Zamknij
REKLAMA

Dzieci z Surowej proszą o głosy!

20:32, 25.05.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Ruszyła kolejna edycja programu Nivea Podwórko Talentów 2020, do którego m.in. zakwalifikowały się dzieci z miejscowości Surowa, powiat mielecki. Teraz walczą w głosowaniu o główną wygraną – plac zabaw - o którym marzyły od dłuższego czasu.

Każdy może im pomóc! Wystarczy wejść na stronę talentów Nivea i zagłosować, po wcześniejszym zalogowaniu się przez maila.

– Głosować można codziennie, ale tylko raz. Głosowanie trwa do 24 czerwca. Dla nas liczy się każdy głos, dlatego tym co na nas zagłosują bardzo dziękujemy – przekazuje Agnieszka Adamczyk, mieszkanka Surowej, inicjatorka przedsięwzięcia.

Jeśli szczęście dopisze Surowej, plac zabaw powstałby przy remizie strażackiej i skansenie, który mieszkańcy sami kilka lat temu zorganizowali, a  dziś liczy już setki wartościowych eksponatów z życia starej wsi, ale nie tylko.

– Już dziś mogę obiecać, że jeśli uda nam się wygrać jeden z placów zabaw, zorganizujemy jego huczne otwarcie z możliwością zwiedzania naszego Ośrodka Kultury i Tradycji Ziemi Mieleckiej. Każdy kto odda na nas głosy jest mile widziany – zapewnia Stanisław Miłoś, sołtys Surowej.

JAK GŁOSOWAĆ?
1.    Wejdź na stronę: bit.ly/2TzYIOY
2.    Kliknij GŁOSUJ
3.    W wyszukiwarce wpisz: podkarpackie, powiat mielecki, bez miejscowości
4.    Kliknij SZUKAJ
5.    Załóż konto,
6.    Kiedy pojawi się Surowa 44 – zagłosuj!

Jednym z warunków programu Nivea było utworzenie filmu lub prezentacji do słów piosenki „Talenty Nivea” Zobaczcie co wymyśliła Surowa i koniecznie pamiętajcie codziennie o głosowaniu!

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA