Zamknij
REKLAMA

Zima na dziko

15:54, 23.02.2021 | materiały partnera

Co kryje się pod tym hasłem? Propozycja spędzenia zimowego weekendu w warunkach, jakie dla mieszczuchów mogą być prawdziwym wyzwaniem. Na łonie przyrody. Nie w wersji zawierającej all inclusive i pozwalającej na spanie do południa, ale z pobudką skoro świt i wyprawą przez pokryte śniegiem góry i lasy.

Poznajcie góry od innej strony

Powszechnie wiadomy jest fakt, że Zakopane i Tatry przyciągają turystów o każdej porze roku. Ale większość z nich oczekuje leniwego i błogiego spokoju, sprowadzającego się do kosztowania  lokalnych specjałów, spacerów po Krupówkach, wyjścia w góry na łatwy szlak.

Nie tym razem. Bo góry przecież mają też inne oblicze, to bardziej dzikie, naturalne, zazwyczaj obserwowane z daleka, z bezpiecznej odległości. Tym razem możecie dosłownie dotknąć tej przyrody. Ale bez obaw – nadal będzie bezpiecznie. Nie proponujemy wam survivalu, a przygodę w górach pod okiem doświadczonego przewodnika. I w dodatku nie pieszo, ale na maszynach! W zimie rzecz jasna będą to skutery śnieżne, ale jeśli wolicie poczekać do cieplejszych miesięcy, to możecie wybrać się na przygodę również na quadach czy buggy. Propozycja serwisu https://www.przeprawy.pl/ największe uznanie zdobędzie wśród grup znajomych płci obojga, zaprzyjaźnionych par, czy mężczyzn, którzy chcą się wyszaleć we własnym gronie. Co dokładnie wchodzi w jej skład?

Górskie przeprawy 

Wasza wyprawa odbywa się pod okiem przewodnika – instruktora. On to prowadzić będzie was przez bitych kilka godzin przeróżnymi trasami, pozwalającymi zobaczyć i zapoznać się z Tatrami z bardzo bliska. Towarzyszyć będą wam widoki ośnieżonych lasów, majestatycznych szczytów, a jednocześnie spokój, bo cywilizację zostawicie za sobą. Oczywiście nie na cały czas, bo przecież macie swoje wymagania i chcecie też komfortu. Stąd też celem podróży będzie oddana do waszej dyspozycji górska chata, taka faktycznie góralska i tradycyjna z zewnątrz, ale wysokim standardem w środku. Posiłek będzie już na was czekał, a po nim może relaks w saunie? Doskonałe odprężenie po dniu spędzonym na powietrzu, rozgrzewające, relaksujące. Wieczór spędzicie przy kominku, ciesząc się trzaskającym ogniem, gdy na zewnątrz biało od śniegu... Po zjedzeniu pysznego śniadanka ruszycie w dalszą podróż. Znowu będziecie przez pół dnia przedzierać się przez zaśnieżone dukty i z wyciem silników pokonywać górskie drogi. Skutery śnieżne dają mnóstwo frajdy, a taka wyprawa na długo zapadnie w pamięć. Gdy wrócicie do cywilizacji (której tak naprawdę nie opuściliście do końca) zostaną wam wspomnienia przygody, o jaką trudno w miejskich warunkach. A Tatry to idealne miejsce na taki wypad – dają wszystko to, czego potrzeba by odprężyć się, poruszać, ale też nacieszyć oczy pięknymi widokami i obcowaniem z przyrodą. Ukryta w górach chata, do której trzeba dojechać przez śniegi Podhala, szum drzew na głowami, mruczenie silnika, radosne pokrzykiwanie otaczających was przyjaciół. Warto wybrać się na taką przeprawę i przeżyć ją, zamiast tylko o niej marzyć.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%