Zamknij
REKLAMA

Koszulki z nadrukiem dla par - hit czy kit?

14:56, 20.07.2020 | materiały partnera

Koszulki z nadrukiem wyraźnie wróciły do łask i są chętnie wybierane przez szerokie grono odbiorców. Ciekawe jest to, że bardzo popularne stały się koszulki z nadrukiem dla par. Zazwyczaj mają one inne napisy, ale razem stanowią spójną całość. Czy taki t-shirt jest hitem czy kitem? Okazuje się, że takie stroje mają swoich amatorów i bynajmniej nie są uważane za kicz. 

Jakie napisy na koszulkach są modne?

Nic dziwnego, że koszulki z nadrukiem wdarły się szturmem na rynek modowy i wiodą prym już od dobrych kilku sezonów. Obecnie w kulturze, gdzie każdy z nas chce się wyróżnić i pokazać coś, co go charakteryzuje, koszulki z napisem są do tego idealnym narzędziem. Bardzo popularne są zabawne napisy, które oddają to, w co wierzymy. Pozwalają one zobrazować rzeczywistość w krzywym zwierciadle, a poza tym, każdy, kto zobaczy taki napis na ulicy na pewno choć na moment się uśmiechnie. Amatorzy sloganów wybierają również inspirujące cytaty pisarzy, muzyków i ludzi uważanych ogólnie za autorytety. Wybór motywów jest naprawdę ogromny. W galeriach handlowych sklepy odzieżowe posiadają kolekcję z koszulkami z napisem, sklepy internetowe udostępniają kreatory do tworzenia własnych nadruków. Można więc powiedzieć, że nie ma niemodnych napisów, każdy slogan znajdzie swojego odbiorcę. Częściej jednak, uwagę przykuwają żartobliwe zwroty, bo po prostu pozwalają ubarwić, niekiedy szarą rzeczywistość. 

Dlaczego pary decydują się na koszulki z napisem?

Asortymentem skierowanym do węższej grupy odbiorców są koszulki z nadrukiem dla par. Szczególną popularnością cieszą się one w nadmorskich kurortach, ale bez problemu można je zakupić w sieci np. na stronie jednego z wiodących producentów: https://tshirt-gallery.pl/kategoria-produktu/dla-par/zestawy-koszulek/ . Bardzo popularne są t-shirty z napisami: "Princess i Prince", "Mąż i Żona", "He's mine i She's mine". Zakochani lubią pokazywać swoją miłość, dzieje się to często nieintencjonalnie. Koszulki z nadrukiem dla par są popularne, bo dostępne slogany przywołują na myśl miłe skojarzenia. Która kobieta nie chciałaby być księżniczką? Który mężczyzna nie marzył, żeby choć przez chwilę być księciem albo królem? Warto wspomnieć, że producenci proponują bardzo estetyczne i miłe dla oka nadruki. Nie są to wulgarne gabarytowo, napisy, ale często szykowne, eleganckie fonty okraszone dobrze dobranymi ikonami. Koszulki dla par tworzy się teraz z gustem i wyczuciem estetyki. Takie koszulki można z powodzeniem zakładać na co dzień, stanowią one świetne dopełnienie outfitu. 

Jak dbać o koszulkę z nadrukiem?

Posiadając koszulkę z nadrukiem, warto wiedzieć jak o nią dbać. Najlepiej jest prać taką rzecz ręcznie. Korzystając z pralki, należy ustawić program na mniej niż 40 st.C. T-shirty z napisami trzeba prasować na lewej stronie i nie można suszyć ich bezpośrednio na słońcu. 
Koszulki z nadrukiem dla par są świetnym pomysłem. Dobrze dobrany t-shirt może służyć jako uniwersalny element garderoby. Oczywiście istnieją koszulki z zabawnymi sloganami, które nie są odpowiednie do pracy, ale wiele modeli posiada neutralne, subtelne napisy, które sprawdzą się na co dzień. Warto pamiętać, że niektóre t-shirty są po prostu tworzone dla żartu i one również znajdują swoich odbiorców.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA