Zamknij
REKLAMA

Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim po raz trzeci!

09:32, 15.06.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Lubicie rajdy rowerowe? Aktywnie spędzać czas? Do tego w formie zabawy? Zapraszamy na III Rundkę Rowerową z Powiatem Mieleckim, która odbędzie się 1 sierpnia 2021.

Główną nagrodą w tym roku będzie hulajnoga elektryczna, którą ufundował Martom Skup Złomu oraz SM Recykling! Do tego swoich nowych właścicieli znajdą dwa rowery miejskie ufundowane przez Galerię Navigator i dwa rowery dla dzieci od Gardner Aerospace i Multi-Dent Multi-Dent lek. Dent. Magdalena Tokarska-Giszter. Do zdobycia będą również inne nagrody rzeczowe oraz kilkanaście wartościowych voucherów!

- Zapowiada się świetna zabawa, w której udział mogą wziąć wszyscy bez względu na wiek. Wystarczy posiadać rower, trochę energii i orientować się w mapie i nawigacji! - przekazują organizatorzy.

Start, a zarazem pierwszy punkt trasy, to Galeria Navigator. - Będziemy na was czekać 1 sierpnia przed głównym wejściem do Galerii od 14:00 do 15:00, gdzie będziecie mogli wybrać pakiety startowe. Do pokonania będzie ok. 20 km, po drodze do zaliczenia będą punkty kontrolne. W tym roku zamiast pieczątek i zdjęć, jak to miało miejsce w ubiegłych latach, przygotowaliśmy coś nowego o czym już wkrótce Was poinformujemy - informują.

Punkt kulminacyjny nastąpi przy Parku Sensorycznym w specjalnym namiocie od godz. 15:30-16:30.  W okolicy Parku o godz. 17:00 nastąpi losowanie cennych nagród, w którym wezmą udział wszystkie osoby pełnoletnie, którym udało się pokonać trasę i zaliczyć wszystkie zadania.

Ważne informacje!

  • Wydarzenie jest bezpłatne i bez limitów uczestników, ale wymagana jest rejestracja i zapisy na stronie www.studiowizualne.com
  • Rejestrują się tylko osoby pełnoletnie!
  • Osoby poniżej 18 roku życia bez rejestracji i pod opieką rodzica/opiekuna prawnego
  • Organizator przygotuje 150 pakietów startowych i wyda je pierwszym 150 osobom z listy na www.studiowizualne.com
  • Na męcie będzie czekać 350 przypinek okolicznościowych, które zostaną rozdane wg. kolejności zgłaszania się do biura zawodów
  • W losowaniu biorą udział tylko osoby pełnoletnie i zarejestrowane na www.studiowizualne.com

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

CannondaleCannondale

0 0

Chciałem się zapisać i pojechać z dziećmi, no ale jak to z innymi darmowymi rzeczami u nas... do podania imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres mailowy, telefon. W dodatku w regulaminie wyraźnie napisane że dane zbierane do celów "informacyjno-marketingowych". 12:33, 17.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

:):)

0 0

więc jak to z darmowymi rzeczami, masz wybór, nie zmuszaj się ;) 01:33, 19.06.2021


REKLAMA
0%