Zamknij
REKLAMA

Inteligentne mieszkanie z Unicomm - jak może ułatwić Twoje życie?

17:10, 29.07.2021 | Materiał partnera

Na rynku mieszkaniowym pojawia się coraz więcej inteligentnych rozwiązań. Nowoczesna technologia znacząco wpływa na wygodę i komfort lokatorów. W jaki sposób się to dzieje?

Czym jest Inteligentne mieszkanie?

Inteligentne mieszkanie to wizja niczym z filmów sci-fi. Samo odpowiada na potrzeby mieszkańców, odpowiednio sterując wszystkimi urządzeniami, jakie się w nim znajdują. Dzięki wizjonerom i naukowcom taki projekt w końcu stał się rzeczywistością. W inteligentnym mieszkaniu urządzenia, z których korzystamy każdego dnia są w pełni zautomatyzowane, a zarządzanie nimi jest proste i intuicyjne. System Unicomm gwarantuje mieszkanie, w którym wygoda jest najważniejsza, a lokatorzy nie muszą martwić się o cały szereg drobnych codziennych czynności. Wystarczy raz zaprogramować parametry w panelu sterowania, a mieszkanie samo zadba o to, aby obniżyć temperaturę w pokojach i wyłączyć z prądu część urządzeń. To właśnie nowy standard w domach wielorodzinnych, który oferuje Unicomm. 

Dzięki Unicomm nie musimy cały czas monitorować m.in:

  • domofonów,
  • czujników ruchu,
  • termostatów ,
  • rolet,
  • gniazdek elektrycznych,
  • włączników światła.

Wszelkich ustawień dokonuje się w jednym miejscu ? panelu sterowania, który pełni również funkcję nowoczesnego wideo-domofonu. 

Dla kogo jest technologia inteligentnych mieszkań?

System inteligentnych mieszkań Unicomm powstał z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i komfort użytkowania domowego wyposażenia. Zamiast obchodzić całe mieszkanie, w celu odłączenia wszystkich urządzeń, wystarczy zrobić to w jednym miejscu, czyli wideo-domofonie Unicomm

Smart home to także ekologiczne rozwiązanie, pozwalające oszczędzić na zużyciu energii elektrycznej. Dzięki automatycznemu sterowaniu systemu Unicomm, można wybrać porę, o której chcemy aby zawsze gasły światła i zmniejszała się temperatura w pomieszczeniu. W ten sposób już nigdy nie zostawisz grzejnika rozkręconego na 5, gdy nie ma Cię w domu i nie ma po co go grzać. 

System smar thome Unicomm to również większe bezpieczeństwo na osiedlu. Łatwy w obsłudze interfejs pomoże Ci pamiętać, aby przed wyjazdem wyłączyć urządzenia elektryczne. Bezpieczeństwo zwiększa również domofon Unicomm z funkcją wideo. To urządzenie pozwala zobaczyć, kto próbuje wejść do domu. Dzięki temu zawsze wiadomo, czy po drugiej stronie jest ktoś, kogo faktycznie się spodziewaliśmy.

Gdzie można znaleźć technologię Unicomm? 

Unicomm można znaleźć na nowoczesnych osiedlach. Ten system jest bowiem w pełni dedykowany domom wielorodzinnym i można go zastosować na całej inwestycji. Wprowadzanie automatycznych systemów Unicomm odbywa się za zgodą dewelopera już na etapie budowy domu. W ten sposób nie trzeba będzie niczego zmieniać w gotowym mieszkaniu cały interfejs Unicomm można od razu zaplanować tak, aby był funkcjonalny i stylowy. Bez dodatkowego remontu, ani ograniczania się do półśrodków, jak np. dokupione urządzenia smart. 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%