Zamknij
REKLAMA

Szkoła United Krav Maga z Mielca prowadzi nabór!

15:01, 05.08.2022 | Nie Przegap

Mielecka Szkoła United KRAV MAGA ogłosiła zapisy do nowej grupy dla początkujących – dla dorosłych.

Zapisać można się  telefonicznie: 603 816 200 lub internetowo, za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/FAsVXbN5KxEp6vYX8 oraz maila [email protected]

Krav maga to system walki opracowany do samoobrony, który składa się z kombinacji najskuteczniejszych technik pochodzących z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych sztuk walki. W przeciwieństwie do mieszanych sztuk walki (MMA) krav maga skupia się na rzeczywistych sytuacjach i najskuteczniejszych kontratakach, łącznie z obronami trwale uszkadzającymi agresora.

Ten system samoobrony i walki wręcz został zapoczątkowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji przez Imiego Lichtenfelda i rozwinięty przez niego w kolejnych dekadach w Izraelu. System bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka. Składa się z szeregu technik, w skład których wchodzą pchnięcia i dźwignie oraz uderzenia i kopnięcia w okolice gardła, oczu, potylicy, czy w strefę krocza. System cały czas ewoluuje wskutek licznych badań i doświadczeń użytkowników, a także przejmuje skuteczne rozwiązania z innych systemów obronnych bądź sztuk walki.
 

(Nie Przegap)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%