Zamknij
REKLAMA

Żyj aktywnie i osiągaj swoje cele

13:32, 09.09.2019 | Materiał partnera

Aktywne spędzanie wolnego czasu pozytywnie wpływa nie tylko na figurę, lecz także na zdrowie. Zaleganie na kanapie nie przyniesie nic dobrego – ciało odczuje korzyści dopiero wtedy, kiedy zostanie pobudzone do ruchu. Zabierz rodzinę na wspólny spacer lub wycieczkę rowerową i uwiecznij niezwykłe chwile spędzone razem.

Smartfon zostaw w domu

Zapewne w twojej okolicy znajduje się mnóstwo okazji do spędzenia czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Może zaplanujecie wycieczkę rowerową lub zwiedzicie tereny, do których żadne z was jeszcze nie dotarło? To mogą być emocjonujące chwile, które warto uwiecznić na profesjonalnym sprzęcie.

Ze smartfona korzysta obecnie większość populacji na świecie. Trudno jednak posługiwać się nim podczas jazdy na rowerze. Pstrykanie zdjęć w ruchu jedną ręką niekoniecznie zaowocuje imponującą rodzinną galerią. Poza tym telefon można zgubić, ponieważ może niepostrzeżenie wypaść z kieszeni lub z niedomkniętej torby. Wówczas warto zdecydować się na inne rozwiązanie – zakup kamery sportowej.

Zalety sprzętu

Korzyści płynące z posiadania kamery sportowej są niezliczone. Wbrew powszechnie panującej opinii, sprzęt nie jest przeznaczony do użytku wyłącznie dla profesjonalnych sportowców. Na zakup kamery sportowej decydują się coraz częściej osoby, które nie uprawiają zawodowo żadnego sportu, lecz zwyczajnie chcą uchwycić niepowtarzalne chwile swojego życia.

Ogromną zaletą sprzętu jest fakt, że kamery sportowe są niezwykle lekkie. Zajmują niewiele miejsca, zatem są ledwie odczuwalne w każdej torbie podróżnej. Kamerę można bez problemu umieścić na kasku i filmować przepiękny krajobraz nie używając do tego rąk. Do kamery można dokupić wszelkiego rodzaju uchwyty, dzięki którym można wykorzystać urządzenie do różnych celów. Kamery sportowe cechują się solidną obudową, która przetrwa niejeden sportowy wyczyn.

Wodoodporność

Współczesne modele kamer sportowych są wodoodporne. Można więc nagrać wyjątkowy film z nurkowania w pobliżu raf koralowych, zarejestrować spływ kajakowy przez wzburzoną rzekę, czy uchwycić wodospad z innej perspektywy. Kamera jest odporna na każde warunki atmosferyczne, zatem doskonale sprawdzi się także w górach, gdzie zimową porą rozpoczyna się białe szaleństwo na stokach.

Jakość obrazu

Smartfony mają coraz lepszą rozdzielczość, lecz krystaliczny obraz wysokiej jakości zapewni kamera sportowa. Parametry nawet podstawowego modelu pozwalają uchwycić każdy moment w formacie 4K, zachowując płynność obrazu.

Uniwersalność

Zastosowanie kamery sportowej jest niezwykle szerokie. Kupując odpowiedni uchwyt, urządzenie można umieścić na ramieniu, na desce surfingowej, deskorolce czy kasku, a nawet w samochodzie. Kamera może posłużyć w tym wypadku jako rejestrator jazdy, zapisując video idealnej jakości zarówno podczas jazdy dziennej, jak i nocnej.

Dużą zaletą sprzętu jest cena. Podstawowy model można zakupić już za kilkadziesiąt złotych. Szeroki wybór kamer można znaleźć w Internecie, a także w sklepach stacjonarnych ze sprzętem RTV i AGD.

Partnerem artykułu jest https://www.kamerysportowe24.pl/kamery-sportowe

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone