Zamknij
REKLAMA

Rodzinne pakiety z telefonem i internetem. Sprawdź ofertę Orange Love i zobacz, dlaczego warto ją mieć

15:00, 10.07.2019 | Materiał partnera

Oferta Orange Love, czyli pakiety łączące kilka usług, w tym internet domowy i abonament komórkowy, to zauważalna oszczędność, wygoda i duża elastyczność w dopasowaniu pakietu do potrzeb klienta. Sprawdź, dlaczego Orange Love jest wyjątkowo atrakcyjną propozycją dla całej rodziny.

Zalety oferty Orange Love

W Orange Love, w ramach jednej umowy, klient jednocześnie otrzymuje dostęp do internetu i abonamentu komórkowego, a opcjonalnie także do telewizji z kanałami w jakości HD i telefonu stacjonarnego. Usługi w pakiecie kosztują znacznie mniej niż kupowane osobno, a ceny zaczynają się już od 79 złotych za miesiąc. Ponadto Orange Love to także wygoda: jedna umowa i jeden, stały rachunek do zapłaty.

Dodatkowo każdą z usług w ramach pakietu łatwo dopasować do własnych potrzeb – wystarczy wybrać jeden z 4 pakietów, który najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Więcej informacji o zaletach Orange Love można znaleźć w poradniku, przygotowanym przez operatora (sprawdź: https://www.orange.pl/poradnik/oferta-orange/w-jakiej-sieci-abonament-top5-powodow-dlaczego-orange-love-to-najlepszy-wybor/).

Aktualne pakiety Orange Love

W ramach oferty Orange Love masz do wyboru  4 pakiety: Mini, Standard, Extra i Premium.

Podstawą wszystkich pakietów jest internet domowy oraz abonament komórkowy bez limitu na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce oraz w roamingu w UE. Orange Love Standard, Extra i Premium zawierają także telefon domowy bez limitu rozmów w Polsce i UE oraz telewizję z różną liczbą kanałów.

Szczegóły prezentuje poniższa tabela, przedstawiająca warianty pakietów z internetem do 300 Mb/s.

Pakiety Orange Love

*Ceny pakietów różnią się w zależności od prędkości internetu, która jest dostępna w wybranej lokalizacji.

W każdym z pakietów Orange Love klient dostaje wliczone w cenę urządzenia: modem i dekoder (oferty z telewizją). Ponadto za każdą kolejną kartę SIM w abonament otrzymuje też korzystne rabaty. Jedyny dodatkowy koszt usług to jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 49,99 zł. Więcej szczegółów na temat oferty Orange Love można znaleźć na stronie operatora (https://www.orange.pl/love).

Telefony w Orange Love – w korzystnych cenach, a nawet w prezencie

Nie jest tajemnicą, że operatorzy oferują telefony na raty taniej wraz z abonamentem. Zwykle im wyższa jest łączna kwota za  usługi, tym korzystniejsza jest rata za urządzenie.

Już w podstawowym pakiecie Orange Love Mini telefony kosztują mniej niż w przypadku zakupu samego abonamentu komórkowego. Poniżej prezentujemy najciekawsze modele telefonów, które można dobrać w ramach usługi:

  1. Samsung Galaxy S10 512GB dual SIM,
  2. Samsung Galaxy A20e,
  3. Huawei P30 Lite Dual SIM,
  4. Huawei P20 PRO Dual SIM,
  5. iPhone XS 256GB.

Warto dodać, że telefon w Orange Love można otrzymać w prezencie za 1 zł. Jak to zrobić? Wystarczy podpisać nową umowę na usługę Orange Love w pakietach Extra lub Premium na 24 miesiące. Operator, do momentu wyczerpania zapasów, do każdej umowy dodaje smartfon Huawei Y6 za złotówkę.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone