POLITYCY!
NIE ZABIJAJCIE
POLSKICH MEDIÓW

Zamknij

Dziennikarz

Nr oferty: StPr/24/1206Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: realizacja materiałów prasowych i fotograficznych do serwisu internetowego oraz do tygodnika, wyszukiwanie wiadomości z Mielca i okolicy, publikacja i zarządzania treścią również w mediach społecznościowych, udział w wydarzeniach organizowanych na terenie Mielca i powiatu mieleckiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat), humanistyczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: podstawy warsztatu dziennikarza internetowego, zaangażowanie, kreatywność, samodzielność, terminowość
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Agencja Wydawniczo Reklamowa KORSO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Joanna Serafin
    Numer telefonu: 510103940
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mailowy: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Prowadzenie zespołowych zajęć z wychowania przedszkolnego z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami.
    StPr/24/1214
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    Prace przy ociepleniach budynków (elewacje)
    StPr/24/1213
    data rozpoczęcia pracy od 04.07.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 do 10 000 PLN

    Produkcja szuflad z płyty wiórowej. praca w systemie dwuzmianowym: I zmiana 6:50-14:50, II zmiana 14:50-22:50, III zmiana 22:50-6:50
    StPr/24/1218
    wynagrodzenie od od 5 100 do 5 200 PLN

    Produkcja szuflad z płyty wiórowej. I zmiana 6:50-14:50, II zmiana 14:50-22:50, III zmiana 22:50-6:50
    StPr/24/1221
    wynagrodzenie od od 6 000 do 6 200 PLN

    Hydraulik/monter urządzeń i instalacji grzewczych
    StPr/24/1210
    data rozpoczęcia pracy od 03.07.2024

    realizacja materiałów prasowych i fotograficznych do serwisu internetowego oraz do tygodnika, wyszukiwanie wiadomości z Mielca i okolicy, publikacja i zarządzania treścią również w mediach społecznościowych, udział w wydarzeniach organizowanych na terenie Mielca i powiatu mieleckiego.
    StPr/24/1206
    data rozpoczęcia pracy od 02.07.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    StPr/24/1205
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, praca również w weekendy
    StPr/24/1203
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

    Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) praca w Mielcu na 1/2 etatu
    StPr/24/1204
    wynagrodzenie od od 2 150 do 2 150 PLN

    -przygotowywanie zamówien do wysyłki, -odpowiadanie na zapytania klientów, -bieżące prac biurowy, -przyjmowanie zwrotów
    StPr/24/1200
    data rozpoczęcia pracy od 28.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN