Zamknij
REKLAMA

Zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Zatrzymany w Mielcu!

11.16, 23.11.2022 dw Aktualizacja: 11.18, 23.11.2022
Fot. KWP zs. w Radomiu
REKLAMA

Policja zatrzymała w Mielcu 41-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie międzynarodowego listu gończego wydanego przez ukraiński wymiar sprawiedliwości za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Od pewnego czasu w zainteresowaniu policyjnych „poszukiwaczy” z Zespołu ds. Międzynarodowej Współpracy Policji Wydziału Wywiadu Kryminalnego KWP zs. w Radomiu był 41-latek z Ukrainy. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie międzynarodowego listu gończego wydanego przez ukraiński wymiar sprawiedliwości za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. 

Obywatel Ukrainy ukrywał się od lutego i mógł też przebywać na terenie Polski. Tym sposobem sprawa trafiła do „poszukiwaczy” z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, którzy mieli wytropić podejrzanego, który notorycznie zmieniał adresy zamieszkania.

- Gdy policjanci trafili na jego ślad, od razu wsiedli w radiowozy, kierując się do Mielca - przekazuje zespół prasowy KWP zs. W Radomiu.

Jak ustali mundurowi, mężczyzna miał mieszkać w jednym z hoteli i starać się o pracę na budowie. Podejrzany był kompletnie zaskoczony, gdy wsiadając rano do samochodu został zatrzymany przez „poszukiwaczy” z Radomia.

W czynnościach brali udział również funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt.

To kolejne zatrzymania na koncie „poszukiwaczy” z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. To oni ścigają najgroźniejszych przestępców z Mazowsza, zwłaszcza tych, którzy od lat wydają się być nieuchwytni. Na ich liście są także osoby poszukiwane przez sądy i prokuratury z całego kraju do przestępstw.

[ALERT]1669198348444[/ALERT]

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%