Zamknij
REKLAMA

Balet dla dorosłych w Akademii Artemis: Piękno twojego ruchu

17.24, 20.09.2022 Materiały partnera

Robić coś dla samej tylko radości działania. Nie dla rezultatów, nie w ramach inwestycji. Kiedy staje się na to „za późno”? Kiedy jest za późno, żeby zacząć malować, śpiewać, tańczyć? Bez presji zostania „kimś”, tylko dla siebie. Dla uciechy z samego aktu tworzenia, bo, podążając za Gombrowiczem, „czyż nie jest tak, że każdy jest po trosze artystą?”

Przeżywanie własnego ciała jako dzieła sztuki, które odkrywam, eksploruję, którym się bawię i zachwycam to stan dobrze znany wszystkim dzieciom. To stan naturalny. Wszyscy jesteśmy przepełnieni tęsknotą za nim, za poczuciem zatracenia się w pięknie własnego ciała.

Czy naprawdę jest za późno? Jak do niego z powrotem dotrzeć? Jak odnowić to połączenie? Być może odpowiedź jest prosta… Tyle jest dróg, ilu ludzi. Artemis Akademia Zdrowych Nawyków oferuje Państwu jedną z nich: balet dla dorosłych.

Balet dla dorosłych, którzy gdzieś w środku wciąż są pełnym marzeń dzieckiem. Balet dla dorosłych, którzy chcą to swoje wewnętrzne dziecko pielęgnować i dać mu kawałek podłogi. Wypolerowanego parkietu. Niech tańczy i niech będzie piękne. I szczęśliwe.

Bo taniec wystarczy lubić, nie trzeba go umieć. Nie trzeba doświadczenia ani figury baletnicy. Ćwiczenia proponowane przez instruktorkę Milenę Brzychcy lekko wprowadzą cię w świat tańca i usprawnią twoje ciało, tak byś mogła cieszyć się każdym uniesieniem ręki, każdym passé i relevé. 

Choreografie są fuzją pozycji klasycznych i figur zaczerpniętych z nowoczesnych stylów, dzięki czemu uczestniczki zajęć precyzują i uplastyczniają każdy swój ruch, rozwijając równocześnie swobodę i ekspresyjność ciała. Orientacja przestrzenna, koordynacja ruchowa, zdrowa postawa ciała przychodzą same. 

Najważniejsza jest radość spotkania z muzyką, z innymi, z własnym ciałem. Ze sobą.

Serdecznie zachęcamy do zapisów na zajęcia po linkiem:
ARTEMIS MIELEC - KONTAKT

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o balecie lub poznać inne nasze ZAJĘCIA TANECZNE
zapraszamy na naszą stronę www:
ARTEMIS MIELEC - ZAJĘCIA TANECZNE

[ZT]71264[/ZT]

Artemis. Akademia Zdrowych Nawyków Mielec
ul. Piotra Skargi 9, Mielec
17 788 50 79
[email protected]
artemis-club.pl

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%