Zamknij

Wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z dachu

K.S 21:19, 04.10.2019 Aktualizacja: 14:19, 19.10.2025
10

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Biały Bór (Gmina Przecław). Podczas prac budowlanych z dachu spadł mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w trakcie pomocy przy pracach budowlanych w Białym Borze. Mężczyzna znajdujący się na dachu budynku nagle z niego spadł. Konieczne było udzielenie mu pomocy.

Na miejscu zjawiło się pogotowie ratunkowe. Mężczyzna trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w mieleckim szpitalu, jednak na szczęście nie stało mu się nic poważnego. Po udzieleniu pomocy został zwolniony do domu.

[ALERT]1570216769925[/ALERT]

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%