Zamknij
REKLAMA

Wymarzona korekcja plastyczna jest zbyt kosztowna? Rozłóż operację plastyczną na raty z Efimea!

10:58, 01.02.2019 | Materiał partnera

Kiedyś temat tabu, dziś powód do dumy. Operacje plastyczne powoli stają się codziennością i obecnie każdy może przybliżyć się do aktualnych kanonów piękna lub odmłodzić swój wygląd. Nowoczesne kliniki dają dostęp do najlepszych specjalistów oraz najnowszego sprzętu. Jedyną przeszkodą są wysokie ceny zabiegów i operacji. Mamy jednak na to rozwiązanie!

Operacja plastyczna na raty

Ceny operacji plastycznych wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Przykładowo, koszt korekcji asymetrii piersi to około 8 000 zł, z kolei brazylijski lifting pośladków to wydatek przynajmniej 3 500 zł. I choć nie jest to mało, to operacje dają wyraźne oraz zadowalające efekty, co sprawia, że pacjenci nie żałują wydanych pieniędzy.

Jednak wciąż wiele osób, które podjęły decyzję o wykonaniu zabiegu, odkłada w czasie realizację zamierzeń. Wszystko przez wysokie koszty zabiegów oraz brak wolnych środków na ten cel. I tak lifting twarzy, plastyka nosa, powiększanie piersi, liposukcja ud lub brzucha czy też powiększenie pośladków pozostaje w sferze odległych planów. Rozwiązaniem jest wsparcie się kredytem na operację plastyczną.

Okazuje się, że kredyt na operację plastyczną to doskonałe rozwiązanie. W ramach Programu Finansowania Zdrowia Efimea można uzyskać środki finansowe na zabieg, a także na pokrycie kosztów okołozabiegowych, czyli konsultacji medycznych i niezbędnych leków. Dzięki takiemu programowi można wykonać operację plastyczną i cieszyć się jej efektami, a koszty spłacać w ratach. Co ważne, raty są dopasowane do indywidualnych możliwości finansowych, tym samym nie obciążają domowego budżetu.

Kredyt na operację plastyczną

Korzystając z kredytu na operację plastyczną, nie mamy żadnych ograniczeń w zakresie wyboru kliniki ani konkretnych chirurgów plastycznych. Program Finansowania Zdrowia Efimea nie narzuca też rodzaju wykonywanych zabiegów. Można więc zarówno zrobić lifting twarzy, skorygować odstające uszy, usunąć blizny, podnieść piersi, jak i skorzystać z odsysania tłuszczu, odmładzania okolic intymnych czy też chirurgicznie usunąć tatuaże.

Co ciekawe, uzyskanie kredytu na operacje plastyczne to minimum formalności. Nie trzeba przedstawiać dokumentów dotyczących stanu zdrowia, ani dostarczać zaświadczeń o wysokości dochodu. Wniosek o sfinansowanie zabiegu medycznego można złożyć przez internet lub telefonicznie, a decyzję o przyznaniu kredytu można uzyskać w kilka minut!

W prosty sposób, przy minimum formalności, można uzyskać środki niezbędne na wymarzone korekcje plastyczne. I to wszystko w zupełnie bezpieczny sposób.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone