Zamknij
REKLAMA

Pani Monika schudła 30 kg! Poznaj jej metamorfozę

01:00, 06.05.2019 | Artykuł sponsorowany

Nic tak nie poprawia samopoczucia - szczególnie kobiecie - jak nowa figura na wiosnę. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia metamorfozy naszej bohaterki. Naturhouse po raz kolejny obala mit, że aby osiągnąć idealną figurę, potrzeba wielu wyrzeczeń.

Pani Monika - czas trwania kuracji 7 miesięcy, efekt -30 kg

Dlaczego zdecydowała się Pani na kurację w Centrum Dietetycznym Naturhouse?
- Na wizytę namówiła mnie koleżanka, z którą zresztą poszłam na pierwsze spotkanie z Panią dietetyk. Już wtedy bez zastanowienia podjęłam współpracę z Panią Pauliną, która profesjonalnie wyjaśniła cały przebieg mojej kuracji. Moim głównym celem diety był nie tylko wygląd i nowa figura, ale przede wszystkim chęć poprawy wyników badań lekarskich. 

Jak wyglądał pierwszy tydzień diety?
-Myślałam, że będzie strasznie ciężki. Moje posiłki przed dietą były bardzo nieregularne, często pojawiały się fast-foody, słone przekąski i przetworzone gotowe dania obiadowe. Nie wiedziałam, że gotowanie zdrowych posiłków może być tak proste i szybkie. Pierwszy tydzień miał być wprowadzeniem do diety, a w każdym następnym realizowałam nowe zalecenia otrzymane od Pani dietetyk. Po tygodniu diety, gdy waga pokazała 2 kg mniej nie tylko byłam z siebie dumna ale też uwierzyłam w to, że uda mi się osiągnąć zamierzony cel.

Co było dla Pani najtrudniejsze?
- Z pewnością było to pozbycie się słodyczy, które wcześniej kochałam. Oczywiście w chwilach słabości pomagała mi Pani Paulina, podsyłając przepisy na desery w wersji fit. Dziś wiem kiedy mogę pozwolić sobie na chwilę przyjemności i nauczyłam się jeść słodycze z rozsądkiem. 

Czy była Pani głodna na diecie?
- Wręcz przeciwnie. Okazało się, że moim największym błędem było mało wartościowych posiłków w ciągu dnia i brak śniadań. Teraz nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez posiłku. 

Jak czerpała Pani motywację?
- Na pewno motywacją były dla mnie cotygodniowe spotkania z dietetykiem. One dawały mi ,,kopa” do działania. Widząc efekty swojej pracy czułam, że mogę wszystko. Cieszyłam się na każde spotkanie bo wiedziałam, że otrzymam koleją dawkę wiedzy i nowe zadania do zrealizowania.

Co zyskała Pani dzięki diecie Naturhouse?
- Wróciła dawna Monika pełna energii, uśmiechnięta, dumna i ciesząca się życiem. Podobam się sobie, czuję się atrakcyjną kobietą! Z całego serca polecam  każdemu kurację z Panią Pauliną, która nie tylko jest motywatorem i doskonałym specjalistą, ale bardzo empatyczną i ciepłą osobą.

Czas mija nieubłaganie, a nim się obejrzysz  nadejdzie Twój wymarzony urlop wakacyjny. Nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić już dzisiaj! Jeszcze zdążysz zaprezentować swoją nową figurę w to lato. Już dziś umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem Naturhouse Pauliną Trybulec. Pomożemy Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce!

Bezpłatna konsultacja
Aby umówić się na bezpłatną konsultację zadzwoń pod numer telefonu: 728 536 175.  
Można także skorzystać z formularza internetowego, który znajduje się na stronie Naturhouse.
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/reservation/

Centrum Dietetyczne Naturhouse Mielec

ul. Sienkiewicza 1 (budynek Papilon)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Czwartek: 11.00-19.00
Wtorek: 8.00-17.00
Środa: 9.00-17.00
Piątek: 8.00-15.00
Tel. 728 536 175
 
 
Dietetyk inż. Paulina Trybulec

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone