Zamknij
REKLAMA

Przypominamy: zamknięta Przemysłowa

12:07, 26.02.2020 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Od środy 26 lutego mieleccy kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami drogowymi w obrębie ulicy Przemysłowej. Zamknięte będą dwa odcinki. Największą trudnością będzie brak możliwości dojechania od Ronda Solidarności do Bramy Głównej SSE.

Od 26.02.2020 (środa) ulica Przemysłowa będzie zamknięta na odcinku od nowego Unimetu do ul. Długiej. Na tym jednak nie koniec.

Na odcinku ul. Przemysłowej od Ronda Solidarności (z al. Kwiatkowskiego) w stronę Bramy Głównej SSE ruch możliwy będzie jedynie do torów. Będzie to zatem ślepa ulica. Nie będzie możliwy dojazd do ul. Wojska Polskiego, a tym samym do Bramy Głównej SSE.

Od strony u. Przemysłowej zamknięte będzie rondo pod Bramą Główną SSE. Normalnie będzie się odbywał ruch po ul. Wojska Polskiego. 

[ZT]55545[/ZT]

Utrudnienia związane są z rozpoczynającym się dużym remontem ulicy Przemysłowej w Mielcu. Prace prowadzone będą na dwóch odcinkach. Na wspomnianym fragmencie od nowego Unimetu do Ronda Solidarności - tu inwestycja obejmie wymianę nawierzchni drogi, przebudowę odwodnienia, budowę ścieżki rowerowej i chodnika. Ten etap modernizacji potrwać ma do lipca 2020 roku. Jego koszt to 2 mln 394 tys. zł.

Drugi odcinek robót to fragment od ronda do Bramy Głównej SSE. Na razie roboty będą jednak prowadzone od torów do ul. Wojska Polskiego – później droga bliżej Ronda Solidarności. Tutaj wszystkie prace powinny zakończyć się do października 2020 r. Koszt modernizacji odcinka od Ronda Solidarności do Bramy Głównej SSE to 4 mln 558 tys. zł.

Wszystkie pace wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Mielca.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

xdxd

4 2

Tam powinno być rondo 13:19, 26.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WazzupWazzup

6 2

Jak dla mnie powinni pracować tam po 24h, codziennie. Nie ma tam zabudowań wiec nikomu by to nie przeszkadzało.... 18:03, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone