Zamknij
REKLAMA

RELACJA AKTUALIZOWANA: Niedziela: 3 nowe przypadki w powiecie mieleckim

09:59, 28.03.2020 | M.B
Skomentuj
Fot. KW PSP Rzeszów
REKLAMA

W hej.mielec.pl publikujemy bieżące informacje i komunikaty dotyczące epidemii koronawirusa, przede wszystkim te dotyczące Mielca i regionu.

WAŻNE: Numery telefoniczne służby sanitarnej: tel. 175863021, 175863343 w godzinach od 7.30 - 15.00, (7 dni w tygodniu), tel. alarmowy 506484235 codziennie po godzinie 15.00 oraz infolinia całodobowa 800 190 590.

INFORMACJE PRAKTYCZNE: Jak pomóc szpitalowi i pogotowiu [NUMERY KONT]  |  TRANSMISJE MSZY Z MIELCA

RELACJA AKTUALIZOWANA:

29 marca, 20:00 - Ministerstwo Zdrowia potwierdza 91 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Żaden nie dotyczy województwa podkarpackiego.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 20 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego, zachodniopomorskiego i świętokrzyskiego.

Jednocześnie zmarły dwie kolejne osoby zakażone koronawirusem. Są to: 72-letni mężczyzna ze  szpitala w Tychach i 89-letni mężczyzna ze  szpitala w Myślenicach. Obaj mieli współistniejące choroby.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 1862/22 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

29 marca, 19:30 - W powiecie mieleckim 679 osób objętych jest kwarantanną, 334 osoby znajdują się pod nadzorem służb sanitarnych. U 11 osób potwierdzono zakażenie koronawirusem. Na Podkarpaciu zakażonych potwierdzono 76 osób, 4 osoby wyzdrowiały.

29 marca, 14:30 - Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim (razem mamy teraz 76). 

To trzy osoby z powiatu mieleckiego (mężczyźni młody i w sile wieku oraz młoda kobieta, ścisła kwarantanna) oraz po jednej z powiatu tarnobrzeskiego (starszy mężczyzna, ścisła kwarantanna) oraz powiatu rzeszowskiego (kobieta w sile wieku, ścisła kwarantanna).

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7237 osób,  a 10993  poddane jest  kwarantannie.  Aktualnie hospitalizowanych jest  84  osób. Od początku  wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 2022  testów.

Ministerstwo Zdrowia podaje:

Mamy 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 8 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz 2 osób z woj. lubelskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Raciborzu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 82-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 1771/20 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

29 marca, 16:00 - Informacja Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie: na terenie powiatu mieleckiego nadzorem objęte są 334 osoby, na kwarantannie przebywa 679 osób. W powiecie zarażonych koronawirlsem jest 11 osób.

29 marca, 11:00 - Mamy 79 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Żaden nie dotyczy woj. podkarpackiego.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. śląskiego, 12 osób z woj. lubelskiego, 12 osób z woj. opolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. warmińsko-mazurskiego,6 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i podlaskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Bytomiu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 75-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1717/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

28 marca, 20:00 - Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 9 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim (razem mamy teraz 71).

1 starsza kobieta z powiatu stalowowolskiego hospitalizowana

2 starsza kobieta z powiatu tarnobrzeskiego ścisła kwarantanna

3 starszy mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego ścisła kwarantanna

4 kobieta w sile wieku z powiatu przemyskiego hospitalizowana

5 mężczyzna w sile wieku z powiatu jarosławskiego hospitalizowany

6 starszy mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego hospitalizowany

7 starsza kobieta z powiatu tarnobrzeskiego hospitalizowana

8 młody mężczyzna z powiatu strzyżowskiego ścisła kwarantanna

9 młoda kobieta z powiatu sanockiego hospitalizowana.

Ministerstwo Zdrowia potwierdza też 148 przypadków zakażenia w kraju. Dotyczą: 103 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. dolnośląskiego, 14 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego, opolskiego i lubuskiego.

Jednocześnie w szpitalu w Warszawie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1638/18 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Według danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie w powiecie mieleckim liczba osób objętych nadzorem to 334, liczba osób objętych kwarantanną: 679. Zakażonych 8 osób.

28 marca, 14:30 - Kolejny potwierdzony przypadek zakażenia na terenie woj. podkarpackiego - to starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, który aktualnie jest hospitalizowany. Tym samym na Podkarpaciu potwierdzono dotychczas 62 przypadki zakażenia.

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia:

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 14 osób z woj.łódzkiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 6 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. świętokrzyskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego, podkarpackiego i opolskiego. 

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Lublinie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 70-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1481/17 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

28 marca, 12:15 - Harcerki z Hufca ZHP zachęcają do zostania w domach nagraną zdalnie piosenką - CZYTAJ WIĘCEJ

28 marca, 12:05 - Muzeum Historii Regionalnej Pałacyk Oborskich udostępnił możliwość zobaczenia wystawy „Francja elegancja. Moda w czasie belle Epoque” online - CZYTAJ WIĘCEJ

28 marca, 12:00 - Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec dołączył do akcji "Szyjemy maseczki dla szpitala w Mielcu" - CZYTAJ WIĘCEJ

28 marca, 9:50 - Według najnowszej informacji Ministerstwa Zdrowia, w kraju wykryto 47 przypadków zakażenia. Dotyczą: 12 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. zachodniopomorskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. pomorskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. lubuskiego, opolskiego i podlaskiego.

W sumie liczba zakażonych koronawirlsem: 1436. 16 osób zmarło.

Na Podkarpaciu do tej pory potwierdzono łącznie 61 zakażeń. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7756 osób,  a 10 709  poddane jest  kwarantannie.  Aktualnie hospitalizowanych jest  95  osób. Od początku  wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1890 testów.

Najnowsze zakażenia w województwie podkarpackim, potwierdzone 26 marca, dotyczą kobiety w sile wieku z powiatu stalowowolskiego (stan dobry, ścisła kwarantanna), kobiety w sile wieku z powiatu jasielskiego (stan dobry, ścisła kwarantanna) oraz starszego mężczyzna z powiatu leżajskiego (a nie jarosławskiego jak podawano wcześniej, który był hospitalizowany w szpitalu w Jarosławiu a aktualnie przebywa w szpitalu w Łańcucie). W piątek 26 marca łącznie stwierdzono 8 przypadków zachorowań w województwie.

Dotychczas służby z województwa potwierdziły, że wyzdrowiały 2 osoby - CZYTAJ WIĘCEJ

28 marca, 8:30 - Według danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie na dzień 27 marca w powiecie mieleckim liczba osób objętych nadzorem sanitarnym wynosiła 524, a objętych kwarantanną - 710. Na terenie powiatu zakażonych jest 8 osób.

Pełną relację z wczoraj - 27 marca - znajdziesz TUTAJ.

Internetowe, wiarygodne informacje o epidemii spotykają się z dużym zainteresowaniem Polaków. Także te podawane przez hej.mielec.pl. Pamiętajcie: bez sensownej potrzeby nie wychodźcie z domu, dbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych. Nie ma też potrzeby robienia wielkich zapasów. Uważajcie na fakenewsy.

Epidemia koronawirusa to wyzwanie dla nas wszystkich. Uważajmy na #fakenews, sprawdzajmy wyłącznie pewne źródła informacji. W hej.mielec.pl publikujemy komunikaty ze służb w regionie, ale też informacje Polska Agencja Prasowa dla nas wszystkich istotne.

- Treść ważnych komunikatów kierowanych do mieszkańców regionu, dotyczących zagrożenia koronawirusem, prosimy o przesyłanie na adres: [email protected]

- Firmy, które ucierpiały w efekcie zagrożenia koronawirusem mogą liczyć na duże ulgi na usługi reklamowe w hej.mielec.pl. Szczegółowych informacji udzielamy mailowo i telefonicznie - ZOBACZ

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (82)

Diagnoza dla wszystkDiagnoza dla wszystk

14 9

Jak mówił Ś.P. ks. Kaczkowski, wszyscy jesteśmy zdiagnozowani na smierć a K.Zanussi stwierdził, że „Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową” . Pełna równość, nie ma wyjątków, nie ma grup dochodowych, klas społecznych. Epidemia minie za jakiś czas. Większość ją bezpiecznie przeżyje, ale do jakiego życia, do jakiej śmierci za jakiś czas? Ktoś powiedział, że życie jest przereklamowane, biografie dotyczące życia znanych ludzi są niepełne. Zdecydowanie ciekawszy i najważniejszy jest moment umierania. Każdego z nas. Zdrowia wszystkim i dobrego życia. 10:33, 28.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Diagnoza dla wszystkDiagnoza dla wszystk

10 2

Sorki. Małe uzupełnienie dla jasności. Nie chodzi o żadne gloryfikowanie śmierci ale takiego życia aby nadchodząca smierć nas nie przerażała. Aby umierać w takim spokoju jak pewien proboszcz z Włoch, któremu parafianie zakupili respirator, który następnie oddał młodszemu pacjentowi. Zdrowia i dobrego życia! 13:15, 28.03.2020


No dobraNo dobra

14 3

A co z odbiorem śmieci w kwietniu z prywatnych posesji w Mielcu? Już tylko pełna segregacja, czy jeszcze wywiozą choć raz pojemnik ze zmieszanymi? Ze strony MPGK niewiele się można dowiedzieć... 11:16, 28.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RysiekRysiek

65 10

Jak można w domu siedzieć, jak na około wszyscy remonty robią!!!! Przecież wysiedziec w mieszkaniu się nie da!!!!
Ludzie ogarnijcie się w końcu!!! Dajcie sąsiadom trochę spokoju i ciszy!!!! A nie cały dzień szpachlowanie i bicie młotem!
Mieszkania wyremontowane zostaną a was już nie będzie! 12:01, 28.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

YesYes

22 1

Ooo to,to i to jest dobra puenta! 19:27, 28.03.2020


ZZZZZZ

28 1

O ile dobrze pamiętam od wczoraj mogą przebywać tylko dwie osoby obok siebie a za Szkołą Podstawowa nr 8 na boiskach i dookoła okolicznych bloków chodzą w dużych grupach i jakoś zakazu nie ma 12:46, 28.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

voltvolt

11 5

Bo ta ustawy jest od du py strony napisana. Powinno być że można chodzić pojedynczo a nie po dwie osoby. Wyjątek opieka nas dzieckiem, seniorem lub dwójka seniorów. 12:53, 28.03.2020


bbbb

0 0

Bo te ustawy sa po to zeby sie przestraszyli co niektorzy a reszt6a ma w d.. bo tego nie mozna wyegzektowac. Trzeba bylol wprowadzic stan kleski zywiolowej i wtedy mozna egzekwowac kazde wyjscie i oceniac czy bylo potrzebne czy nie. Poza tym gdzie sa rodzice tych smarkaczy za szko9la i na lawkach ? Siedza i pisza na portalach ze inni remonty robia >
13:22, 30.03.2020


voltvolt

37 31

My tu pitu pitu o jakimś wirusie a wczoraj w nocy sejm (PIS) przeprowadził głosowanie na prezydenta PL i przyjmie ustawę którą podpisze Andrzej Duda że prezydentem następnej kadencji będzie Andrzej Duda 🤣🤣🤣. Już śpieszę wyjaśnić o co mi chodzi. Przegłosowali projekt że osoby powyżej 60 roku życia będą głosowały z domu korespondecyjnie a reszta normalnie przy urnach wyborczych. Więc elektorat PIS ( nie ukrywajmy że po 60 mają miażdżącą większość) zagłosuje z domu na A.D a reszta nie pójdzie na wybory. Nie żyje nam nowy Prezydent wybrany w "demokratycznych" wyborach w maju!! i wszystko w temacie. 12:51, 28.03.2020

Odpowiedzi:8
Odpowiedz

voltvolt

7 4

Niech żyje a nie nie żyje. *%#)!& słownik 🙂 12:52, 28.03.2020


JjiJji

20 7

Gnom prze do wyborów po trupach,psychiczny śmieć 12:58, 28.03.2020


Nie tylko!Nie tylko!

15 10

TVN podała, ze przegłosowali też odwetowy atak na Chiny za wirusa, chociaż wiadomo, że to PiS wymyślił wirusa aby przykryć sprawę Banasia i umożliwić super kampanię Dudzie..... 13:18, 28.03.2020


No to się zdecyduj!No to się zdecyduj!

15 13

Elektorat po 60 czy patologiczne rodziny wielodzietne? Raz wam tak mówi TVN i wybiórcza a innym razem odwrotnie..... 13:20, 28.03.2020


BrysBrys

15 8

Wolalbyś ,żeby nie mogli zaglosować? To by była demokracja by agora... 14:21, 28.03.2020


PicassoPicasso

22 17

Przecież reszta kandydatów nie nadaje się do niczego 16:02, 28.03.2020


VoltVolt

11 9

Wolałbym aby było sprawiedliwie czyli albo wszyscy korespondencyjnie albo nikt i przesuwamy wybory o kilka miesięcy. Nic się nie stanie jak A.D jeszcze w pałacu posiedzi. Zresztą itak pewnie wygra ale ku... przynajmniej niech wygra sprawiedliwie. 16:55, 28.03.2020


XYZXYZ

0 0

Wybory to akurat najmniej istotna sprawa w tym momencie. Zaczyna się nam armagedon - tak dopiero się zaczyna i będzie jeszcze gorzej. Wyborów nie będzie tak że nie ma co sobie głowę politykom zawracać. 15:10, 30.03.2020


MIESZCZUCHMIESZCZUCH

19 23

A co z zakazem pa)dnia papierosów pod oknami mieszkań w bloku dymek jak puści to do drugiego piętra a skąd ja mam wiedzieć że ta osoba jest zdrowa mieszkańcy mają siedzieć w domu i wdychać przez okna dym z papierosów bo taki przyjdzie z małej wioski i myśli że jak pali papierosy pod oknami to jest panem jak zakaz to dla wszystkich zamiast dawać kasę na papierosy niech dadzą na szpital 14:51, 28.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


BolekBolek

4 0

Chyba ci słoma w butach zgniła od gnójówy. 17:02, 28.03.2020


MielcokMielcok

2 3

kozaku nie wiem co to słoma , ale wiem ze do Polski zjeżdzajom rodacy a jeśli taki będzie szedł ulicom masz zejść i najlepiej dwa metry od niego , a jak cię zobaczę jak palisz szluga od moim oknem puszczę takiego spod samego serca , jak budyń gęstego i jak trawa zielonego , tak że będziesz na wiochę swoim więswagenem zmykal jak zające za twoim płotem. 17:03, 28.03.2020


GośćGość

2 0

"Bydło","chamie" i innne takie,za kogo ty się masz człowieku,tobie to dopiero słoma z butów wychodzi. 19:33, 28.03.2020


KominikatyKominikaty

27 4

Nie słyszałem dzisiaj komunikatów z megafonów o konieczności zostania w domu - że co, że w sobotę wszyscy siedzą w domach i nie trzeba o tym przypominać? A może w weekendy rozporządzenia nie są ważne? 17:39, 28.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

HahaHaha

0 0

A może ludzie niesa tepi i niecza im codziennie to samo komunikować jak dzieciom raz drugi i wystarczy 22:54, 29.03.2020


ChorobyChoroby

33 24

Te choroby wspolistniejace to najlepsze co PISarze mogli wymyślić...Nie ma to jak oszukiwanie obywateli ..Ale papier wszystko przyjemnie 17:44, 28.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AntypisiorAntypisior

5 7

A i tak się znajda ograniczeni umysłowo którzy dają łapkę w dół :) pisior to najgorsze zło antypolskie. 17:49, 29.03.2020


OKOK

41 21

Gratuluję wygrania wyborów 2020 dla PAD. Genialna ustawa, taka Prawa i Sprawiedliwa! Łukaszenka i Putin już z zazdrością na nas patrzą i zapewne też ten pomysł skopiują, a to nie wszystko na co nas stać. Brawo Polska! 17:49, 28.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

aaaa

2 1

Aleś niedouczony.Na zachodzie już od dawna można głosować korespondencyjnie. Myśl a nie sluchaj bezkrtycznie Nitrasa czy Budkę. 07:33, 30.03.2020


do powyżejdo powyżej

1 0

Widzę, że nie przeszkadza ci to, że w ten sposób może zagłosować tylko wybrana przez PiS grupa społeczna. Jesteś albo i.d.i.o.t.ą albo cynicznym g.n.o.j.e.m z ekipy "po trupach do celu" - wybieraj... 09:00, 30.03.2020


REKLAMA

papieżpapież

22 9

W tej robotniczej, mieleckiej wiosce półdarmowych pracowników, w kronobylskim powietrzu wirus długo nie przetrwa, prędzej rak was zeżre. 17:55, 28.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do papiezaDo papieza

8 2

A ty skąd jesteś ze smogu Krakowskiego
Ci tani robotnicy ze strefy jak piszesz to z poza mielca sa ! 11:02, 29.03.2020


Za małoZa mało

45 7

1890 testów, wykonanych w podkarpackim sanepidzie. Sam powiat mielecki, ma około 130 tysięcy mieszkańców. Bez komentarza. 18:06, 28.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

o to too to to

15 12

Państwo polskie przestało istnieć. To jest tylko armia urzędników zajmująca wszystkie instytucje państwa i dojąca z tego ile się da - czyli łupiąca i terroryzująca ludzi z polskimi dowodami i paszportami. 22:32, 28.03.2020


teratera

13 0

Ale *%#)!& wypisujecie a co jeden to z większymi błędami, lepiej ortografię poćwiczcie w wolnym czasie, pozdrawiam. 19:28, 28.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GoscGosc

9 1

Czy ktoś wie z jakich miejscowości są nowe zachorowania z powiatu tarnobrzeskiego? 20:19, 28.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZdrowiaZdrowia

4 2

Spokojnie nie to jest najważniejsze,w całej Polsce przybywa chorych.c 21:29, 28.03.2020


skidskid

31 28

Czy przyjechała Skowrońska bo darła się w sejmie i boję się czy nie jest w kwarantannie - widać było z relacji nie zachowywała rygoru bezpieczeństwa i coś z jej stanem chyba zdrowia nie było dobrze.Bałem się o mównicę i przedsiębiorców że zablokują " Tarczę "ale widzę że przenoszą się powoli z PO do ? no właśnie co to było w tym sejmie ? Budka się zrywał jak pies z smyczy co chwilę latał po sali sejmowej nawet ujadał przed Gowinem który musiał wstać i od budy się cofnąć by jadu nie chycić -niesamowite obrady. 20:45, 28.03.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

rickyricky

9 7

Dobrze ci zapłacili , mają z czego dostali 2 mld. 14:37, 29.03.2020


KriKri

3 2

A co tam Skowronska się darła, bo nie mogę nic znaleźć? 18:32, 29.03.2020


skaska

0 1

Skid. Ty w ogóle czytałeś dokument dotyczący tej tarczy. Rząd nie da 212 mld tylko nie pobierze ich od przedsiębiorców. Czyli gow-no da. Z wielką łaską odpuści. To tak jak by w średniowieczu poborca podatkowy przyszedł go rodziny w której umiera jedyny żywiciel i stwierdził "no tak, stary zaraz zejdzie więc w tym miesiącu nie płacicie dziesięciny". A opozycja darła się z powodu zapisu i zmianie ordynacji na 30 dni przed wyborami. Pis potrafi manipulować ludźmi, ma tylko 1 wroga, gospodarkę. 1 EUR już 4,6 PLN jak Niemcy, Francja i USA rekordowo dofinansują swoje gospodarki to my możemy się schować. Odskoczą nam na 10 lat. 23:04, 29.03.2020


BodzioBodzio

44 4

Wszyscy choruja Ci co ich zwlekli samolotami i zarażaja innych
I to jest cala prawda 20:49, 28.03.2020

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

RAZIRAZI

10 1

Racja. Teraz dopiero będzie wysyp chorych bo mija ponad tydzień jak zaczęli wracać z zagranicy. 15:05, 29.03.2020


RasputinRasputin

5 2

Racja zwaza ich by wykonczyc emerytow by epidemia byla w polsce. Zal polityka jedym slowem 15:47, 29.03.2020


MietekMietek

2 0

Polityka to polityka 15:50, 29.03.2020


MietusMietus

5 3

Racja zwoza chorych i 9ni choruja i zarazaja innych tylko po co wlasnie by zgineli inni ??? Polityka nic wiecej. Wykonczyc trzeba bo pewnie za duzo ludzi i duzo emerytur trzeba wyplacac. Katastrofa co sie dzieje 15:54, 29.03.2020


kendy i okendy i o

7 1

Zapiszcie się do tej grupy:
#Pulmonolog - tylko o COVID-19 Public Group
(wklej w wyszukiwarkę - nie pasek adresu)
Czytajcie i oglądajcie filmiki. I szybko przestaniecie powtarzać bzdury, że w Polsze tolko 1400 zakażonych, a solidarność, to znaczy, że sól dają za darmo. 22:26, 28.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


BYŁYBYŁY

12 2

KTO MA BLISKIEGO WE WŁOSZECH TO NA PEWNO NIE SPACERUJE, NIE CHODZI Z PIESKIEM ITD....!!!!! 09:04, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RysiekRysiek

32 3

Święta prawda!!! We Włoszech i USA nie spacerują, nie chodzą z psami, nie robią remontów, nie chodzą bez potrzeby po bankach, bo prawie wszystko jest pozamykane i nie można wyjść z domu. 10:02, 29.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

HahahahHahahah

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA

kasiakasia

29 2

Jejku co oni z tymi chorobami współistniejącymi! Niech mi ktoś powie która osoba po 60-tce nie ma jakiejś choroby! Czy nie lepiej napisać: zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. 11:46, 29.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

:/:/

16 4

Chodzi o to aby uspokoić społeczeństwo, żeby tym chętniej łamało kwarantanne i wyłaziło z domu. PiSia logika - tego nie ogarniesz. 11:53, 29.03.2020


XZYXZY

0 0

Tak chodzi o uspokojenie nastrojów bo ostatnie co jest teraz potrzebne to zamieszki, anarchia, napady rabunkowe, szturmowanie sklepów itp. i to nie jest PISia logika to jest logika każdego odpowiedzialnego rządu. 15:19, 30.03.2020


mielecpanymielecpany

20 1

W Hiszpanii o 838 osób wzrosła w ciągu doby 29.03.20 liczba zmarłych na Covid-19; łącznie 6528 zgonów. W Mielcu Strefa pracuje w systemie 3 - zmianowym . 14:10, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Msza na TVP o 7:00Msza na TVP o 7:00

2 9

Rozpoznaliście księdza? Jak dałem głośniej, to coś mi się przypomniał kościół na Osiedlu - się gość ważny zrobił, nawet nie wiedziałem, nawet na kolędzie u mnie był, a i prywatnie rozmawialiśmy parę razy. 14:13, 29.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

anonimanonim

3 2

daj link gdzie słyszałeś lub oglądałeś mszę ...dzięki 15:21, 29.03.2020


mielecpanymielecpany

5 0

To trzy osoby z powiatu mieleckiego 29.03.20 cytuje - mężczyźni młody i w sile wieku oraz młoda kobieta.
14:47, 29.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PogromcaIdiotówPogromcaIdiotów

1 4

Po nicku wnioskuje ze edukacja zakończona na niedokończonej podstawówce. Poprawny zwrot to mieleccy panowie. Do nauki cyganie. 17:57, 29.03.2020


RAZIRAZI

25 1

Powinni podawać czy te osoby wróciły z zagranicy czy pracowały w Mielcu. 15:01, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JadziaJadzia

36 2

Dorobkiewicze uciekają do Polski!! a przed wyjazdem z kraju mówili, że tu za takie pieniądze nie będą pracować i teraz ŁASKĘ ROBIĄ, że się poddają kwarantannie. 15:32, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

paterakipateraki

4 10

Powiat Kolbuszowski wolny od koronawirusem. 15:32, 29.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ANTYANTY

14 0

Kolbuszowa to bastion wylęgarni wirusa z Francji bo co drugi obywatel KOLBUSZOWY to Fraanccook 16:09, 29.03.2020


AbcAbc

28 6

Po co jest lot do domu? Niech siedza tam gdzie wyjechali Tu nie są potrzebni
15:36, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

IVIIVI

14 8

Ten młody zarażony to chyba z A&K na Piaskowej, tak ktoś pisał wcześniej że ma objawy zapalenia płuc i czeka na test. 15:45, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KK

7 17

Akcja "lot do domu" to wspaniała akcja. 15:59, 29.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

:/:/

11 3

Jak to mówią "gość w dom, wirus w dom". Ta akcja miała by sens dla osób, które NIE MOGŁY wrócić do Polski z przyczyn od nich niezależnych - a tu proszę, wycieczki niezaplanowane się do Polski zrobiły, już nie mówię o pseudo kwarantannie, gdzie przykładem niech będzie ta 49-letnia pani co zmarła w domu kilka dni po powrocie z Niemczech - nasze cud władze nie miały pojęcia, że taka osoba istnieje - pomyślcie ilu takich jest w skali kraju. Brawo PiS! 16:12, 29.03.2020


REKLAMA

:/:/

26 2

Jak to mówią "gość w dom, wirus w dom". Akcja "lot do domu" miała by sens dla osób, które NIE MOGŁY wrócić do Polski z przyczyn od nich niezależnych - a tu proszę, wycieczki niezaplanowane się do Polski zrobiły, już nie mówię o pseudo kwarantannie, gdzie przykładem niech będzie ta 49-letnia pani co zmarła w domu kilka dni po powrocie z Niemczech - nasze cud władze nie miały pojęcia, że taka osoba istnieje - pomyślcie ilu takich jest w skali kraju. Brawo PiS! 16:13, 29.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

FfoplFfopl

4 1

Akcja lot była bardziej skierowana na pomoc upadającemu Lotowi za pieniądze podatników 01:02, 30.03.2020


Siedzcie w domuSiedzcie w domu

23 0

Nosz *%#)!& nie wytrzymacie dwoch tygodni bez remontu, spacerów po parrkach czy wyjscia z pieskiem? 16:20, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obserwatorobserwator

23 7

uważam, że powinien być nakaz wchodzenia do sklepu w maseczkach. 16:20, 29.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bbbb

1 0

Najpiwrw trzeba by zapewnic elektoratowi maseczki w aptekach a tak to moze sie cmoknąc 13:20, 30.03.2020


laklak

24 2

dlaczego nie podadzą gdzie bywały te osoby wczesniej ? jedna taka osoba chodząc po sklepach , marketach , może zarazić setki ludzi ! dlaczego starż miejska nie kontroluje ludzi pod marketami budowlanymi i ogrodniczymi ....zakaz poruszania sie i mozliwośc zakupów dotyczą przecież srodków niezbednych do życia a czy farby lub krzaczki są takimi ? ludzka nieodpowiedzialność jest wielka narażają nas ludzi na zarażenie tylko dla osiągnięcia własnej korzyści ! 16:24, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AloAlo

16 0

Co nam z tego ze piszecie ze z powiatu mieleckiego??? Co to wnosi ?? Dalej człowiek nie wie jakich miejsc unikać i czy nie był narażony na kontakt z taka osoba 18:21, 29.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

państwo z dyktypaństwo z dykty

10 0

nikt nic nie wie albo nie powie bo albo realnie mają za dużo roboty, albo przyjęli linię włodarzy że tak czy tak "jakoś to będzie", najgorsze przed nami, tylko czekać aż szambo wybije 18:52, 29.03.2020


ErykEryk

18 2

czemu MZBM i MSM nie przeprowadzają dezynfekcji klatek schodowych, poręczy, domofonów?
czy nie ma na to kasy!!!
może prezydent miasta się tym zainteresuje! 18:58, 29.03.2020

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

Do leniaDo lenia

3 16

Ciężko ci wziąść szmatkę i przetrzyć , jak ci na tym zależy? 19:04, 29.03.2020


Do ErykDo Eryk

8 1

W czwartek była dezynfekcja na Warszawskiej 19:17, 29.03.2020


ErykEryk

14 3

szmatką to se możesz tył przetrzeć..... 19:30, 29.03.2020


KK

2 0

Dezynfekcja kosztuje czyli- podwyżka czynszu 08:52, 30.03.2020


pipipipi

11 2

Do sklepu w maseczce ,ale gdzie ją kupić ? 20:16, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlaAla

18 2

przecież sklepy budowlane powinny być czynne tylko dla firm , na zamówienie ! dostawa i odbiór tylko w wyznaczonym miejscu ! srzedaż detaliczna to narażanie sprzedajacych oraz siebie na zarażenie od innych ! przecież to nie są najbardziej potrzebne produkty ! ludzie opamietajcie się ! 20:25, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kolokolo

5 0

A młodzi gromadzą się w grupach w lesie na Biesiadce czy osiedlu Łuże .
Chleją piwo, palą fajki.
Takie jest przestrzeganie kwarantalnej.
07:03, 30.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA