Zamknij
REKLAMA

Jedz zdrowo, współpracuj z innymi! Spotkanie w Mielcu!

12:25, 28.07.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Chcesz cieszyć się dobrym, naturalnym jedzeniem, a przy okazji być w porządku wobec ludzi i natury? Jest na to sposób. Przyjdź na spotkanie 30 lipca i posłuchaj o kooperatywie spożywczej, która działa w Mielcu.

Wykorzystuj OZON w domu: usuwaj bakterie i wirusy z mieszkania i żywności. [reklama]

Zapraszamy na spotkanie, które poprowadzą Daria Rogowska i Kinga Bielec. 30 lipca w czwartek o godz. 18:00 w Mielcu przy ul. Chałubińskiego 6 w lokalu Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE opowiedzą o idei kooperatywy spożywczej i jak działa Mielecka KOOP.

Kooperatywa spożywcza to innymi słowy spółdzielnia, której członkowie wspólnym wysiłkiem zaopatrują się w żywność bezpośrednio u producentów. Celem nie jest zysk, lecz pozyskiwanie dobrej jakości produktów w możliwie niskich cenach.

Na spotkaniu dowiecie się jak można dołączyć do kooperatywy i jakie są zasady, co mamy w planach, jak wygląda oferta produktów, które oferują lokalni rolnicy w KOOP Mielec oraz odpowiemy na pytania. Szukamy osób, które chcą tworzyć z nami tworzyć Mielecką Kooperatywę Spożywczą.

- Zapraszamy na spotkanie wszystkie chętne osoby. Prosimy o zachowanie rygoru sanitarnego czyli o założenie maseczek - przekazują organizatorzy.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Mielecka Kooperatywa Spożywcza Zaprasza”, realizowanego w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Razem dla Pokoleń w Dąbiu, Stowarzyszeniem Razem dla Wsi Zaborcze i Stowarzyszeniem Kulturalnym JARTE przez grupę inicjatywną „Mielecka Kooperatywa Spożywcza”.

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszanie LGD „Partnerstwo dla Ziemi  Niżańskiej”,  Stowarzyszanie  LGD  „TRYGON-Rozwój  i  Innowacja,  Fundacja  Przestrzeń Lokalna”.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

moniamonia

3 0

Zawsze wstydzę się przychodzić na te spotkania J'arte, bo zawsze są tam te same osoby ze swojego grona, i boje się że będą na mnie krzywo patrzeć :( a tak podobają mi się wasze inicjatywy kulturowe i ta też 17:46, 28.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jaja

0 0

Bez obaw, nie ma się czego wstydzić. Ja się wybieram:)
12:32, 29.07.2020


HelusiaHelusia

0 0

najgorsze jest to przychodzą szczupłe osoby , ja się pytam po co ? 09:38, 01.08.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Namarin.Namarin.

0 0

Co za kompletnie pozbawiony jakiegokolwiek sensu komentarz, co ma piernik do wiatraka? Kooperatywa jest tylko dla ludzi otylych?

Inicjatywa swietna, zwlaszcza w czasach kiedy pseudo polskie produkty spoza polski dominuja w biedronkach. 12:11, 02.08.2020


REKLAMA