Zamknij

Murarz

Nr oferty: StPr/24/0961Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac zleconych na budowie. Praca na terenie Mielca i okolic.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Remontowo-Budowlana "Rozbud" Zbigniew Kusek
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 39-304 Łysaków 295, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Zbigniew Kusek
    Numer telefonu: 668165590
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą pod nr 668165590.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pn-pt., Godziny : 7-15
    Opiekun medyczny Praca w godz. 8-16
    StPr/24/1131
    data rozpoczęcia pracy od 14.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Montaż ociepleń budynków/elewacji
    StPr/24/1132
    data rozpoczęcia pracy od 17.06.2024
    wynagrodzenie od od 32 do 44 PLN

    Prowadzenie terapii psychologicznej i zajęć specjalistycznych z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego oraz niepełnosprawnymi. Praca w placówkach Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mielcu. Praca w systemie II-zmianowym w godz. 7-19.
    StPr/24/1126
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 7 298,6 PLN

    Analiza dokumentacji projektowej, koordynowanie pracy pracowników własnej firmy i partnerów/podwykonawców, nadzór nad zamówieniami materiałów budowlanych oraz sprzętu budowlanego, współpraca z przedstawicielem zamawiającego, prowadzenie robót budowlanych i nadzór nad jakością wykonywanych robót, rozliczanie kosztów wykonywanych robót, w tym wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbiorów prac, ofertowanie robót
    StPr/24/1113
    data rozpoczęcia pracy od 12.06.2024
    wynagrodzenie od od 5 800 do 5 800 PLN

    Ochrona obiektu (równoważny system czasu pracy)
    StPr/24/1114
    wynagrodzenie od od 4 600 do 4 600 PLN

    StPr/24/1119
    wynagrodzenie od od 4 400 do 4 400 PLN

    Prace pomocnicze w kuchni
    StPr/24/1120
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    Obsługa gości restauracji Praca w weekendy
    StPr/24/1122

    Sprzedaż art. spożywczych, mięsa i wędlin. 1/2 etatu praca w godzinach: 06.00-10.00 lub 13.00-17.00 (do uzgodnienia)
    StPr/24/1104
    data rozpoczęcia pracy od 11.06.2024
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    Nauczyciel języka polskiego
    StPr/24/1107
    wynagrodzenie od od 4 900 do 6 400 PLN