali, czyli marketingowy sukces [WIDEO]

22.07, 05.12.2022 Aktualizacja: 22.08, 05.12.2022
REKLAMA

Grzegorz Lato odwiedził w miniony piątek Sklep FKS Stal Mielec. Spotkał się z Biało-Niebieskimi kibicami, oficjalnie zaprezentował wyprodukowaną przez Stal replikę koszulki meczowej z 1973 roku. Promował także swoją nową książkę. Zainteresowanie fanów było duże, znamy już datę kolejnego takiego spotkania.

Nowy Sklep Stali działa od kilku tygodni. Przedstawiciele mieleckiego klubu piłkarskiego podkreślali, że Sklep ma być także miejscem spotkań kibiców z piłkarzami i legendami FKS. Do inauguracji tej inicjatywy doszło w miniony piątek, gdy przy Solskiego 1 pojawił się znów Grzegorz Lato, król strzelców piłkarskich Mistrzostw Świata z 1974 roku, legendarny zawodnik Stali.

[FOTORELACJA]9723[/FOTORELACJA]

Lato przywiózł swoją najnowszą książkę zatytułowaną „Król Mundiali”. To rodzaj biografii, jednak okraszonej ciekawymi zakulisowymi opowieściami i anegdotami. 

Mielecka Stal przygotowała natomiast dla kibiców niespodziankę – Biało-Niebieską koszulkę – replikę trykotu z 1973 roku. W ten sposób przy Solskiego 1 rozpoczyna się świętowanie 50-lecia pierwszego mistrzostwa Polski zdobytego przez Stal.

Wizyta Króla Mundiali w Sklepie Stali spotkała się z dużym zainteresowaniem. Lato cierpliwie podpisywał książki i koszulki, które stały się w Mielcu marketingowym i sprzedażowym hitem. Pierwsza seria koszulek szybko się wyprzedała.

ZOBACZ WIDEO 

Mielecka Stal już realizuje kolejne dostawy koszulek i zaprasza na kolejne spotkanie z legendą!

Już 16 grudnia o godzinie 15:00 w Sklepie FKS Stal Mielec na kibiców czekać będzie Włodzimierz Gąsior. Spotkanie z tak zasłużoną osobą dla Stali będzie idealnym momentem na zakup książki “Włodzimierz Gąsior. Człowiek (ze) Stali” oraz repliki koszulki z sezonu 1972/1973. Podczas spotkania będzie można również otrzymać autograf od wybitnego piłkarza i trenera jakim jest Włodzimierz Gąsior.

Natomiast w piątek 13 stycznia, o godzinie 15:00 Sklep Stali gościł będzie Witolda Karasia.


 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%