Zamknij
REKLAMA

Jest wsparcie leczenia Karoliny. Podsumowano zbiórkę

11:54, 10.06.2021 | M.B
REKLAMA

Organizatorzy zbiórki środków pieniężnych do puszek na leczenie chorej na raka Karoliny Frąc (Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Technicznych w Mielcu oraz Jednostka Strzelecka 2093 im. gen. broni Władysława Sikorskiego w Mielcu) podsumowali zakończoną sukcesem zbiórkę.

Na leczenie Karoliny udało się uzbierać 16 617 zł, które trafiły na konto Karoliny w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, co pozwoli przejść z tradycyjnej inwazyjnej chemioterapii na nierefundowaną celowaną chemię, która nie dość, że jest skuteczniejsza, to także nie ma aż tak dużego negatywnego wpływu na zdrowie, co pozwoli także na szybszą rehabilitację i powrót do zdrowia.

Razem z Karoliną i jej rodzicami organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom odwiedzającym sklepy A&K Hurt Market w Mielcu hojnie wrzucającym datki do puszek wolontariuszy.

W zbiórkę  zaangażowało się ponad 40 wolontariuszy reprezentujących Szkolne Koło Caritas ZST oraz JS 2093. Nie bez znaczenia były również setki udostępnień plakatu promującego zbiórkę na Facebooku. - W szczególny sposób dziękujemy redakcji hej.mielec.pl za nagłośnienie zbiórki oraz Zarządowi sieci sklepów A&K Hurt Market w Mielcu za umożliwienie kwestowania pod ich sklepami - przekazują organizatorzy zbiórki.

- Jesteśmy otwarci na dalszą współpracę przy realizowaniu projektów zbiórkowych dla dobra bliźnich, w szczególności najmłodszych. Doświadczenie zebrane podczas wielu tego typu akcji zbiórkowych pozwala im spoglądanie z nadzieją w przyszłość na odnoszenie kolejnych sukcesów na tym polu, więc pewnie jeszcze nie jeden raz usłyszymy o prowadzonych przez nich akcjach - dodają.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%