Zamknij
REKLAMA

Dromader Chrząstów ma już 50 lat! Było wielkie święto [FOTO]

10:50, 20.07.2021 | P.C
Skomentuj Fot. stalmielec.com
REKLAMA

Na stadionie w Chrząstowe odbyły się uroczystości związane z  obchodami 50-lecia LKS "Dromader" Chrząstów". Organizatorem Imprezy byli: LKS „Dromader” Chrząstów, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Mielcu, Gmina Mielec.

Impreza została przygotowana w sobotę 17 lipca. Najpierw licznie zgromadzeni kibice, wśród których pojawili się m.in. Krzysztof Rześny i Witold Karaś - byli reprezentanci Polski i zawodnicy Stali Mielec, mogli zobaczyć w walce drużyny Oldbojów Dromadera  z Reprezentacją Oldbojów Mielca, w której wystąpił m.in. Edward Tyburski  były zawodnik Stali Mielec. Mecz zakończył remisem 1:1 (1:0). 

Po tym spotkaniu zasłużonym działaczom z powiatu mieleckiego zostały wręczone medale 75-lecia Ludowych Zespołów Sportowych, a następnie zasłużonym zawodnikom i działaczom odznaczenia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Kolejnym punktem uroczystości były podziękowania przedstawicieli władz samorządowych i lokalnych, przedstawicieli Podkarpackiego ZPN, Podkarpackiego Zrzeszenia LZS, Powiatowego Zrzeszenia LZS, sponsorów i zawodników oraz zaprzyjaźnionych klubów składane na ręce Prezesa klubu LKS „Dromader” Chrząstów Krzysztofa Wieczerzaka z okazji jubileuszu 50-lecia.

Kolejnym i najważniejszym punktem imprezy był mecz piłkarski seniorów pomiędzy drużynami LKS „Dromader” Chrząstów i PGE FKS Stal Mielec. Drużynę Stali reprezentował zespół rezerw i najzdolniejsi młodzieżowcy. Nie było w tym meczu kalkulacji i odpuszczania jubilatom. Stal Mielec wygrała 5:2. 

[FOTORELACJA]8728[/FOTORELACJA]

Prezes Krzysztof Wieczerzak w imieniu Zarządu LKS „Dromader” Chrząstów” składa wszystkim współorganizatorom, drużynom piłkarskim biorącym w obchodach, sponsorom, mediom, kibicom oraz mieszkańcom Chrząstowa serdecznie podziękowania za wkład wniesiony w uświetnienie jubileuszu. W szczególności serdeczne podziękowania kieruje do władz Gminy Mielec na czele z wójtem Józefem Piątkiem, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu i Leszka Krępy, SOKiS w Chorzelowie oraz sołtysa wsi Chrząstów Ryszarda Szostaka.

Ponadto za wymierny wkład finansowy włożony w oprawę jubileuszu ogromne podziękowania należą się firmie REGMOT z Rafałem Miłosiem, Ireneuszem Miłosiem i Mariuszem Swółem, firmie ELROB z Robertem Bździkotem i Markiem Bździkotem, firmie REGTRUCK Witolda Pisarczyka, firmie MIDAB Damiana Miłosia oraz firmie Mirosława Muniaka. 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

LimboLimbo

0 1

A panny tańczyły na rurkach chyba w telewizji co to za impreza dziwki gdzie porażka bal samcow 23:03, 22.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%