Zamknij

Operator maszyn do produkcji wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych

Nr oferty: StPr/24/0932Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Inwestorów 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: - Uruchamianie i wprowadzanie parametrów procesu wtryskowego tworzyw sztucznych, - Uruchamianie produkcji, stabilizacja i optymalizacja procesu wtrysku, - Koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu - Obsługa wtryskarek, - Ustawianie parametrów maszyny, - Montaż, demontaż, czyszczenie i konserwacja form wtryskowych, - Przygotowanie przezbrojenia w zakresie przygotowania formy, koloru tworzywa, - Kontrola stanu technicznego form wtryskowych, - Działania korygujące i nadzór nad jakością wyrobu, - Przestrzeganie procedur systemu jakości, - Kontrola jakości produkowanych wyrobów, zgłaszanie usprawnień procesu, - Wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej, - Obsługa suwnic, - Diagnoza problemu i metoda rozwiązania. I zmiana 7-15 II zmiana 15-23 III zmiana 23-7
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Znajomość obsługi wtryskarek mile widziane, znajomość rysunku technicznego mile widziana, umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami warsztatowymi i pomiarowymi
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Inwestorów 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 177449214
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt tel. z prcodawcą 177449214 lub o przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] w temacie wpisując nazwę stanowiska.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Sprzedawca/wydawca posiłków Praca w godz.: I zmiana: 7-15 II zmiana: 15-23 od poniedziałku do piątku Rekrutacja trwa do 03.06.2024 r.
    StPr/24/0966
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Pomoc kuchenna I zmiana 07:00-15:00 II zmiana 14:00-22:00 Restauracja PIANO CAFE
    StPr/24/0968
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Zmywanie naczyń I zmiana 12-20 II zmiana 15-23
    StPr/24/0969
    wynagrodzenie od od 4 242 do 4 242 PLN

    Pomoc kuchenna I zmiana 12-20 II zmiana 15-23
    StPr/24/0970

    Pomoc kucharzowi przy obróbce półproduktów, obieranie warzyw, zmywanie naczyń, utrzymanie czystości. za pracujące soboty i niedziele przysługuje dzień wolny.
    StPr/24/0971

    1. Przestrzeganie zasad higieny, 2. Przygotowywanie i wydawanie posiłków na oddziały szpitalne zgodnie z obowiązującymi w Szpitalu normami, 3. Dbanie o należyte wykorzystywanie produktów oraz odpowiednie ich przechowywanie. 4. Zmywanie naczyń kuchennych oraz dbanie o porządek miejsca pracy i całej kuchni szpitalnej. 5. Rzetelne wykonywanie poleceń szefa kuchni oraz Kierownika kuchni szpitalnej. Praca w godz. 6.30-18.30 (12 godzin). Praca również w weekendy (w zamian przysługuje dzień wolny na tygodniu).
    StPr/24/0972
    data rozpoczęcia pracy od 21.05.2024

    1. Przestrzeganie zasad higieny. 2. Prawidłowe zamawianie, przyjmowanie i składowanie towaru. 3. Prowadzenie rejestrów i kontrola dokumentów magazynowych. 4. Kontrola stanów magazynowych oraz termonów przydatności produktów spożywczych w magazynie. 5. Pomoc przy wydawaniu posiłków na oddziały szpitalne. 6. Rzetelne wykonywanie poleceń Kierownika kuchni szpitalnej. Praca na 1/2 etatu w godz. 7-15 od poniedziałku do piątku (godziny do ustalenia z pracodawcą)
    StPr/24/0973
    wynagrodzenie od od 2 121 do 2 121 PLN

    Fizjoterapeuta I zmiana: 8-16 od poniedziałku do piątku
    StPr/24/0960
    data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024

    Wykonywanie prac zleconych na budowie. Praca na terenie Mielca i okolic.
    StPr/24/0961

    StPr/24/0962