Zamknij
REKLAMA

Grzegorz Braun w Mielcu: dyrektor sanepidu walczy z kościołem [WIDEO]

13:41, 16.05.2022 | ks
Skomentuj
REKLAMA

 Trzeba było sporej zaciekłości, nadgorliwości, żeby w kwietniu 2022 roku za zaszłości nazwijmy to pandemiczne, pseudopandemiczne, kogoś ścigać, czołgać, tresować i dyscyplinować - powiedział na konferencji prasowej przed siedzibą mieleckiego sanepidu poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

 Tymi słowami Braun odniósł się do wydarzeń ze stycznia tego roku w kościele w Borkach Nizińskich, gdzie policja podczas kontroli w trakcie nabożeństwa potwierdziła obecność księdza odprawiającego mszę, który powinien przebywać na kwarantannie.

 Politycy Konfederacji za te i inne działania obwiniają bezpośrednio dyrektora mieleckiego sanepidu Grzegorza Burka zarzucając mu „największą w regionie nadgorliwość”, a także „prześladowanie mieszkańców powiatu mieleckiego i wiernych kościoła katolickiego, w tym księży”.

ZOBACZ WIDEO

- Chcemy naświetlić sprawę haniebnych wręcz działań dyrektora mieleckiego sanepidu. Chodzi o prześladowanie mieszkańców Mielca, powiatu mieleckiego i wiernych kościoła katolickiego, w tym księży - powiedział Jacek Ćwięka, przewodniczący okręgu nr 23 Konfederacji Korony Polskiej.

- Tylko na terenie powiatu mieleckiego już w zeszłym roku pan dyrektor Grzegorz Burek walczył z przedsiębiorcami. Wtedy ukarał najwyższą karą grzywny jedną restaurację na terenie Mielca przy ul. Wolności 44 - restauratora, który wobec decyzji nakazujących ograniczenie działalności, ponieważ świeżo co otworzył swoją działalność, nie chciał zwalniać swoich pracowników i kontynuował swoją działalność. Za to został ukarany. Od tego się odwołał i okazuje się, że wygrał sprawę w sądzie i mielecki sanepid musi zwrócić pobraną karę i skarb państwa jest teraz obciążony dodatkowymi kosztami - powiedział Jacek Ćwięka. 

- W tym roku pan dyrektor Burek zaczął walczyć z kościołem i to przy pomocy powiatowej policji w Mielcu - powiedział Ćwięka nawiązując do zdarzenia ze stycznia w Borkach Nizińskich.

- Podano, że zbyt wiele ludzi jest w kościele na nabożeństwie, a ksiądz proboszcz miał być na kwarantannie. Dopuścił się tego, że odprawiał mszę świętą dla wiernych w kościele i dlatego pan dyrektor sanepidu stwierdził, że złamał zasady kwarantanny i obciążył go karą 5 tysięcy złotych. Podobna sytuacja miała miejsce w Gawłuszowicach - też podobne zjawiska i podobne działanie dyrektora sanepidu w Mielcu - kontynuował Ćwięka.

- Największym grzechem według dyrektora Burka było to, że ksiądz proboszcz miał czelność udzielać komunii świętej podczas mszy. To ingerencja w zapisy międzynarodowe, państwowe, czyli konkordat - ocenił działacz Konfederacji. - Nikt tak bardzo nie walczy z kościołem, jak dyrektor mieleckiego sanepidu - dodał.

- Bardzo dziękuję tym kapłanom, którzy nie dali się zwariować i tym, którzy przejawili determinacje, by nie utrudniać wiernym dostępu do sakramentów, nie komplikować naszego doczesnego życia wprowadzaniem urzędowo narzucanych odgórnie absurdów, od których zaroiło się nasze życie, od kiedy władze Rzeczpospolitej, pod pretekstem walki z pandemią postanowiły zamykać, ograniczać, wyłączać pod rozmaitymi sankcjami, kar, szykan i uciążliwości - mówił z kolei poseł Konfederacji Grzegorz Braun. 

- Nawet jeśli ktoś ostatecznie nie stanął przed sądem, nie był przesłuchiwany przez prokuratora, wzywany przez policję, to każdy taki przypadek interwencji policyjnej czy też najścia inspektorów sanepidu ma charakter nękania i uciążliwości - ocenił.

- Potępiamy to, krytykujemy, a chwalimy tych dobrych księży, którzy nie ulegli ciśnieniu, chwalimy tych dobrych urzędników, którzy nie wykazali się nadgorliwością w tej sytuacji - powiedział Braun zapowiadając wizytę u dyrektora sanepidu w Mielcu. 

Braun pokazał decyzję sanepidu z kwietnia tego roku - właśnie w sprawie styczniowej interwencji policji w kościele w Borkach Nizińskich. - Trzeba było sporej zaciekłości, nadgorliwości, żeby w kwietniu 2022 roku za zaszłości nazwijmy to pandemiczne, pseudopandemiczne, kogoś ścigać, czołgać, tresować i dyscyplinować - ocenił polityk Konfederacji. 

W konferencji prasowej brał udział także Wiesław Walat, były prezydent Rzeszowa, członek Konfederacji Korony Polskiej oraz Ryszard Skotniczny z partii KORWIN. Mówił on o innych przykładach „prześladowania kościoła katolickiego” w regionie.

- Na Podkarpaciu mając kilkadziesiąt przypadków rozpoczynania spraw w stosunku do księży i parafii, mamy przypadek mielecki, mamy przypadek w Strzyżowie, w Nisku. Był tego bardzo dużo. W niektórych miejscach były donosy, w niektórych była kontrola policja, sprawy sądowe. Tutaj mamy przypadek, że ksiądz ma zapłacić 5 tys. zł kary za to, że odprawiał mszę i nie wiedząc o tym, że jest na kwarantannie właśnie to robił. Po trzecie, że nie chciał dawać komunii na rękę. Te wszystkie sytuacje są absurdalne, w szczególności, kiedy mówimy, że jesteśmy na Podkarpaciu, gdzie władza Zjednoczonej Prawicy to partie, które zawsze pokazywały się, że bronią wartości chrześcijańskich. To szczególnie dziwne i zaskakujące, a wręcz powiedziałbym, że niemożliwe - oceniał Skotniczny.

Po konferencji prasowej poseł Grzegorz Braun zapowiedział kontrolę poselską w mieleckim sanepidzie. Jak zapowiedział, będzie informował o jej wynikach.

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (88)

Braun odleciałBraun odleciał

95 99

Totalnie;) Chyba że uciążliwości pandemiczne miały dotyczyć wszystkich poza kapłanami i wiernymi;) Sorki, pojawiło się odgórne ograniczenie, obywatel (przez przypadek ksiądz) złamał prawo i powinien ponieść stosowne konsekwencje. 14:05, 16.05.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

......

25 31

Tylko to prawo było nielegalne więc nie może być tutaj mowy o łamaniu prawa. 15:06, 16.05.2022


od ocenyod oceny

11 16

Od oceny czy prawo jest legalne czy nielegalne jest Trybunał Konstytucyjny. 20:33, 16.05.2022


Katolik.Katolik.

1 0

Tak się składa, że znam dyrektora Sanepidu i co jak co ale posądzać go o walkę z księżmi jest kompletną bzdurą i totalnym nadużyciem. Ksiądz jest takim samym obywatelem jak wszyscy i powinien odpowiadać jak każdy, a czy obostrzenia były zgodne z prawem czy nie niech rozstrzygnie sąd. Tyle w temacie. 11:25, 23.05.2022


A jeśliA jeśli

86 100

A jeśli podczas rutynowych kontroli trzeźwości policja będzie kontrolowała wiernych wracających z mszy autem, to pan Braun będzie pikietował za odwołaniem komendanta policji? No nie dajmy się zwariować... 14:07, 16.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AntypisiorAntypisior

8 0

Jaki pan? 07:51, 17.05.2022


jprdljprdl

58 81

co za kosmici. 14:17, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


noddynoddy

62 69

Skąd się bierze na świecie tylu porąbańców.... 14:57, 16.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AntypisiorAntypisior

10 7

To jest akurat bardzo proste, jak mama zarabiala na ulicy to rodzi sie wyborca prawicy. 07:52, 17.05.2022


jedz panjedz pan

80 77

Dopoki ksieza sa obywatelami RP i zyja z publicznych pieniedzy/naszych podatkow tak dlugo maja OBOWIAZEK stosowac sie do przepisow i p Braun tez!!! Czas bysmy wszyscy przestrzegali prawa i bedzie dobrze. Jesli p Braunowi nie pasuje to niech zrezygnuje z obywatelstwa i wyjedzie np na Syberie wraz z Cejrowskim bo jemu tez zle w RP.. 14:58, 16.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

dziobakdziobak

5 13

Prawo, nawet uystawa (wyższa rangą niż rozporfządzenie) nie może byc w sprzeczności z prawem międzynarodowym w tym przypadku konkordatem. 16:37, 16.05.2022


......

81 31

Tylko to prawo było nielegalne więc nie może być tutaj mowy o łamaniu prawa. Nie da się złamać prawa które nieobowiązuje. 15:09, 16.05.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

lexlex

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


TKTK

13 5

Od oceny czy prawo jest legalne czy nielegalne jest Trybunał Konstytucyjny. Art. 194 Konstytucji RP.
20:39, 16.05.2022


GorsiGorsi

45 62

Pomijając fakt, czy prawo było legalne czy nie, to księża lepsi od innych? Im wolno?lepsi od każdego z nas? 15:24, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

inneinne

66 75

Po co ta m e n d a przywlokła sie do Mielca ? 15:30, 16.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AntypisiorAntypisior

12 1

To byl eksperyment. Sprawdzano czy smrod gowna bedzie intensywniejszy od melnoxu. Udalo sie. Teraz down pojechal smrodzic dalej. 07:55, 17.05.2022


Odrobina rozsadkuOdrobina rozsadku

40 61

Czy Kościół wie o tej akcji? Jeśli tak, to znów kompromituje się wzdłuż i wszerz. Co by nie było i jak by nie bylo to ksiądz jako osoba niegłupia, a wręcz wykształcona, powinna wykazać się odrobina ostrożności i zdrowego rozsadku. Niestety tego braklo. Jeszcze chwilę i kościoły opustoszeją a tacy politycy jak z fotek będą mieć w tym swój niemały udzial. 16:00, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mickmick

25 57

Putinowców jeszcze tu nie było. 16:28, 16.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PeeLeMPeeLeM

8 12

Te Bandera, won za Bug. 16:55, 16.05.2022


AkcjorAkcjor

45 67

Sondaże wskazują, że Braun i spółka poza Sejmem, więc spadochroniarz rozpoczął akcję myśląc, że znajdzie poparcie. Żenada! 16:56, 16.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NiedzielskiNiedzielski

1 6

Sondaże to wsadź sobie w ten upadliński ryj. 16:35, 17.05.2022


AgataAgata

47 71

Braun, Tobie już dziękujemy. 16:59, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kim on jestKim on jest

44 63

Czytając teksty Brauna o księżach i kościele odnoszę wrażenie że koleś tęskni za średniowieczem. Koleś nie zauważył 21 wieku. 17:15, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XjdnfcXjdnfc

27 60

Se przypomnieli. Już po covidzie, po pandemii, a oni wjeżdżają cali na biało... Onuce putina 17:35, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pluje na Pluje na

19 58

Ruska onuce!! 18:51, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bebe Bebe

13 56

Dymowski to chyba w grobie przewraca. Czytając te wypowiedzi Pan Brauna to narodowcy poparcia nieznajdą. A sam Dmowskiego uważam za wzór. 19:04, 16.05.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

KocioKocio

4 0

A ja nie. Dmowski to wzór tak marny, że gorszy trudno znaleźć. 22:26, 16.05.2022


@ Kocio@ Kocio

0 1

Chyba historii uczyłeś się od postkomuszego pomiotu. Nie ogarniasz Dmowskiego, to może pomoże Ci ogarnąć, co to był ruch narodowy inny przykład. Otóż takim samym narodowcem jak Dmowski był Ignacy Paderewski i to właśnie dzięki zabiegom właśnie narodowcy Paderewskiego, Polska po pierwszej wojnie miała tak rozległe tereny na wschodzie, bo jego przyjaciel prezydent USA, wbrew woli europejskich państw poparł argumenty Polaków . Nawet wielu Polaków nie miało takich aspiracji jak narodowiec Paderewski. Trochę mniej propagandy postkomuszej polecam! 16:11, 17.05.2022


rozczarowanarozczarowana

23 60

niestety , z całym szacunkiem do Pana Brauna to rzeczywiście ingerencja teraz w takie sprawy jest nie na miejscu . Raz to właśnie kościół w dużej mierze ponosi odpowiedzialnosc za rozkrecanie zarazy, bo mógł wprost powiedzieć ze to szopka, bo oni wiedzą czy odprawiają wiecej czy mniej pogrzebów, dwa przy napływie przesiedleńców, inflacji i rujnowania doszczętnego gospodarki sprawa z ksiedzem na kwarantannie jest śmieszna. 20:22, 16.05.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Droga Pani!Droga Pani!

1 2

Zalecam ws ilości zgonów udać się do jednego z mieleckich zakładów pogrzebowych. Oni chowają nie tylko wierzących, mają lepsze dane od księży !!!! W szczycie zgonów szef jednego z nich powiedział klientowi (znam relację z pierwszej ręki!!!) , że. Ie chce żadnych pieniędzy za organizację pogrzebu, chce odpocząć w końcu bo już nie nadążają. Pani oczywiście ma prawo wątpić więc po co wierzyć jakiemuś wpisowi w sieci. Proszę udać się na miejsce i zapytać jak to było z tymi zgonami. Ja byłem na czterech pogrzebach covidowych. Na komunalnym jest cały sektor covidowy, daty zgonów na nagrobkach do sorawdzenia. Ciekawy rozrzut roczników , zgonów , których oczywiście nie było, bo wg korwinowej sekty to były manekiny … 19:02, 17.05.2022


gośćgość

1 0

Był nawet pogrzeb zimą o godz. 16-ej bo nie mozna bylo obsłużyć wszystkich czekających po kilka dni na pochówek 🔥🔥🔥 16:19, 18.05.2022


drogi Paniedrogi Panie

1 1

to że umierało i umiera wiecej ludzi wynika z faktu iż ludzie nie mieli dostepu do służby zdrowia, lekarze sie pobunkrowali bo wystraszyli sie grypy i woleli brać mega dodatki zarazowe i nic nie robic. Juz społeczeństwo zapomniało o e poroadach?:) , tak sie kończy leczenie przez telefon Prawda jest prosta , wystarczy pomyśleć 16:39, 19.05.2022


REKLAMA

An23An23

16 50

Co za beton.... 21:13, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahahaHahaha

14 47

Ten z grzyweczką, ze zdjęciem Burka wygląda jak ciu.l na weselu. Hahahaha 21:15, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiS outPiS out

41 18

Drodzy mielczanie, jak długo jeszcze zamierzacie na ten PiS głosować? Widzicie teraz, jak ta ,,katolicka'' partia prześladowała kościół. Gorzej niż komuna, bo ta przynajmniej nie zakazywała wstępu do kościoła. 21:57, 16.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AntypisiorAntypisior

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


DramatDramat

20 33

Ale dzisiaj w Mielcu zajechało onucą 21:58, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

28 33

Ja tam głosuje na Konfederację. Przynajmniej gadają to co myślą ,a nie sciemniaja ludziom. Nie ważne jak *%#)!& może być to co myślą. 23:34, 16.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AntypisiorAntypisior

8 4

Nie ma to jak publicznie przyznac sie do bycia idiota. Kiedys ktos mowil ze to wymaga odwagi a to jednak tylko niski poziom intelektualny. 07:56, 17.05.2022


kwarantannakwarantanna

8 7

https://legaartis.pl/blog/2022/02/02/czy-kwarantanna-jest-legalna-wszystkie-informacje-o-kwarantannie/

https://legaartis.pl/blog/2022/01/19/czy-moja-kwarantanna-jest-legalna-wyjasnienie-znajdziesz-w-tym-artykule/ 00:32, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DdyDdy

21 26

Braun kolejna kompromitacja, dobrze ze idą na dno i juz tam zostaną 07:47, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntypisiorAntypisior

15 25

Daun w mielcu ale atrakcja. Kazdy wyborca konfederacji ma ta sama chorobe. 07:50, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ciemnogród Ciemnogród

14 27

No i jak tu dyskutować z ciemnotą która uważa że przez maseczkę nie słychać modlitwy a woda święcona odkaża 🙈🙊🙉 08:32, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

voltvolt

19 24

Co za de bi lny tytuł artykułu. Nikt tu nie walczy z kościołem i nikt w tej sprawie nie ma pretensji do kościoła. Ja tu widzę walkę z jednym księdzem który stwierdził że prawo świeckie go nie obowiązuje a co za tym idzię jest następnym z tych kapłanów co myślą że są nadludźmi. 08:46, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


DamianDamian

12 24

nie pokazujcie foto tego ułomnego , przecież on jest popie...ny , nie widzicie ? 10:00, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

niconico

16 22

Należy natychmiast wprowadzić obowiązkowe badania psychiatryczne dla dla wszystkich wybieranych w wyborach. 10:01, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tadek Tadek

17 21

Ten przypadek wymaga leczenia w zakładzie zamkniętym. I to na cito 10:02, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dddd

10 21

..... pis i konfederację 10:04, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marcin Marcin

14 23

Niejaki Braun - pachołek Rosji! 10:04, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hahahaha

11 24

Von Braun 10:05, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

taktak

22 16

Dziekujemy czcigodnemu Posłowi że ze chciał poświęcić czas i pokazać rózne sprawy z naszego regionu, Braun jest politykiem który naprawdę pilnuje prawa i sprawiedliwości w Polsce, jest prawdziwym patryjotą i gospodarzem, moim zdaniem powinien być prezesem NIK-u 10:33, 17.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

abepeabepe

10 9

Przydupas czarnej mafii 11:15, 17.05.2022


RykyRyky

15 11

Co ten Braun bierze, 11:37, 17.05.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

zzzz

8 4

zioło z kadzidła 13:56, 17.05.2022


NiedzielskiNiedzielski

3 7

Nie musi nic brać żeby takich jak ty wciagać nosem . 16:41, 17.05.2022


antant

1 1

Opłatek co niedzielę... 🤣 10:23, 23.05.2022


LidkaLidka

10 13

W GAWŁUSZOWICACH NIECH SIE POCHWALĄ ŻE JAK BYŁA PANDEMIA I BYŁY LIMITY W KOŚCIOŁACH U NICH ZAWSZE BYŁ KOŚCIÓŁ PEŁNY PO BRZEGI NAWET JAK BYŁ LIMIT 5 OSÓB JAK BYŁY NAKAZANE MASECZKI TO U NICH W KOŚCIELE MASECZKI MIELI ZAŁOŻONE TYLKO CI CO NIE POCHODZILI Z TEJ WSI SAMI PARAFIANIE SIE CHWALILI NA PRZYSTANKACH W MIELCU JAK CZEKALI NA BUS PO ZAKUPACH DLATEGO SZACUN DLA TEGO PANA Z SANEPIDU ZE WRESZCIE SIĘ TYM ZAJĄŁ DLACZEGO W MIELCU LUDZIE MUSIELI DUSIĆ SIE W MASKACH W KOŚCIELE A W GAWŁUSZOWICACH SIĘ Z TEGO ŚMIALI BO ICH ŻADEN NAKAZ NIE OBOWIĄZYWAŁ 13:37, 17.05.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

JacekJacek

2 0

Bo w Gawłuszowicach po prostu zachowali normalność. W innych miejscach niestety ulegli medialnej propagandzie i woleli zachowywać się nienormalnie. Szacun wielki dla ludzi z Gawłuszowic! Brawo! 15:43, 17.05.2022


@ Jacek@ Jacek

0 2

Tak, bardzo normalnie! Właśnie w tym czasie, gdy „w Gawłuszowicach nie było żadnego wirusa” (to cytat!!!) zmarło w jednym miesiącu bodajże ośmiu starszych mężczyzn w tej parafii akurat właśnie na wirusa, którego nie było i nie ma. Służę szczegółami jakbyś chciał wyśmiać mój komentarz. 16:05, 17.05.2022


lidkalidka

0 0

pracujesz w sanepidzie i lizusowstwo weszło w krew :)))) 12:09, 24.05.2022


REKLAMA

Iza Iza

8 12

O GAWŁUSZOWICACH TO JEST PRAWDA PONIEWAŻ JAPRZEJEZDZALAM TAMTEDY W CZASIE JEDNEGO POGRZEBU W ŚRODKU PANDEMII LIMIT OSOB WTEDY BYL A NA POGRZEBIE BYLO OKOLO 100 OSOB I WSZYSCY BEZ MASECZEK JAK ZAPYTALAM SIE JEDNEGO GOSCIA CZEGO TAK DUZO LUDDZI POWIEDZIAL ZE U NICH PROBOSZCZ NIE LICZY LUDZI MASEK TEZ NIE KAZE ZAKLADAC BO NA WSI SAMI SWOI TO SIE NIE ZARAZA BO TO TAK JSK RODZINA WIEC O CO CHODZI NIECH SIE CIESZA ZE IM KOSCIOLA NIE ZAMKNELI 13:43, 17.05.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Iza2Iza2

3 3

Brawo dla księdza proboszcza z Gawłuszowic!!! Tak powinien się zachowywać każdy kapłan! 15:46, 17.05.2022


do iza( celowo z małdo iza( celowo z mał

0 0

ktoś zrył ci beret???pandemia *%#)!& oszustwo na maksa a ty kupujesz jak leci brednie z tv- brawo dla ksiedza - jeden normalny!!! a ludzie bojacy niech zamkna sie w domach i czekaja na ......xD
Jeszcze ksiedza obrazasz czy ludzi?? prawem rodziny jest godnie pozegnac zmarłego ten zakaz powinien byc wygwizdany przez wszystkich normalnych - dalas kobieto popis glupoty teraz swoim komentarzem 12:05, 24.05.2022


mmmm

13 11

Kto go kuźwa zaprosił ? 13:55, 17.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Jacek ĆwiękaJacek Ćwięka

6 10

Ja zaprosiłem posła do Mielca. I będę zapraszał częściej, bo skandali i nieprawidłowości jest tutaj dużo więcej. 15:45, 17.05.2022


Jacek ĆwiękaJacek Ćwięka

7 12

Po 1: Wszelkie obostrzenia sanitarne serwowane nam podczas tzw. "pandemii" nie miały właściwej podstawy prawnej, nie było żadnej ustawy, nie mówiąc już o sprzeczności z Konstytucją.
Po 2: Ksiądz proboszcz w Borkach Nizińskich nawet nie wiedział, że ma być na kwarantannie, bo nikt go o tym nawet nie poinformował. A jego codziennym obowiązkiem jako księdza było odprawienie mszy świętej.
Po 3: Żaden inspektor sanitarny w całym województwie nie wykazał się taką nadgorliwością jak pan Burek w Mielcu. I nie zreflektował się nawet po tym, jak przegrał rok wcześniej w sądzie z mieleckim restauratorem, którego ukarał grzywną 30 tysięcy złotych. 15:59, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tak Panie Braun!Tak Panie Braun!

11 10

Podobnie jak Pańskie twierdzenie, że pobranie wymazu z nosa jest eksperymentem medycznym, na dodatek niezgodnym z Konstytucją RP. PS. Znam trochę sprawy opisane w filmie, coraz bardziej przypomina to Radio Erewań, co Pan Braun i korwinowe skrzydło Konfederacji podaje. W polskich szpitalach podczas covidu leżeli bezdomni a nie chorzy, a na ulicach ukraińskich miast nie zabici Ukraińcy, tylko aktorzy. Tak, tak…pomyśleć, że kiedyś na Pana Brauna głosowałem. 16:01, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Powiem tak!Powiem tak!

9 5

Korwinowe clowny ośmieszające konserwatywne wartości! Lewaki się cieszą za każdym wpisem Korwina i „performansem” Brauna. Z narodowymi wartościami Dmowskiego czy Paderewskiego nic wspólnego nie mają tylko mamią niewykształconą młodzież mrzonkami o zerowych podatkach i pseudo wolnosci. 16:41, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obywatelobywatel

13 6

Już nawet do Mielca przyjechał pajacować... Taki "patriota", a broni głównie interesów kleru, czyli sługusów obcego państwa Watyklanu. 17:31, 17.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kokoskokos

2 0

Mącenie to jest interes Rosji. 01:52, 23.05.2022


dddd

6 1


Korwin:

"Więzienia są pełne mężczyzn, którzy w normalnym kraju podbijaliby świat, Afrykę, Azję. Może by zgwałcili jakąś Murzynkę, aleby ryzykowali. Najcenniejsi nieraz ludzie".

Dziwne te wzorce męskości w Konfederacji. 20:21, 17.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

dokładniedokładnie

4 1

Wzorce męskości z początków chrześcijaństwa -klękanie przed klerem i poniżanie kobiet. Większość wyborców Konfederacji, których znam mieszka dalej po trzydziestce z mamusiami. Tacy to "wzorowi mężczyźni", maminsynki ze zrytym religią łbem. 13:37, 18.05.2022


PiterPiter

9 3

Zamknij twarz facet , jak Cie widzę ziemniaki mi w piwnicy gnija. Po co coś takiego się wpier..... miedzy nie swoje sprawy. Wypad . A Ci w sukienkach mają takie same obowiązki jak inni obywatele i już. 05:24, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

miejscowymiejscowy

9 3

Paru idiotów zagłosuje na takich kretynów, dostają stołki poselskie, a cały naród potem musi się wstydzić kiedy otwierają gębę. 13:30, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

goścgośc

2 5

Gdzie jest mój komentarz, trzeba tylko płuć na Brauna i to jest poprawne politycznie.
Wstyd mi za mieszkańców Mielca i ich prostackich komentarzach 😥 16:35, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gosćgosć

1 5

Teraz rozumie dlaczego są tylko takie komentarze, pozdrawiam tego co tym "kieruje" 16:38, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zryte beretyzryte berety

6 2

Naczelny błazen Konfederacji, zaraz po Korwinie. Ośmieszają kraj i naród za pieniądze podatników. Dobrze, że ich pajacowe ugrupowanie ma tylko 7% poparcia, to znaczy, że jeszcze jest nadzieja w narodzie. 10:21, 19.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kokoskokos

3 0

Widać po minusach że konfederacja ruszyła na poważnie z trollowaniem :D 01:51, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

POLAK PATRIOTAPOLAK PATRIOTA

2 3

JĘKI KOMUCHÓW I PISBOLSZEWIKÓW W KOMENTARZACH DOWODZĄ JEDNEGO-BRAUN I KONFEDERACJA ROBIĄ PORZĄDNĄ ROBOTĘ ! BANDA CZWORGA -WSZYSCY WON! TYLKO KONFEDERACJA BYŁA PRZECIW COVIDOWEMU SZALEŃSTWQU I ZAMORDYZMOWI I TERAZ OKAZAŁO SIĘ ŻE MIELI RACJĘ BO CAŁA PLANDEMIA BYŁA JEDNYM WIELKIM KŁAMSTWEM! BRAWO KONFEDERACJA! CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE! 18:01, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

........

1 1

Wysyp sowieckich trolli . 21:23, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

POLAK PATRIOTAPOLAK PATRIOTA

1 1

JĘKI KOMUCHÓW I PISBOLSZEWIKÓW W KOMENTARZACH DOWODZĄ JEDNEGO-BRAUN I KONFEDERACJA ROBIĄ PORZĄDNĄ ROBOTĘ ! BANDA CZWORGA -WSZYSCY WON! TYLKO KONFEDERACJA BYŁA PRZECIW COVIDOWEMU SZALEŃSTWQU I ZAMORDYZMOWI I TERAZ OKAZAŁO SIĘ ŻE MIELI RACJĘ BO CAŁA PLANDEMIA BYŁA JEDNYM WIELKIM KŁAMSTWEM! BRAWO KONFEDERACJA! CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !!! 12:19, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wus12Wus12

0 0

Jacek nasz chłop 15:42, 13.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%