Zamknij
REKLAMA

Nowe fakty ws. śmierci 24-latka. Wyszli razem, nagle doszło do sprzeczki

11:54, 09.05.2022 | dw
REKLAMA

Jak już informowaliśmy, w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Mickiewicza w Mielcu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Pobity 24-letni obywatel Ukrainy zmarł na miejscu. W sprawie zatrzymano 27-letniego obywatela Armenii.

- Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 24-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna został pobity w Mielcu na ulicy Mickiewicza przez 27-letniego obywatela Armenii. W sprawie trwają czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury - przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

W nocy z soboty na niedzielę, przed godz. 1 policjanci odebrali zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny na ulicy Mickiewicza w Mielcu. W wyniku doznanych obrażeń, 24-letni obywatel Ukrainy, pomimo udzielonej pomocy, zmarł na miejscu zdarzenia.

- Zaraz po zdarzeniu policjanci zatrzymali do sprawy 27-letniego obywatela Armenii. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni byli razem w dyskotece przy ulicy Mickiewicza, po czym wyszli w trakcie imprezy i doszło między nimi do sprzeczki, która zakończyła się śmiercią obywatela Ukrainy - dodaje Urszula Chmura z KPP Mielec.

Na miejscu zdarzenia policjanci z udziałem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchują świadków oraz analizują monitoringi. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. W sprawie trwają dalsze czynności.

[ZT]69443[/ZT]

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%