Zamknij
REKLAMA

Urodzinowe balony - idealna dekoracja na przyjęcie

10:52, 24.07.2019 | Materiał partnera

Balony to idealne dekoracje na imprezy. Dla dzieci stanowią one idealny gadżet do zabawy, natomiast dorośli mogą z nostalgią dzięki nim powspominać czasy młodości. Kolorystyka balonów wprawia w dobry nastrój i doskonale dopełnia wystrój wnętrza, w którym odbywa się przyjęcie. Balony cieszą się wielką popularnością. Wykorzystywane są w trakcie balów karnawałowych, chrzcin, komunii, ślubów lub imprez tematycznych. Okazja, której idealnym dopełnieniem i oprawą dekoracyjną będą balony to oczywiście urodziny. Balony sprawdzają się na urodzinowe przyjęcia nie tylko dzieci ale również dorosłych. Zastanawiasz się jakie balony najlepiej zakupić? Czy wybrać te dmuchane na powietrze czy hel? Poniżej znajdziesz rodzaje balonów, które sprawdzą się na każdą imprezę!

Balony urodzinowe - cyferki 

Urodziny to dzień, który chcemy odpowiednio celebrować. Balony to doskonałe uzupełnienie innych elementów urodzinowego przyjęcia takich jak: tort, świeczki czy konfetti. Idealnym wyborem na świętowanie rocznicy urodzin będą balony cyferki dostępne zarówno w kształcie danej cyfry jak i te klasyczne (lub w oryginalnym kształcie np. serduszka) z nadrukowaną liczbą. Balony w kształcie cyfr występują głównie w formie foliowej. Są one nadmuchiwane na hel. Balony foliowe mają wiele zalet, charakteryzują się bowiem długim czasem wytrzymałości, a także dłuższym niż te lateksowe, czasem unoszenia się w powietrzu. Z balonów cyfr, odpowiednio zestawionych możemy utworzyć potrzebną datę. Sprawdzają się one więc nie tylko na przyjęcie urodzinowe ale także obchody rocznicy a także przywitanie Nowego Roku. Balony z folii dostępne są również w innych kształtach, między innymi w formie koła, serduszka czy gwiazdki. Balony lateksowe, pompowane powietrzem to z kolei klasyczne balony, które także dostaniemy z nadrukiem cyfr lub liczb. Są one niezwykle łatwe do napompowania i doskonale sprawdzą się jako dekoracja wnętrz. 

Balony urodzinowe z postaciami z bajek 

Urodziny to ważny dzień, głównie dla dzieci. Rodzice bardzo często organizują imprezy dla dużej grupy znajomych dziecka, chcąc, aby przyjęcie zapewniło im świetną zabawę i radość. Idealnym pomysłem na urodzinowe dekoracje na dziecięcą imprezę będą balony z ulubionym bajkowym bohaterem naszej pociechy. Balony z postaciami z bajek są łatwo dostępne, znaleźć je można na GoDan Party. Takie balony dostępne są zarówno z materiału lateksowego, jak i z folii. Bajkowymi postaciami, które najczęściej drukowane są na balonach, są między innymi: Myszka Minnie, Kubuś Puchatek, Minionki, bohaterowie Star Wars oraz bohaterki bajki "Kraina Lodu". 

Balony urodzinowe z napisami 

Balony urodzinowe dostaniemy w różnych kształtach i kolorach. Dodatkowo mogą zdobić je tematyczne napisy, które dobrać można do okazji. Na urodziny doskonale sprawdzą się balony z napisami takimi jak "Happy Birthday" (Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin), "Hooray! It's your birthday!" (Hura! To Twoje urodziny!) czy "Birthday Princess" (Urodzinowa księżniczka). Dostępne są również balony w formie napisów oraz liter. Dzięki balonom literkom skomponować możemy swoje własne napisy urodzinowe z dodatkiem imienia, dzięki czemu ozdoby będą jeszcze bardziej spersonalizowane w stosunku do solenizanta. 

Dowiedz się więcej o artykułach imprezowych, wybór balonów urodzinowych i innych dekoracji znajdziesz na godanparty.pl. Wybierz najładniejsze ozdoby, które uzupełnią Twoje przyjęcie urodzinowe!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone