Zamknij
REKLAMA

Mamy niedzielne dane dot. koronawirusa. Sprawdź

12:33, 05.12.2021 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Badania laboratoryjne potwierdziły 22 389 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 45 chorych z COVID-19 - podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia.

Na Podkarpaciu potwierdzono 742 nowe zakażenia. Zmarły 2 osoby z COVID-19. Wyzdrowiało 1128 osób. Wykonano 2848 testów. Liczba osób na kwarantannie: 26 510.

W powiecie mieleckim potwierdzono 63 nowe zakażenia. Wyzdrowiało 115 osób. Wykonano 190 testów. Liczba osób na kwarantannie: 1932. 

Według danych resortu zdrowia, nowe przypadki zakażenia pochodzą z województw: mazowieckiego (3469), śląskiego (3450), wielkopolskiego (2280), dolnośląskiego (2248), małopolskiego (1910), pomorskiego (1462), łódzkiego (1240), kujawsko-pomorskiego (1128), opolskiego (873), zachodniopomorskiego (838), podkarpackiego (742), warmińsko-mazurskiego (712), lubuskiego (641), lubelskiego (505), świętokrzyskiego (424), podlaskiego (308).

Resort przekazał, że 159 informacji o zakażeniach nie zawiera adresu. Dane te uzupełni inspekcja sanitarna.

Ministerstwo poinformowało też, że na COVID-19 zmarło 19 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 26 osób.

Najwięcej nowych przypadków w tej fali pandemii - 29 064; i zgonów - 570 - zanotowano w środę 1 grudnia.

Łącznie od 4 marca ub. r., gdy wykryto w Polsce pierwsze zakażenie SARS-CoV-2, potwierdzono 3 671 421 przypadków. Zmarło 85 675 osób z COVID-19.

(PAP) autorka: Karolina Kropiwiec

kkr/ mir/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (21)

www.ekspedyt.orgwww.ekspedyt.org

13 7

Tzw. paszporty kowidowe bez których coraz częściej nie można:

pracować
kupić
podróżować
przebywać w miejscach publicznych

stają się standardem nowej normalności w poszczególnych krajach Unii posteuropejskiej, a także w Australii i Kanadzie. Można powiedzieć, że mamy okazję uczestniczyć w czymś wyjątkowym. Osoby, które lubią od czasu do czasu zanurzyć się w wirtualnym świecie gier komputerowych od pewnego czasu mogą odnaleźć w nowej rzeczywistości elementy cyber punku, dystopii przypominającej matriks. Chodzi o obszary do których można wejść tylko dzięki zdobytej przepustce lub będąc w posiadaniu odpowiedniej liczby punktów. Szczególnymi miejscami na mapie NWO jest Australia, gdzie ostatnio z obozu koncentracyjnego o “łagodnym reżimie” uciekło trzech nastolatków. Warto zaznaczyć, że nie będąc chorymi, mieli status podejrzanych. O co byli podejrzewani ? O chorobę bezobjawową. Również Kanada nie pozostaje w tyle, zapowiadając konsekwentną realizację planu. Od 30 listopada Kanada zakazuje podróżowania samolotem lub pociągiem osobom, które z różnych powodów nie zdecydowały się na przyjęcie preparatów BiGPharmy. Władze planują również “wyszczepić” wszystkie dzieci powyżej 5 lat.

A jak to widzą pandemiści z Wielkiej Brytanii? “Testy i szczepionki mogą być potrzebne przez 10 lat lub dłużej“.

TYLKO W Wielkiej Brytanii: COVID19 będzie „zagrożeniem dla NHS przez co najmniej następne pięć lat”, a „testy i szczepionki mogą być potrzebne przez dekadę lub dłużej”, mówią doradcy rządu SAGE. /Disclose.tv/

W Niemczech “osoby niezaszczepione mają mieć zakaz wstępu na teren większości sklepów czy punktów usługowych, z wyjątkiem sklepów spożywczych i aptek”. /rp.pl/
W Polsce obowiązek “szczepień” będzie wprowadzany stopniowo. W pierwszej kolejności: medycy, nauczyciele, służby mundurowe

W Polsce specjaliści od zarządzania społeczną percepcją postanowili nie zwiększać dotychczasowej temperatury gotowania polskiej żaby:

… powoli myślimy jednak o obowiązku szczepiennym, szczególnie dla grup najbardziej narażonych, czyli przede wszystkim medyków.

– Czy taki obowiązek może być wprowadzony? – padło pytanie.

– Może być wprowadzony, ale też nie będziemy tego wprowadzali z dnia na dzień, śladem innych krajów, takich jak Austria czy Niemcy – zaznaczył Niedzielski.

– Medycy, nauczyciele, służby mundurowe? – dopytywał prowadzący. – Tak – potwierdził Niedzielski. /Pulsmedycyny.pl/

Czy to, że osoba nie posiadająca pozwolenia w formie przepustki nie będzie mogła wyjść ze współczesnego getta na zakupy, uczestniczyć w wydarzeniach publicznych, udać się w podróż, studiować na wymarzonym kierunku, pójść do teatru, kina, urzędu, mieści się w standardzie prawnym i moralnym? Nie, nie mieści się, ale mieści się w standardach segregacji na gorszych i lepszych, w standardach nowej normalności do którego dopasowuje się nowe regulacje. Jak widać, mamy na razie “dobrowolny przymus”, pierwszy stopień totalitaryzmu z którego, zgodnie z deklaracjami politycznego ścieku, mamy stopniowo przejść na wyższy, zaawansowany poziom degradacji.

https://www.ekspedyt.org/2021/12/04/aktualnosci-pandemiczne-slave-pass-dla-5-latkow/#comment-127166 17:52, 05.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mmmm

3 5

ale się opisałeś...głowa boli. Na wakacjach we Włoszech okazywanie paszportu zaszczepienia nic nie bolało !!!!!...nikt nie narzekał ...i wszyscy jacyś tacy spokojni, uprzejmi, uśmiechnięci...aż żal było wracać do naszej rzeczywistości. 19:19, 05.12.2021


www.kontrowersje.netwww.kontrowersje.net

17 6

Nie ma na świecie jednego państwa, bez względu na poziom „wszczepienia”, które wróciło do normalności. Nie istnieje taki kraj, ani w 90% „wszczepiona” Irlandia, gdzie wprowadzono restrykcje, ani w 80% „wyszczepiona” Portugalia, gdzie pomimo wysokiego wskaźnika odpalono lockdowny. Nawet Izrael po trzech dawkach dalej chodzi w maseczkach, zachowuje DDM i inne restrykcje. Tego faktu nie da się podważyć, a przecież przed „programem szczepień” naczelne kłamstwo brzmiało, że po osiągnięciu „pełnej odporności”, czyli aplikacji dwóch dawek, zdejmiemy maseczki, wrócą kina i teatry, siłownie i wesela, kościoły i szkła bez „zdalnego nauczania”. Nikt i nic nie może podważyć, że tak się nie stało i to jest kłamstwo naczelne całej tej inżynierii społecznej.

Czy w takiej sytuacji warto w ogóle rozmawiać o kłamstwach detalicznych? Gdyby to rzeczywiście były kłamstwa detaliczne zajmowanie się nimi nie miałoby większego sensu, ale prócz kłamstwa naczelnego istnieje cały szereg grubych blag i po kolei warto je wymienić. „Zaszczepieni” nie zarażają się i nie zakażają innych. Głosili te brednie profesorowie medycyny, chociaż przeciętny uczeń podstawówki wiedział, że nie tak działają szczepionki. Osłabiony albo martwy wirus lub bakteria, wprowadzone do ludzkiego organizmu uczą komórki obrony przed prawdziwą infekcją. Taka jest najprostsza definicja szczepionki, którą poznawaliśmy w szkole i to w podczas pierwszych lat nauczania. „Szczepinka” w 100% chroni przed zgonem. Proszę sobie wyobrazić, że jakikolwiek lekarz, nie mówiąc o profesorze medycyny, opowiada podobne brednie w roku 2018!? Zostałby hochsztaplerem bez prawa do wykonywania zawodu. W ciągu ostatniego roku takich idiotyzmów słyszeliśmy setki i wszystkie kwitowali „medyczni eksperci”. Podobnie rzecz się ma z hospitalizacją, jeśli zażyjesz cudowny specyfik, to unikniesz szpitala. W czasach PRL-u, felczer po pijaku tak nie bredził, obecnie ordynatorzy bez zająknięcia powtarzają akwizycyjne mantry.

Idźmy dalej, a dojdziemy do niesławnych paszportów, które miały być żelaznymi glejtami dla nieśmiertelnych i niezaraźliwych. Jaka jest ich realna, logiczna i medyczna wartość? Żadna! Dumni posiadacze kodów QR zarażają się jak wszyscy, zakażają jak wszyscy, chorują jak wszyscy i umierają jak wszyscy. Za to w ramach pocieszenia mogą sobie pójść do kina, teatru i cyrku, oczywiście jeśli zachowają dystans, dezynfekcję i założą maseczki. Do 1000 kłamstw brakuje jeszcze sporo, ale chyba nikt nie byłby w stanie wymienić wszystkich kłamstw, a gdyby nawet to nie znalazłby się tak zdolny mocarz, aby mógł przeczytać lub wysłuchać wszystkiego. Ludzie cały czas mnie pytają, dlaczego to w takim razie działa, przy tej skali prymitywnej propagandy, lawiny absurdów i niedorzeczności. Najczęściej odpowiadam bajką. Działa, bo to są „szaty cesarza”. Gremia „ekspertów” widzą gołą d....ę monarchy, ale nie są w stanie pisać słowem, bo stracą intratne stanowiska, pieniądze, sławę i co gorsza mogą zostać banitami. Zachowanie „elit” sprawia, że reszta społeczeństwa, z nielicznymi wyjątkami, poddaje się obowiązującej interpretacji, ale na szczęście widzą i myślą inaczej.

1000 kłamstw i głosów „ekspertów” ma większą siłę, niż w bajkowej opowieści. W bajce o szatach cesarza wystarczył jeden mały chłopiec, aby cały lud się dowiedział, że król jest nagi. W tym obłędzie milion razy zostało to powiedziane, pokazane i udowodnione. Efekt? Nadal, co najmniej połowa ludzi widzi piękne szaty cesarza. Najwyraźniej potrzeba tylu chłopców i tyle powtórek, co kłamstw, żeby ta ponura historia w końcu znalazła szczęśliwe zakończenie. Nie każde kłamstwo ma krótkie nogi, jeszcze gorzej się składa, gdy kłamstwa się mnożą i tym trudniej dogonić prawdę. Jednak bez względu na wszystko cały czas trzeba kłamstwa obnażać i powtarzać prawdę, po prostu mówić o tym, co widać, a widać gołą świecącą propagandą „pandemiczną” d...ę. I to jest jedyna oraz cała prawda!

https://www.kontrowersje.net/tysiace-chorych-klamstw-i-jedna-zdrowa-prawda/ 18:00, 05.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dziennikzarazy.pldziennikzarazy.pl

12 4

„Znajoma pracuje na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Kolonii. Wystawcy, sprzedawcy i klienci dostają na rękę specjalny stempel <2G>, który zaświadcza o ich właściwym <statusie immunologicznym>. Bez tego nie można niczego kupić, ani sprzedać. Apokalipsa?”. Tak, nawet pisałem o tym, a jeśli chodzi o Apokalipsę, to się zgadza i odsyłam wszystkich do źródeł – kiedyś napiszę osobny wpis o tych wszystkich przepowiedniach foliarzy, z których się śmiano jak i dziś, a które się spełniły.

„<Paszporty zdrowotne> w postaci elektronicznych opasek na rękę w Wielkiej Brytanii już od stycznia 2022… Punkty za pro-zdrowotne zachowania – oto oficjalny komunikat ze stron rządowych… Ostatnia prosta…”. Też to sobie możemy zaliczyć do niegdysiejszych bajań, z których szła beka na całego i zobaczymy czy dla wygody przejdziemy na chipy.

Od Ojciec: „W Chinach zamknięto z ludźmi cały Disneyland, bo była informacja, że wśród ludzi jest jedna osoba, która miała kontakt z osobą zakażoną wirusem sarscov2. Testowali całą noc 32.000 ludzi. Efekt? Wszyscy negatywni. Myślę, że można gasić światło. #NewNormal i życie w sanitaryzmie”. Chyba nie muszę komentować, ale 32.000 luda na kupie bez kowida, to się może tylko w Chinach przydarzyć.

„W warsztacie artysty z Neapolu pojawiły się figurki trzech króli z paszportami covidowymi, które wykorzystane zostaną przy szopce Bożonarodzeniowej. – Dla nas jest to nie tylko sposób na to, by pozostawić w pamięci ten szczególny moment naszego życia, który wystawił wszystkich na ciężką próbę, ale także by pokazać, że dzięki przepustce możemy powrócić do tak wyczekiwanej normalności i wolności – powiedział twórca figurek neapolitańskiej szopki Bożonarodzeniowej”. Będzie osobny wpis o tradycji bożonarodzeniowej, przełamanej kowidem – pychotki.

Łukasz A. Jankowski z Radia wnet zauważa, że: „Oto niemieckie Stowarzyszenie Eutanazji poinformowało, że od tej pory eutanazji mogą być poddawane wyłącznie osoby zaszczepione i ozdrowieńcy”. Ja rozumiem (?), że wcześniej to trzeba było być zdrowym, żeby się leczyć, ale że trzeba być zdrowym i/lub zaszczepionym dla własnego zdrowia, żeby móc umrzeć?

W Kanadzie odbyło się publiczne, transmitowane przez telewizję szkolenie jak podawać cukierki przebranym glukozowym szantażystom w Halloween. Trzeba zaopatrzyć się w długą rurę, podnieść jej koniec od darczyńcy, tam włożyć porcję cuksów i ta spłynie jak po sznurku do rączek przebierańców. Reszta na poglądowej fotografii. (dzięki Dariusz Zdebel – the best, jak zwykle).

Od Tomasza Kota: „Czy to zwykły protest w Zagrzebiu? Nie to batalion złożony z 2.500 policjantów i wojskowych maszerujących na placu defilad Ban Josipa Jelačicia. Ów batalion wytacza otwartą wojnę rządowi i zapowiada, że w przypadku pchania propagandy nadal, zostaną przez nich obaleni”. No, maszerują mocno i coś mi się widzi, że końca pandemii nie ogłoszą lekarze, tylko (wcześniej) mundurowi.

Aleksandra K.: „Francja. Obywatele szturmują sklepy, które wymagają „paszportów covidowych”, zapełniają koszyki i zostawiają je przed wyjściem”. Moim zdaniem ciekawa i spektakularna forma protestów wykazująca bezsens i okrucieństwo odcięcia niezaszczepionych, dobrowolną szczepionką, od dostępu do zakupów, wkrótce – podstawowych, czego domaga się coraz większa grupa kowidoterrorystów.

https://dziennikzarazy.pl/4-12-kowidkowy-miedzynarodowym-miszmasz/ 18:03, 05.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Otwierają oczyOtwierają oczy

20 8

Zaszczepieni powoli otwierają oczy. Nawet oni widzą że zostali okłamani. Odporność stadna to kłamstwo, zaszczepieni chorują, maski nic nie dają, paszport covidowy już nie służy do podróżowania tylko do segregacji, trzy dawki nic nie zmienią, itd





18:15, 05.12.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

xxxx

8 3

...tak to według ciebie - nic tylko umierać.....:) , nic nie chroni, nic nie pomaga.... to co - kupiłeś już grobowoiec dla siebie? 19:15, 05.12.2021


Otwierają oczyOtwierają oczy

6 2

Oczywiście że nie. Po prostu w razie choroby mam lekarstwo, to które jest tak krytykowane bo pomaga 19:56, 05.12.2021


wieda.plwieda.pl

16 11

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie chroni przez śmiercią. Większość zakażeń, hospitalizacji i zgonów dotyczy “szczepionych”.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych, nie mają sensu.

Na początek wyjaśnię, dlaczego piszę w cudzysłowie. Definicja “szczepionego” na Covid ulega ciągłej zmianie. Początkowo, wystarczyło przyjąć dwie dawki preparatu (lub jedną J&J). Teraz trzeba wykazać się aktualnymi szczepieniami. Liczba dawek przypominających, nie jest znana.

Oficjalne dane potwierdzają, że nie ma „pandemii nieszczepionych”. Zamiast tego, mamy do czynienia w dużym stopniu z „pandemią w pełni szczepionych”.

Najnowsze dane opublikowane przez szkockie Ministerstwo Zdrowia (Public Health Scotland) pokazują, że 64% zakażeń, 74% hospitalizacji i 89% zgonów w ciągu ostatnich czterech tygodni, dotyczy osób szczepionych. Dane dowodzą również, że preparaty Covid-19 nie tylko nie działają, ale wręcz pogarszają stan zdrowia. Wskaźnik śmiertelności wśród zakażonych, jest pięciokrotnie wyższy wśród “szczepionej”, niż w nieszczepionej populacji.

Pandemię “szczepionych” potwierdzają dane angielskiej agencji rządowej UKHSA (UK Health Security Agency). 3200 z 9831 (33%) hospitalizacji dotyczy nieszczepionych. Pozostałe 67% to “szczepieni”, głównie dwoma dawkami. W przypadku dorosłych, 71% hospitalizacji stanowią “szczepieni”.

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie blokuje transmisji wirusa, nie chroni przed hospitalizacją, nie chroni przez zgonem.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych – NIE MAJĄ SENSU.

https://wieda.pl/pandemia-zaszczepionych/ 18:15, 05.12.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

astroastro

5 3

Pracujesz na zlecenie, czyje c h ł y s t k u ? 19:10, 05.12.2021


MelakMelak

2 0

Nie trzeba czytać i szukać po necie. Wystarczy zajrzeć do naszego mieleckiego szpitala. Sami nie szczepieni nqa oddziałach. 06:03, 06.12.2021


Żyła się cieszyŻyła się cieszy

12 2

Piotr Żyła cieszy się, że go jeszcze nie zamknęli..

https://twitter.com/Pol88486498/status/1466879454261792768 18:23, 05.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marucha.wordpress.comarucha.wordpress.co

10 4

Przekazujemy istotne z punktu widzenia niezawisłości medycznej, a właściwie jej braku, informacje.

Konflikt Interesów w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

Przedstawiciele przemysłu farmaceutycznego (Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) wystosowali APEL do rządu i Prezydenta RP w sprawie przyśpieszenia wyszczepienia Polaków oraz o ignorowanie głosów naukowców wypowiadających wątpliwości co do bezpieczeństwa, skuteczności i zasadności podania preparatu genetycznego (tzw. szczepienia przeciw COVID-19).

Link do apelu ZGPTELCZ:
>http://www.pteilchz.org.pl/wp-content/uploads/2020/12/Apel-i-list-otwarty-ZG-PTEiLChZ.pdf

Poniżej informacje dot. KONFLIKTU INTERESÓW członków Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

Prof. dr hab. Robert Flisiak – prezes – konsultacje i fundusze na badania od AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

Prof. dr hab. Małgorzata Pawłowska – wiceprezes – konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead i Roche

Prof. dr hab. Krzysztof Tomasiewicz – wiceprezes – konsultacje od AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche.

Prof. dr hab. Michał Garlicki – konsultacje od AbbVie, Bristol‐Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche, Sanofi Pasteur oraz fundusze na badania od Amgen, Janssen i Pfizer.

Prof. dr hab. Waldemar Halota – konsultacje od AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead i Roche

Prof. dr hab. Anna Piekarska – konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

Prof. dr hab. Krzysztof Simon – konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck, konsultacje od Alfa‐Wassermann, Novartis, Lilly i Bayer oraz fundusze na badania od AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept i Pfizer.

Dr hab. Jerzy Jaroszewicz – konsultacje od AbbVie, Gilead i Roche i jest rzecznikiem dla AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED. CS

Dr hab. Dorota Zarębska-Michaluk – konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck.

Apelujemy do przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego (Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) o nieuprawianie kryptoreklamy wadliwie przebadanych preparatów genetycznych.

Źródło: J Gastroenterol Hepatol . 2020 Jul;35(7):1238-1246
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/jgh.14936

Real‐world experience with Grazoprevir/Elbasvir in the treatment of previously “difficult to treat” patients infected with hepatitis C virus genotype 1 and 4
First published: 16 November 2019
>https://doi.org/10.1111/jgh.14936

Declaration of conflict of interest: Dorota Zarębska‐Michaluk and Krzysztof Simon received consultancy and sponsored lectures from AbbVie, Gilead, and Merck. Jerzy Jaroszewicz received consultancy from AbbVie, Gilead, and Roche and is a speaker for AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead, and PRO.MED. CS. Krzysztof Simon received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck, Alfa‐Wassermann, Novartis, Lilly, and Bayer and also acquired research funding from AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept, and Pfizer. Krzysztof Tomasiewicz received consultancy from AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche and research funding from AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche. Aleksander Garlicki received consultancy from AbbVie, Bristol‐Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche, and Sanofi Pasteur and research funding from Amgen, Janssen, and Pfizer. Ewa Janczewska received consultancy from AbbVie, Gilead and research funding from AbbVie, Allergan, Gilead, Janssen, Merck, and Roche. Dorota Dybowska received sponsored lecture from Roche. Waldemar Halota received consultancy from AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, Roche and also acquired research funding from AbbVie, Gilead, and Roche. Małgorzata Pawłowska received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck, and Roche and acquired research funding from AbbVie, Gilead, and Roche. Włodzimierz Mazur received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck and research funding from AbbVie, Gilead, and Janssen. Agnieszka Czauż‐Andrzejuk received research funding from AbbVie and Merck. Hanna Berak received consultancy from Gilead and sponsored lectures from Abbvie, Gilead, and MSD. Łukasz Socha received consultancy from BMS. Jakub Klapaczyński received sponsored lectures from Gilead. Anna Piekarska received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck, and Roche. Olga Tronina received consultancy from AbbVie. Robert Flisiak received consultancy and research funding from AbbVie, Gilead, Merck, and Roche. Teresa Belica‐Wdowik received consultancy from Gilead and research funding and consultancy from AbbVie. Olga Tronina received consultancy from AbbVie. Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek‐Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska‐Warzecha, and Łukasz Laurans declare no conflict of interest.

Tak się też dziwnie składa, że doradcami medycznymi rządu warszawskiego, podobnie jak p. premiera Dudy są dwuetatowcy: Konsultant Krajowy w Dziedzinie Medycyny Rodzinnej p. dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz – Migas, od 29 maja 2020 roku bierze forsę od AstraZeneca. Prof. Jacek Wysocki bierze forsę od Pfizera. „Konsultant” Naczelnej Izby Lekarskiej, skompromitowany w akcji odra i grypa. dr Paweł Grzesiowski bierze forsę od firmy Pfizer.

Rada Medyczna d/s Covid -19 składa się m.in. z; prof. Horbana [finansowany przez Janssena], prof. Simona [finansowany przez Pfizera], prof. Flisiaka [bierze forsę od Janssena, firmy Gilead], Mastalerz -Migas [bierze forsę od AstraZeneka], Wysockiego [bierze forsę zarówno od Pfizera jak i AstraZeneka], Pryć, Tomasza Laskusa [wynagradzany z fundacji finansowanej przez Janssena], Magdaleny Marczyńskiej [z fundacji finansowanej przez Janssena], prof.Bartosza Łoża [bierze forsę od Pfizera], Miłosza Parczewskiego [bierze forsę od Janssena], Małgorzaty Pawłowskiej [bierze forsę od Janssena], Krzysztofa Tomasiewicza [bierze forsę od Jassena].

https://marucha.wordpress.com/2021/12/03/dziwne-powiazania-z-big-pharma/#more-96982 18:41, 05.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mmmm

5 2

ale głupoty... skąd o tym wiesz, kto takie bujdy opowiada, nawet nie chce się tego czytać w całości. 19:13, 05.12.2021


apelapel

12 4

Przejmujący apel do ludzkości stojącej na krawędzi bardzo głębokiej przepaści...

Paszporty szczepionkowe to koń trojański.

https://www.bitchute.com/video/HtdMXVdHtg7F/?list=notifications&randomize=false

https://new.awakeningchannel.com/the-great-pivotal-time/
18:57, 05.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sucharit BhakdiSucharit Bhakdi

10 0

wykład Prof. Sucharit Bhakdi - jeden z najważniejszych od 1,5 roku, obalający wszystkie kłamstwa "ekspertów".
Niezwykle klarowny i przystępny. Dla kolegów lekarzy i nie tylko.

Prof. Sucharit Bhakdi jest emerytowanym
mikrobiologiem, byłym kierownikiem
Katedry Mikrobiologii Lekarskiej i Higieny
na Uniwersytecie w Moguncji

https://www.bitchute.com/video/HkrXaF5qAwTI/
20:41, 05.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pismapisma

5 1

https://naszkobior.pl/pisma/ 20:44, 05.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Amantadyna Amantadyna

10 2

Amantadyna działa, iwermektyna działa, a covid to jedyna choroba w dziejach ludzkości kiedy wszelkie próby stosowania leków zamiast szczepień są tak zaciekle zwalczane. Same wzmianki, że jakiś lek może pomagać wywołuje wśród piewców szczepionek dziki szał i pianę na ustach. 21:20, 05.12.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

YhyYhy

1 1

Nie wiem na kogo działa. 06:01, 06.12.2021


PielęgniarkaPielęgniarka

1 2

Wogole wiesz na jaką chorobę Amantadyna i jakie ma skutki uboczne nie jeden się leczył amantadyna i za późno trafiał do szpitala bo się dusił i już nie pomagało 07:03, 06.12.2021


Na wiosnęNa wiosnę

10 2

Jestem całkowicie pewien że ten szczepionkowy domek z kart runie wcześniej czy później. To tylko kwestia czasu. Czas działa zdecydowanie na niekorzyść szczepionkowych ekstremistów. Na wiosnę 70% ludzi będzie już widzieć, że szczepionki g... dają i nic tego nie zmieni. 21:20, 05.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NarracjaNarracja

2 1

https://twitter.com/KaTaRkReaktywa1/status/1467561960267038731 23:16, 05.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%