Zamknij
REKLAMA

29-letni mielczanin odpowie za kradzież… perfum

09.52, 19.11.2022 dw
Zdjęcie poglądowe.
REKLAMA

Policjanci przedstawili zarzut kradzieży 29-letniemu mężczyźnie. Ujęty tuż po kradzieży przez obsługę sklepu, przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za kradzież polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

We wtorek policjanci interweniowali w drogerii na al. Niepodległości w Mielcu, gdzie obsługa sklepu ujęła sprawcę kradzieży.

- Jak ustalili policjanci, do kradzieży doszło we wtorek oraz dzień wcześniej. Obsługa sklepu rozpoznała mężczyznę, który ukradł w poniedziałek 2 perfumy. Kiedy mężczyzna ponownie pojawił się w sklepie, obsługa zamknęła drzwi, aby mężczyzna nie mogł wyjść i wezwała Policję - przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie.

- 29-latek przyznał, że kradł, aby w ten sposób zdobyć pieniądze, ponieważ nie pracuje i nie ma gdzie mieszkać. Policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut popełnienia przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i złożył wyjaśnienia. Wobec 29-latka wszczęte zostanie postępowanie, które swój finał będzie miało w sądzie - przekazuje w komunikacie KPP Mielec.

[ALERT]1668775917452[/ALERT]

(dw)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%