Zamknij
REKLAMA

Moda na szycie powraca!

11:43, 18.03.2019 | Materiał partnera

Masz dużo wolnego czasu, a może szukasz nowego hobby? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Coraz więcej słyszy się o modzie na szycie. Stare maszyny ze strychów bądź piwnic zostają odkurzone i zyskują nowe życie. W Internecie aż roi się od blogów na temat szycia, z łatwością znajdziemy wiele inspiracji bądź porad. Kursy szycia cieszą się ogromną popularnością, a osoby po takich kursach od razu zaopatrują się w maszyny i szyją.

Skąd pomysł na szycie?

Kiedyś nasze babcie czy mamy szyły ubrania dla całej rodziny. Ubrania te były unikalne i dopasowane do naszej sylwetki, jakoś takich ubrań była znacznie wyższa od tych, które teraz proponują nam popularne sieciówki. W obecnych czasach ubrania dostępne w wiodących sklepach mają dużo gorszą jakość, a jeśli chcemy kupić porządne ubranie z wysokiej jakości tkaniny to zapłacimy krocie. Osoby, które decydują się na szycie najczęściej kierują się indywidualnością, chcą unikalnych ubrań, wysokiej jakości materiały i przystępną cenę. Mamy pewność, że ubrania, które uszyjemy będą jedyne w swoim rodzaju oraz idealnie leżały na nas. Nie tylko szycie ubrań jest na topie, ale także różnych dekoracji do domu, np. poszewki na poduszki, torby zakupowe, plecaki worki, a także gadżety dla niemowlaków – kołderki, rożki itp.

A ile to właściwie kosztuje?

Jeśli nie mamy umiejętności, możemy skorzystać z kursów. Ponieważ popularność samodzielnego szycia wzrasta, proporcjonalnie pojawia się coraz więcej kursów szycia. Najpopularniejszymi są kursy weekendowe, za które możemy zapłacić już około 400 zł, a po zakończeniu szkolenia mamy dobre podstawy, aby samodzielnie szyć. O maszynę do szycia możesz popytać rodzinę i znajomych czy nie mają gdzieś starej zalegającej maszyny, wiele takich perełek stoi zakurzonych i zapomnianych. Jeśli nikt jej nie ma – nową maszynę kupisz już w cenie od 350 zł w górę. W materiały na metry zaopatrzysz się w sklepach internetowych lub stacjonarnych. Polecamy pierwsza opcję, ponieważ ceny są znacznie korzystniejsze i mamy ogromny wybór, np. w sklepie TkaninyDarpol.pl. Metr bieżący tkaniny to koszt około 25 zł, cena zależy od rodzaju tkaniny. Z jednego metra spokojnie uszyjemy kilka ubranek dla dziecka lub damską sukienkę. Tak wiec za cenę około 25 zł możemy uszyć już jedną unikalną kreację!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone