Zamknij
REKLAMA

Pożyczki Dla Zadłużonych - Szybka Pomoc Finansowa

21:15, 15.05.2019 | Materiał partnera

Osoby zadłużone mają nikłe szanse na zaciągnięcie kolejnych zobowiązań w bankach, które wnikliwie sprawdzają klientów w bazach BIK, BIG i KRD. Najlepszym rozwiązaniem dla nich stają się wówczas pożyczki oferowane przez instytucje pozabankowe.

Pożyczki dla zadłużonych

To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemami finansowymi i potrzebują szybkiej gotówki na spłatę swoich zobowiązań. Uzyskanie zwykłej pożyczki ratalnej w banku często bywa niemożliwe ze względu na negatywne wpisy w BIK, BIG i KRD. Istnieje wiele firm, które oferują pomoc takim osobom bez konieczności przedstawiania zaświadczeń z pracy i wielu innych dokumentów, a jedynie wymagając skanu dowodu osobistego.

Szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu

Największymi zaletami takich pożyczek są:

  • SZYBKOŚĆ - od kilku do kilkunastu minut od momentu wysłania wniosku do uzyskania przelewu na konto.
  • ŁATWOŚĆ - firmy nie sprawdzają klienta w bazach, a jedynie dokonują podstawowej weryfikacji co do zdolności kredytowej.
  • BEZ KONIECZNOŚCI WYCHODZENIA Z DOMU - wniosek dotyczący pożyczki wypełnia się zazwyczaj online, więc jest to ogromna oszczędność czasu.
  • DUŻY WYBÓR - jest wiele serwisów posiadających bazę ofert pożyczkowych, jak na przykład serwis https://wygodnepozyczki.pl/ oferująca listę ofert do wyboru wraz z aktualnymi dostępnymi ofertami.

Na co można przeznaczyć uzyskaną pożyczkę?

Polacy decydują się na pożyczki bez sprawdzania w bazach głównie w niespodziewanych sytuacjach, które wymagają szybkiego zastrzyku gotówki. Firmy oferujące tego typu pomoc tak naprawdę nie wnikają w to, na co klient wyda swój kredyt. Jeśli ma on ochotę wyjechać za to na wycieczkę, może to zrobić. Jednak zazwyczaj są to niespodziewane wypadki losowe, takie jak awarie samochodu bądź sprzętu w domu czy mieszkaniu i inne tego typu zdarzenia. W przypadku osób zadłużonych taka pożyczka od firmy pozabankowej może być często jedynym wyjściem z chwilowej, kiepskiej sytuacji.

Szybka pożyczka z komornikiem

Osoby, którym został przydzielony komornik często zastanawiają się, czy mają szansę na uzyskanie pomocy finansowej. O ile w banku jest to niemożliwe, o tyle w instytucjach pozabankowych już taka szansa istnieje. Należy najpierw zrozumieć czym są bazy BIK i KRD. W sytuacji, gdy klient spóźnia się ze spłatą pożyczki, po 60 dniach zapisuje się negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej. Pożyczkodawca może (lecz nie musi) również zgłosić taką osobę do Krajowego Rejestru Dłużników. Jeżeli po zgłoszeniu do BIK, pożyczkobiorca w dalszym ciągu nie spłaca zadłużenia, sprawa zostaje wówczas kierowana do sądu, co najczęściej kończy się przyznaniem komornika. Jednak nie zostaje to w żaden sposób zapisane dodatkowo w bazach. W BIK widnieje jedynie wcześniejszy wpis o braku spłaty po 60 dniach. Osoba posiadająca komornika, wybierając firmę, która nie dokonuje weryfikacji w bazach, jak najbardziej ma więc szansę na uzyskanie pożyczki.

Jaka jest szansa na otrzymanie pożyczki dla zadłużonych?

Szansa na otrzymanie takiego kredytu w instytucjach pozabankowych jest stosunkowo duża. Oczywiście nie istnieje firma, która udzieli pomocy absolutnie każdemu, gdyż bardzo szybko musiałaby ogłosić bankructwo. Jest jednak mnóstwo takich instytucji, które oferują tego typu pożyczki nie przywiązując zbyt dużej wagi do wpisów w bazach, wobec czego uzyskanie takiej pomocy jest możliwe nawet w przypadku osób zadłużonych czy z komornikiem.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone