Zamknij
REKLAMA

Program do wystawiania faktur w firmie

13:28, 09.09.2019 | Materiał partnera

Prowadzisz firmę? Zastanawiasz się jak dobrze fakturować? Jakie może pomóc narzędzie? Czy słyszałeś o Faktura Small Business Handel? Poznaj funkcje tego prostego oprogramowania do fakturowania.

Prosta i intuicyjna obsługa

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel został opracowany przez firmę MEGA-TECH: https://www.mega-tech.com.pl. Program ten umożliwia użytkownikowi wystawienie faktury VAT, bez VAT i jednocześnie kontrolowanie magazynu. Program FSBH jest bardzo prosty w obsłudze. Nowy pracownik firmy pozna jego wszystkie funkcje w kilka dni, a fakturę VAT wystawi w klika minut. Narzędzie to posiada bardzo intuicyjny interfejs, przez co praca z nim jest wygodna i nie stwarza problemów.

Przydatne dokumenty

Ten prosty program do fakturowania służy do szybkiego wystawiania takich dokumentów jak: faktura VAT, faktura proforma, faktura VAT marża (https://www.mega-tech.com.pl/faktura-marza/), korekta, nota, paragon fiskalny czy JPK. Z programem tym użytkownik przygotuje także dokumenty magazynowe: RW, PZ, PW, WZ i MM. 

Szybkość obsługi kontrahenta

Program Faktura Small Business Handel: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business-handel/ gwarantuje szybkie wystawianie faktur dzięki np. opcji, które automatycznie pobiera dane kontrahentów z CEIDG, gdy przedsiębiorca wpisze numer NIP firmy. Dodatkowo gdy wystawiana jest faktura w obcej walucie program pobierze średni kurs z NBP.

Zarządzanie magazynem

FSBH to również program magazynowy. Specjalnie przygotowany moduł pozwala szybko skontrolować braki towarów, sprawdzić ich stany, dokonać zamówień, przygotować oferty i cenniki. Program umożliwia przeprowadzenie spisu z natury (inwentaryzacji). To sprawdzone narzędzie do zarządzania stanami magazynowymi.

Możlwość pracy wielostanowiskowej

Program do fakturowanie Faktura Small Business Handel daje również możliwość pracy wielostanowiskowej. Użytkowników może być więc kilku, który korzystają z tego programu. Za sprawą wspólnej bazy danych wprowadzone do programu informacje o klientach i wystawionych dokumentach nie dublują się. Zmiany widoczne są odrazu dla wszystkich korzystajacych.

Fakturowanie i magazynowanie można połączyć. Potrzebny jest odpowiedni i sprawdzony program do wystawiania faktur z magazynem. Faktura Small Business Handel jest takim programem.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone