Sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 25-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. Mężczyzna przyszedł do mieleckiej komendy, aby zgłosić, że został okradziony. Podczas czynności funkcjonariusze ujawnili, że mężczyzna posiada przy sobie narkotyki, a dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.
W sobotę do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zgłosił się mężczyzna, który powiadomił policjantów, że został okradziony, gdy wracał z pracy z Holandii. Podczas czynności wykonywanych z zawiadamiającym, policjanci ustalili, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Złotowie. Podczas zatrzymania mężczyzny, w czasie kontroli osobistej, funkcjonariusze ujawnili w odzieży zatrzymanego tabletki ekstazy.
- W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna zajmuje mieszkanie na terenie Mielca. Funkcjonariusze przeszukali wskazane miejsce i ujawnili kolejną ilość środków odurzających w postaci 49 tabletek ekstazy, amfetaminy, marihuany i haszyszu. Zabezpieczone narkotyki policjanci przekażą do laboratorium – przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.
Wczoraj Sąd Rejonowy w Mielcu zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności posiadania narkotyków przez podejrzanego. Funkcjonariusze przedstawili 25-latkowi zarzut wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznej ilości substancji psychotropowych na terenie Holandii. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.
15 12
to musiał być ktoś z rzochowa
6 11
chyba fan pisu
10 16
Każdego co zgłasza kradzież się przeszukuje ?
14 0
Był poszukiwany. Czytaj ze zrozumieniem
10 6
Nic nie rozumiem. Gość przyszedł zgłosić kradzież. Znaleźli tych co go okradli? Reszta artykułu jest bez związku z tematem.
24 3
Takiego w moment zatrzymują a np Cimoszewicza co potrącił kobietę w Chajnówce awansowali do UE,w dodatku wyzdrowiał z ciężkiej choroby.
37 0
Poszedł z pigułami na policję? Kretyn?
10 0
Towar z Holandii mu policha skonfiskowala. A mogl przywiezc tulipany.
2 4
dobra ale zglosil sie ze go okradziono co w tej sprawie??? aha nie wazne bo juz maja kogo sie czepic??? i zglos tu cos na policje....
4 0
Okradli czyli nie zapłacili dilerowi za towar?
10 1
Niezly oszołom poszukiwany jeszcze z dragami poszedl na mendy. Piątka za pomyslowosc i brak inteligencji
0 0
Rozumem nie grzeszysz
9 0
Samopodyebka level 1000.
3 0
Geniusz zbrodni☢️
0 0
Ponoć jest zamówiony spec-szkoleniowiec dla szkół od narkotyków. Ale to nasza tajemnica.
0 1
Policja was podpuszcza patalachy ja jeszcze nie mucilem mam nad wislom z cztery tony towaru wyślijcie helikopter i tak was zestrzele hahaha
2 0
Tak to jest gdy chodziłeś do gimnazjum a twój PESEL zaczyna się od 94...
1 1
Oj głazy głazy , narobiliście dziadostwa. Zobaczymy ile taniej załatwicie, a może przez to pieniactwo jeszcze drożej będzie niż mogło być ?! Rozdawanie czekolad w szkołach wam nie pomoże . I celowo, wam, piszę z małej litery!
0 0
Pan Wilk nadal prężnie działa i jeszcze mu się nie znudziło xD ???
0 0
Ja bym pochwalił sie w szkołę i na fejsbuku. Powiedział cybuchom na górce. Przynajmniej bym wyszedł na Kozaka a nie konfidenta.
0 0
To się nazywa samopodpierdolenie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz