Zamknij
REKLAMA

Policyjny pościg za motocyklistą

16:01, 18.05.2020 | M.B
Skomentuj
Zdjęcie poglądowe
REKLAMA

22-letni motocyklista nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo jak się okazało jego jednoślad, nie był dopuszczony do ruchu. Dodatkowo nie posiadał tablic rejestracyjnych i polisy OC. Mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 20, na drodze w miejscowości Grębów, w powiecie tarnobrzeskim. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na dziwnie jadący motocykl marki KTM, który nie posiadał tablic rejestracyjnych. Postanowili sprawdzić, co jest tego przyczyną. Dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Motocyklista widząc policyjny radiowóz, nagle zawrócił i próbował odjechać.

Mimo sygnałów nakazujących zatrzymanie, kierujący zignorował polecenia policjantów, przyspieszył i jechał dalej. Funkcjonariusze, mając włączone sygnały świetlne i dźwiękowe, ruszyli w pościg za motocyklistą. W pewnym momencie kierujący jednośladem wjechał w uliczkę bez wyjazdu. Policyjny radiowóz zablokował mu przejazd i uniemożliwił dalszą jazdę. Okazało się, że kierujący motocyklem, to 22-letni mieszkaniec gminy Grębów.

Młody mężczyzna odpowie m. in. za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie pojazdem mechanicznym niedopuszczonym do ruchu, bez tablic rejestracyjnych i polisy OC.

 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA