Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej z dostępem do broni

Nr oferty: StPr/24/1114Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Ochrona obiektu (równoważny system czasu pracy)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 4 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, pozwolenie na broń obiektową.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KARABELA" Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Dominikańska 8, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 506259369
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    samodzielna praca na obrabiarkach sterowanych numerycznie, wykonywanie elementów – realizacja procesu obróbki zgodnie z rysunkiem technicznym, dokonywanie pomiarów kontrolnych, nadzór nad narzędziami, uchwytami i pozostałym osprzętem maszyny, prawidłowy dobór parametrów obróbki oraz narzędzi, dbałość o sprawny przebieg procesu obróbki, kontrolowanie stanu technicznego maszyny na stanowisku pracy, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, bezwzględne przestrzeganie przepisów bhp.
    StPr/24/1139
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Transport krajowy
    StPr/24/1146
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    •Kontakt telefoniczny z klientem w celu umówienia montażu. •Nadzór nad prawidłowością oraz terminowością realizacji zleceń. •Przygotowanie i prowadzenie bieżącej obsługi zleceń •Codzienna organizacja pracy telemonterów, układanie grafików, kontakt w sprawach bieżących. •Codziennie raportowanie do kontrahenta zgodnie z umową. •Wprowadzanie zrealizowanych przez telemonterów zleceń do raportu, skanowanie i archiwizacja dokumentów. I zmiana 10-18
    StPr/24/1147
    data rozpoczęcia pracy od 08.07.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    asystentka stomatologiczna praca w systemie dwuzmianowym od 09.00-19.00 praca na cały etat
    StPr/24/1134
    data rozpoczęcia pracy od 17.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

    - Uruchamianie i wprowadzanie parametrów procesu wtryskowego tworzyw sztucznych, - Uruchamianie produkcji, stabilizacja i optymalizacja procesu wtrysku, - Koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu - Obsługa wtryskarek, - Ustawianie parametrów maszyny, - Montaż, demontaż, czyszczenie i konserwacja form wtryskowych, - Przygotowanie przezbrojenia w zakresie przygotowania formy, koloru tworzywa, - Kontrola stanu technicznego form wtryskowych, - Działania korygujące i nadzór nad jakością wyrobu, - Przestrzeganie procedur systemu jakości, - Kontrola jakości produkowanych wyrobów, zgłaszanie usprawnień procesu, - Wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej, - Obsługa suwnic, - Diagnoza problemu i metoda rozwiązania. I zmiana 7-15 II zmiana 15-23 III zmiana 23-7
    StPr/24/1136
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

    Odbieranie detali z tworzyw sztucznych z maszyn wtryskowych, kontrola jakości uzyskanych detali - wizualna i pomiarowa, prosta obróbka detali (odcinanie zbędnych elementów, wyrównywanie krawędzi), pakowanie detali i znakowanie opakowań zbiorczych. I zmiana 7-15 II zmiana 15-23 III zmiana 23-7
    StPr/24/1138
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    ogólne prace murarskie
    StPr/24/1141
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 5 700 PLN

    ogólne prace zbrojarskie
    StPr/24/1142

    ogólne prace ciesielskie
    StPr/24/1143

    StPr/24/1144
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN