Zamknij
REKLAMA

Nowy termin obrad sejmiku województwa podkarackiego

15:33, 25.03.2020 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Zarząd Województwa Podkarpackiego zawnioskował do Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego o przesuniecie terminu sesji sejmiku województwa.

W związku z obowiązującym w Polsce stanem epidemii, pracami, które trwają w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, a które mają umożliwić zdalny tryb obradowania radnym gmin, powiatów i województw oraz decyzjami, jakie w tej sytuacji podejmują samorządy województw w całej Polsce - Zarząd Województwa Podkarpackiego zawnioskował do Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego o przesuniecie terminu sesji sejmiku województwa. Sesja zaplanowana była na 30 marca 2020 roku. Zarząd województwa zaproponował nowy termin na 6 kwietnia 2020.

Przewodniczący sejmiku przychylił się do tego wniosku.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

WolontarzWolontarz

0 0

Propozycja dla marszałka i jego płatnych samorządowców:
kwoty należne za czas nasiadówek odwołanych z powodu coronawirusa powinny trafić do kas urzędów zobowiązanych do egzekwowania należności za podatek od nieruchomości niezapłacony w czasie epidemii. A co? Może ten podatek powinien być należny właścicielom gruntów i budynków nie zawsze w formie użytkowania wieczystego, albo budynkow przeważnie prywatnych 22:53, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BobokBobok

0 0

A gdzie jest to województwo podkarackie? 10:38, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA