Przedstawiamy porządek wizyt duszpasterskich na bieżący tydzień.
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Poniedziałek od g. 16:00
- Niepodległości 3,
- Skargi 5 i 11
Wtorek od g. 16:00
- Skargi 13,
- Kossaka 4
- Nieodległości 11
Środa od g. 16:00
- Niepodległości 5 i 9,
- Kossaka 6
Parafia Trójcy Przenajświętszej
15.01. - poniedziałek - godz. 16:00
16.01. - wtorek - godz. 16:00
17.01. - środa - godz. 16:00
18.01. - czwartek - godz. 16:00
- Zygmuntowska 2, 2A, 2B, 2C, 2AA-AF, 3, 5, 5A-G, 5h, 5K
19.01. - piątek - godz. 16:00
- Zygmuntowska 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 14
20.01. - sobota - godz. 9:00
- Zygmuntowska 7, 8, 8A, 10, 10A
Parafia Ducha Świętego
15 stycznia- poniedziałek
- Sękowskiego - domy od 14:30
- ul. Kocjana 17, 1-25 od 16:00
- ul. Kocjana 11, 1-25 od 14:30
- ul. Kocjana 7, 1-33 (I klatka) od 14:30
- ul. Kocjana 7, 34-56 (II klatka) od 14:30
- ul. Ducha Świętego 11 od 14:30
16 stycznia -wtorek
- ul. Kocjana 13, 1-35 od 14:30
- ul. Kocjana 13, 36-75 (od końca) od 14:30
- ul. Kocjana 21, 1-35 od 14:30
- ul. Kocjana 21, 36-75 (od końca) od 14:30
- ul. Ducha Świętego 1, 1-35 (od początku) od 14:30
- ul. Ducha Świętego 1, 36-75 (od końca) od 16:00
17 stycznia - środa
- ul. Pisarka 5 (I klatka) od 14:30
- ul. Pisarka 5 (II klatka) od 14:30
- ul. Pisarka 7 (I klatka) od 14:30
- ul. Pisarka 7 (II klatka) od 16:00
- ul. Ducha Świętego 15 od 16:00
- ul. Ducha Świętego 19 od 16:00
18 stycznia - czwartek
- ul. Kocjana 23, 1-25 od 16:00
- ul. Pisarka 5a, 11, 21 od 14:30
- ul. Pisarka 3, 1-25 od 14:30
- ul. Pisarka 3, 25 – 50 (od końca) od 16:00
- ul. Pisarka 15 (od początku) od 14:30
- ul. Pisarka 15 (od końca) od 16:00
19 stycznia - piątek
- ul. Pisarka 25, 1-30 od 1500
- ul. Pisarka 25, 31-60 (od końca) od 15:30
- ul. Ducha Świętego 2 od początku od 16:00
- ul. Ducha Świętego 2 od końca od 16:00
- ul. Ducha Świętego 12, 1-20 od 16:00
- ul. Ducha Świętego 18, 1-25 od 14:30
20 stycznia - sobota od 9:00
- ul. Ducha Świętego 40, 1-40
- ul. Ogrodowa
- ul. Reja od początku
- ul. Reja od końca
- ul. Wysockiego, Daszyńskiego, Związku Strzeleckiego
- ul. Modrzejewskiej, Chodkiewicza i Żółkiewskiego
- ul. Ducha Świętego 23
21 stycznia - niedziela od 14:00
- ul. Bohaterów Września, Mieleckiego, Mielczewskiego
- ul. Kocjana 9, 1-35
- ul. Kocjana 9, 36-75 (od końca)
- ul. Pisarka 13
Bazylika Świętego Mateusza
15 stycznia 2024 r. (poniedziałek) od godz. 16:00 - czterech Księży:
- Sękowskiego blok 4a klatka I i II
- Sękowskiego blok 4a klatka III
- Sękowskiego blok 4a klatka IV i V
- Sękowskiego blok 4a klatka VI i VII
16 stycznia 2024 r. (wtorek) od godz. 16:00 - trzech Księży:
- ul. Konarskiego
- ul. Dembowskiego
- ul. Limanowskiego
- ul. Jędrusiów
- ul. Potockiego
- ul. Rzemieślnicza,
- ul. Apteczna
17 stycznia 2024 r. (środa) od godz. 16:00 - trzech Księży:
- Pastelowa
- Letnia
- Kwiatowa,
- ul. Sobieskiego
18 stycznia 2024 r. (czwartek) od godz. 16:00 - dwóch Księży
- Narutowicza nr parzyste od nr 2
- Narutowicza nr nieparzyste od nr 1
19 stycznia 2024 r. (piątek) od godz. 16:00 - trzech Księży
- Sękowskiego blok nr 2a mieszkania od nr 1
- Sękowskiego blok nr 2a mieszkania od nr ostatniego
- Sękowskiego blok nr 2 klatka I i II
20 stycznia 2024 r. (sobota) od godz. 9:00 - czterech Księży
- ul. Dobra nr parzyste,
- ul. Nadziei
- ul. Dobra nr nieparzyste
- ul. Gołębia
- ul. Rybacka
- ul. Wiosenna
- ul. B. Chrobrego
- ul. B. Wstydliwego
21 stycznia 2024 r. (niedziela) od godz. 14:00 –- trzech Księży
- ul. Witosa,
- ul. Gardulskiego
- ul. Wiesiołowskiego
- ul. Szarych Szeregów Ciołkosza, Bigo, Siorka, Sabbata, Fibicha, Żurawskiego, Kazany, Koryckiego, Dziadyka - dwóch księży