Zamknij
REKLAMA

Nadwiślański Fashion Week - w czwartek casting!

12:08, 29.06.2022 | mb
REKLAMA

W sierpniu odbędzie się trzecia edycja Nadwiślańskiego Fashion Week. Już w czwartek odbędzie się casting dla kandydatek na modelki do pokazu mody.

W dniach 5 - 7 sierpnia w Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Sandomierzu odbędą się wydarzenia w ramach III Nadwiślańskiego Fashion Week - jedynej takiej modowej imprezy w tej części Polski. Wydarzenie połączyło ludzi zajmujących się szeroko pojętą kulturą i biznesem. Włączyły się w nie organizacje i instytucje z województw podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Już w czwartek 30 czerwca odbędą się castingi dla modelek. - Zapraszamy na Plac Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu wszystkie młode, odważne osoby do wzięcia udziału w castingu - zachęcają organizatorzy. - Jeśli chcesz spróbować swoich sił podczas pokazów mody w ramach III Edycji Nadwiślańskiego Fashion Week, przyjdź i weź udział w castingu. Nie trzeba posiadać doświadczenia, wystarczy chęć, pasja, uśmiech oraz pozytywne nastawienie. Na casting należy założyć zwykłą koszulkę, legginsy oraz zabrać ze sobą buty na wysokim obcasie.

Casting odbywać się będzie w godzinach od 16:00 do 20:00.


(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%