Zamknij
REKLAMA

Rajd Rowerowy Śladami Walk Wojciecha Lisa 29 lutego

10:32, 27.01.2020 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz Szósty, z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, odbędzie się Rajd Rowerowy Śladami Walk Wojciecha Lisa „Mściciela”.

Rajd wyruszy z Placu AK i uda się na polanę w Szydłowcu, gdzie uczestnicy zatrzymają się, aby wziąć udział w zasadzeniu Dębów Pamięci. Następnie pojadą do leśniczówki Pateraki w pobliżu której został zamordowany Wojciech Lis "Mściciel". Po odpoczynku przy ognisku i pieczeniu kiełbasy, rajd lasami wróci do Mielca. Na ognisku uczestnicy rajdu otrzymają upominki ufundowane przez MOSiR w Mielcu

- Jedziemy na własną odpowiedzialność a dzieci do 18 lat pod opieką rodziców lub z pisemną zgodą rodziców na udział - przekazują organizatorzy. - Na drogach publicznych przestrzegamy zasad ruchu drogowego. Na leśnych drogach nie wyprzedzamy się i zachowujemy należytą odległość od siebie.

Rajd odbędzie się 29 lutego. Start o godzinie 10:30.

TRASA RAJDU

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMALodówki - zobacz na Ceneo.pl
REKLAMA

komentarz (2)

CBCB

0 0

OSTRZEŻENIE - Tropem Lis "mściciel"
29.02.2020 OSTRZEGAM, Lis twarzą gangu czyścicieli i handlu nieruchomościami. Bojówka - grupa paramilitarna zajmuje nieruchomości na uwierzytelnionych w sądzie mieleckim, falsyfikatach dokumentów zaboru austriackiego, oraz powojennego szabru i mordów na ludności cywilnej. Bojówka nawiązuje do sanacyjnej mafii międzywojnia, chociaż współcześni gangsterzy wywodzą się z powojennej żydo-komuny. Typowe zastraszanie, nękanie, pobicia, groźby wywózki w worku na śmiecie, a w użyciu cyklon-b z Czech (uragan-d), mowa również o cyklon-b, starych zapasach obozów zagłady, obecnie w użyciu do deratyzacji młynów i magazynów spożywczych. Odniesienia patriotyczne to zasłona.
Groźba wtargnięcia dnia 01.03.2020 (niedziela) do posesji 18 przy corso Obrońców Pokoju zostały zgłoszone właściwym służbom porządkowym jako demonstracja siły politycznej, podobny incydent odnotowano w dniu 13 grudnia, bo ma odniesienie do stanu wojennego. Ofiarą napaści jest osoba apolityczna, bez ube/esbeckich korzeni więc sprawa rabacji nie pozostawia złudzeń.
Sobota 29 lutego 2020 impreza rowerowym szlakiem rozbojów Wojciecha Lisa mściciela, a niedziela 01 marca 2020 dniem przemocy "żołnierzy wyklętych".
Czy o to chodziło władzom miasta i organizatorom imprezy ?
Tu nie ma zbiegu okoliczności, statusem "żołnierzy wyklętych" objęto szabrowników i zbrodniarzy wojennych. Jawnie działają bojówki żydo-komuny z legitymacji rządzących, bo farbowane lisy to metoda na utrzymanie władzy.

10:43, 29.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

laolao

0 0

lekarza proszę .... 17:31, 29.02.2020


REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone